Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jakiś czas temu już wysłałam meil z prośbą o wpisanie na liste rezerwową, ale pani mi odpisała, że jednak sa miejsca i wpisuje mnie od razu. Poprosiła o dane i jej wysłałam. W tym samym meilu zapytałam czy to wszytkie informacje, które sa potrzebne. Nie odpisała, więc wysłałam jeszcze raz zapytanie czy jesteśmy na liście i potem jeszcze raz. Na żaden nie dostałam odpowiedzi... :sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunprince']Witam! :)
Czy są jeszcze wolne miejsca?[/quote]Miejsc obecnie nie ma, ale zapisz się na listę rezerwową, bo być może jeszcze się otworzą jakieś miejsca.

[quote name='sunprince']Czy 9 miesięczny szczeniak może jechać na taki obóz? I czy jeżeli on narazie nie miał doczynienia z agility to będzie się nadawał?
:D[/quote]Ja w zeszłym roku byłam z 8-miesięcznym szczeniakiem i było super! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunprince']Witam! :)
Czy są jeszcze wolne miejsca? Czy 9 miesięczny szczeniak może jechać na taki obóz? I czy jeżeli on narazie nie miał doczynienia z agility to będzie się nadawał?
:D[/quote]

Tak jak napisała Flaire, piesek w tym wieku spokojnie może wziąć udział w obozie. Póki co, pracuj z nim nad posłuszeństwem, koncentracją, itp. To kluczowa sprawa w treningach ;) , a przyda się niezależnie od tego czy się załapiecie na obóz czy nie.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Folka, nie doczytalas, ze posluszenstwo to

[QUOTE]
[B]To kluczowa [/B][URL="http://ad2.eurobb.net/please/redirect/140/1/1/32/!hash=61070154;h4r=2172511035;p4r=305447800;uwi=800;uhe=600;uce=1;param=2594/32369_5?"][B]sprawa[/B][/URL][B] w treningach[/B] ;-) , a przyda się niezależnie od tego cyz się załapiecie na obóz czy nie.:cool3:
[/QUOTE]

:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ale tak poważnie, to do obozu jest jeszcze ponad pięć miesięcy - naprawdę szmat czasu. Można baaardzo wiele psa nauczyć. :loveu: Oczywiście zaczniemy zajęciami z motywacji, i przez cały czas będziemy służyć pomocą w pracy z psem. Ale w ciągu jednego popołudnia nie da się nauczyć przywoływania (no w każdym razie takiego, o jakim myślę, a nie w rodzaju - w zasadzie przychodzi, [B]ale[/B]... ;) ) i nadrobić tego, co należało wypracować przez miesiące... Organizujemy obóz agility i uważamy, że to nie jest fair, kiedy grupa traci trening przez właściciela nie panującego nad psem. Mamy nadzieję, że w lipcu spotkamy wiele fajnych osób mających dobry kontakt ze swoimi bestiami!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie'][B]Hanik[/B],
widziałam Wasz filmik. :cool3: Tylko tak dalej!:loveu:[/QUOTE]

Dzięki. Teraz czekamy, aż warunki atmosferyczne będą lepsze. Zaczeliśmy teraz ćwiczyć wszystko od prawej strony. Ze slalomem najgorzej. To wszystko przez moje nieskoordynowane ruchy:evil_lol: . Tak samo z przekierowywaniem. Ale wszystko powoli. Teraz piłujemy posłuszeństwo bo pogoda na skakanie kiepska.
Na tym polu też mamy wiele do roboty. Znowu brak mojej koordynacji z psem. No i praca nad wyciszaniem emocji, bo podskakuje przy nodze jak sprężyna. A po zejścu z toru już lepiej nie mówić tak jest podniecony. Z pobudzeniem u Figla nie ma problemu. Dać mu skoczyć przez przeszkodę to dla niego już nagroda. Na nic go nakręcać nie muszę:diabloti:
To nasz filmik z treningu posłuszeństwa. Pokazuje jak jeszcze dużo pracy przed nami;)
[URL="http://video.google.pl/videoplay?docid=1717090690271941272"]http://video.google.pl/videoplay?docid=1717090690271941272[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']Ale tak poważnie, to do obozu jest jeszcze ponad pięć miesięcy - naprawdę szmat czasu. Można baaardzo wiele psa nauczyć. :loveu: Oczywiście zaczniemy zajęciami z motywacji, i przez cały czas będziemy służyć pomocą w pracy z psem. Ale w ciągu jednego popołudnia nie da się nauczyć przywoływania (no w każdym razie takiego, o jakim myślę, a nie w rodzaju - w zasadzie przychodzi, [B]ale[/B]... ;) ) i nadrobić tego, co należało wypracować przez miesiące... Organizujemy obóz agility i uważamy, że to nie jest fair, kiedy grupa traci trening przez właściciela nie panującego nad psem. Mamy nadzieję, że w lipcu spotkamy wiele fajnych osób mających dobry kontakt ze swoimi bestiami!:cool3:[/QUOTE]
Mam nadzieje, ze mojemu nie odbije na widok tylu psów, ale z tego co zaobserwowałam to się na to nie zapowiada. Posłuszny, że aż miło .. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']No my się rozwijamy na wielu płaszczyznach:diabloti:
[URL="http://video.google.pl/videoplay?docid=-9169415263602802208"]http://video.google.pl/videoplay?docid=-9169415263602802208[/URL][/QUOTE]
Fox wyjec :evil_lol: świetnie mu to idzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']Organizujemy obóz agility i uważamy, że to nie jest fair, kiedy grupa traci trening przez właściciela nie panującego nad psem. [/quote]

dlatego ja sie na nic nie zapisze bo moj pies bedzie rozkładał wszystko na czesci pierwsze :roll:
[SIZE=1]a i tak mi głupio jak Lima na treningu nie zachowuje sie tak jak powinna..[/SIZE]
[SIZE=1]jednak lepsze takie cos niz zaklinowanie sie w domu i nie robienie nieczego "bo taka rasa".:placz: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...