Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dinusia']Eee no czemu? a kiedy bedziesz wiedziala? [/quote]
No tak wyszło, że w tej chwili, to mam dylemat: zadłużyć się, żeby pojechać na obóz czy nie zadłużyć się? :roll: :oops:

[quote name='Dinusia']bo w takim razie musze poczekac z zaliczka dopoki Ty nie zaplacisz...[/quote]
No to chyba nie znaczy, że jeśli ja nie pojadę, to nie masz jak dojechać i też nie jedziesz? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']No tak wyszło, że w tej chwili, to mam dylemat: zadłużyć się, żeby pojechać na obóz czy nie zadłużyć się? :roll: :oops:


No to chyba nie znaczy, że jeśli ja nie pojadę, to nie masz jak dojechać i też nie jedziesz? :crazyeye:[/quote]
Zadluzyc, zadluzyc!! :evil_lol:

Nie wiem czy znaczy, aczkolwiek moze sie i tak zdarzyc ;P tata nie chce za bardzo bo ostatnio wolne musial brac zeby mnie zawiezc i przywiezc :/

Link to comment
Share on other sites

OK, zgłoszenie wysłane :) Nareszcie mam spokojne sumienie! Jeszcze specjalnie mierzyłam Kulkę linijką, żeby sprawdzić ile ona w końcu ma w kłębie :P
Jeśli będą jakieś problemy z e-mailem to proszę się nie dziwić, bo ja mam trzy :oops: Ten, na który proszę wysyłać wiadomości dotyczące obozu to: [email][email protected][/email]
Aha, co do szczepienia, bez obaw, na przełomie lipca i sierpnia jeszcze będzie jedno.

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Klaudyna, dlaczego?

Ja też nie mogę się doczekać. Pracujemy nad posłuszeństwem, kondycją... Dziś Kulka mnie zadziwiła. Porwała jakiś śmieć i idzie z nim pod samochód. To ja do niej: "Kulka! Chodź tutaj!". A ona idzie do mnie z tym śmieciem ze spuszczonym łbem, usiadła przede mną i pozwoliła sobie spokojne to odebrać. :D Jak sobie przypomnę te gonitwy, jak ona kiedyś co ukradła nie dla niej... ;) A teraz proszę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']Bo Ania nie jedzie... a nie wiem czy bedzie mial mnie kto zawiezc :/[/quote]
[B]Dinusia, [/B]przepraszam, ale niestety właśnie wysłałam maila z rezygnacją z obozu. :sad: Ale wierzę, że i beze mnie uda Ci się pojechać. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szukam nr konta i szukam. Wysłalam formularz wtedy, kiedy trzeba było, podałam adres e-mail ale nigdy nie dostalam wiadomości zwrotnej. Czy mogłabym prosić o sprawdzenie tego? Nie znam numeru konta a termin się konczy. A chętni na obóz jesteśmy nadal! Jakiś czas temu wysłałalam też maila z kilkoma pyt. odnośnie obozu, proszę o odp. bo są to dla mnie dość istotne informacje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Szukam nr konta i szukam. Wysłalam formularz wtedy, kiedy trzeba było, (...) Nie znam numeru konta a termin się konczy. A chętni na obóz jesteśmy nadal! [/quote]

Rowniez nie znam numeru konta, a jestesmy zapisani na oboz. Czy ktos by mogl powiedziec, skad go wziac, gdzie wy wysylacie te zaliczki..? Dostaliscie wiadomosc w emailu, czy skad?

pozdr
Bozena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']jeżeli był prawidłowo wprowadzony adres e-mail, to wszyscy powinni dostać potwierdzenie zgłoszenia na obóz z numerem konta[/quote]

Hm, teraz to glowy nie dam, czy wpisalam w adresie email 'wafelka' czy 'wafelek', wiec moze faktycznie mea culpa;) Nie mniej juz odpowiedz dostalam i numer konta mam, i z niecierpliwoscia licze dni do obozu, trzymajac kciuki, zeby nie bylo za goraco dla mojego futra, i zeby futro mi sie kontuzji nie nabawilo zadnej w tym terminie... i zeby...
No, zeby wszystko bylo jak trzeba.

Do zobaczenia na obozie.

pozdr
Bozena

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...