Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jadą, jadą nowi... Ja też ;)

Mam nadzieję, że nowych nie odrzucacie :D :oops:
Będę się starała nie odstawać! :)

Prawdopodobnie będę z Zośką w pokoju ;) i z Pierniczkiem :) Heh, z lewej Border Collie, z prawej Cocker Spaniel, a tu kundelek ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja nie mam klatki na wyjazd. Mam tylko materiałowy transporter, którego Figiel za bardzo nie lubi. Klatkę mam w domu i jest za wielka. Zrobiłam błąd i kupiłam za dużą:shake: I nie mieści się do bagażnika. Mój Figlasty bardzo lubi w niej siedzieć. Mam nadzieję, że do obozu polubi ten materiałowy klatko- namiocik.

Link to comment
Share on other sites

A i od kiedy do kiedy trwa ten oboz?? [B]Czy oprocz meil'u mozna prosic o jakis tel kontaktowy z organizatorami??? [/B]Chcialabym sie wybrac na oboz tylko jeszcze trzeba "urobic" rodzicow:evil_lol: ),mam 14lat-czyli zgode osoby doroslej mozna "pokazac"(tzn przyprowadzic osobe dorosla:evil_lol: ) na miejscu??
Chyba nie umiem czyt ze zrozumieniem,bo przeczytalam caly watek i dalej jestem zielona:oops: hehehe. Jaka powierzchnie ma "teren obozu"(czyli teren na ktorym psy nie moga robic)?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Klatki nadal nie ma! :( Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie... Ale na Allegro kupowałam u "Super sprzedawcy" sama pozytywne komentarze... :roll:[/quote]

Ja tez u takiego kupowalam ale w piatek wiec obiecal mi wyslac ja dzisiaj czy ten sprzedawca to picia104 ? Ja bym zadzwonila sie upewnic, zreszta ja bede wieczorem dzisiaj do niego dzwonic spytac czy juz poslal dla mnie.
A ksiazke zamowiona w zeszly wtorek tez dopiero dzisiaj dostalam...

Link to comment
Share on other sites

Oj, [B]wiska[/B], podobno:

[quote name='wiska'][I][COLOR=black][FONT=Verdana]bo przeczytalam caly watek[/FONT][/COLOR][/I][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I nie doczytałaś, że:[/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=black]1. lista zgłoszeń jest już zapełniona, możesz się tylko wpisać na listę rezerwową, [/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]2.[/COLOR][/FONT][quote name='wiska'][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Jedzie sie z psem na oboz i pobyt psa jest za darmo [/FONT][/COLOR][/I][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Cena: [/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]- przewodnik+pies = 700 zł, a jesli jedziesz z jeszcze jednym psem, to jeszcze + 240 zł = 940 zł,[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]- jeśli jedziesz sama bez psa = 360 zł.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana]3.[/FONT][/COLOR][quote name='wiska'][I][COLOR=black][FONT=Verdana]ile trwa ten oboz [/FONT][/COLOR][/I][/quote]
Odpowiedź:
[quote name='Zielsko'][I][COLOR=black][FONT=Verdana]TERMIN: 23.07-28.07.2007[/FONT][/COLOR][/I][/quote]

[FONT=Verdana][COLOR=black]4.[/COLOR][/FONT][quote name='wiska'][I][COLOR=black][FONT=Verdana]bo w pierwszym poscie jest opis jednego dnia... [/FONT][/COLOR][/I][/quote]
Jak to jednego dnia? :crazyeye:

Przecież jest program:
[quote name='Zielsko']

[B]23.07 - poniedziałek[/B]

10:00 - przyjazd uczestników, zakwaterowanie

13:00 - obiad

15:00 - podział na grupy według zaawansowania

16:00 - trening

16:00 - 17:00 Grupa A

17:00 - 18:00 Grupa B

18:00 - 19:00 Grupa C

20:00 - ognisko [/quote]

i zaraz pod tym kolejne dni obozu (program każdego dnia taki sam):

[quote name='Zielsko']

[B]24.07 - 27.04 [/B]

7:00 - rozgrzewka

7:30 - 9:00 - grupa A

9:00 - 9:30 śniadanie

9:30 - 11:00 grupa B

11:00 - 12:30 grupa C

13:00 - obiad

15:00 - 16:30 - grupa A

16:30 - 18:00 - grupa B

18:00 - 19:30 - grupa C

20:00 - kolacja [/quote]

i jeszcze ostatni dzień:

[quote name='Zielsko']

[B]28.07 - sobota [/B]

9:00 - 9:30 śniadanie

Zawody Wakacyjne

Odjazd uczestników obozu [/quote][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']Czy dobrze zrozumialam?: Jedzie sie z psem na oboz i pobyt psa jest za darmo i ile trwa ten oboz-bo w pierwszym poscie jest opis jednego dnia...?Co mam przez to rozumiec? [/quote]

Tak jest, za psy nie ma dodatkowych opłat.:multi:
Na pierwszej stronie (oprócz dokładnie określonej daty trwania obozu ;) ) jest szczegółowy opis poszczególnych dni :cool3: - z podziałem na 23.07 (dzień przyjazdu), potem 24-27.07 i ostatni dzień, kiedy rozjeżdżamy się do domów.

Edit:
AniaP już mnie wyręczyła w odpowiedzi - dzięki!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']A i od kiedy do kiedy trwa ten oboz?? [B]Czy oprocz meil'u mozna prosic o jakis tel kontaktowy z organizatorami??? [/B]Chcialabym sie wybrac na oboz tylko jeszcze trzeba "urobic" rodzicow:evil_lol: ),mam 14lat-czyli zgode osoby doroslej mozna "pokazac"(tzn przyprowadzic osobe dorosla:evil_lol: ) na miejscu??
Chyba nie umiem czyt ze zrozumieniem,bo przeczytalam caly watek i dalej jestem zielona:oops: hehehe. Jaka powierzchnie ma "teren obozu"(czyli teren na ktorym psy nie moga robic)?? :razz:[/QUOTE]
Moze nie tyle czytanie ze zrozumieniem co w ogole SAMO CZYTANIE sie przydaje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Klatka została wysłana w następny dzień po zamówieniu. Miała być w piątek (wysłana priorytetem). Pisałam na gg z sprzedawcą i miał mi napisać na e-mail co z tą klatką. Nie ma jak narazie e-maila ;)
Ja mam czas, jakieś pół roku :D

***
Przecież ja sie pytałam, co z tą zgodą. Na miejscu!
Wszystko właściwie pisze w pierwszym poście! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...