Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A... to dobrze...
Aha - jeżeli dojdą 2 e-maile proszę to potraktować jako jedno zgłoszenie. E-maile są identyczne wysłane z dwóch różnych skrzynek.
Jest jeszcze jakaś nadzieja :) Więc czekam niecierpliwie!
***
O, cześć Monika. Wiem, że chyba na głowę upadłam, że sie na ten obóz zdecydowałam, ale co tam ;) Agility to najlepszy sport na świecie i tyle. Z wypracowania o agility dostałam z polskiego 6 ;)

Jak narazie nic nie jest zadecydowane, bo nie wiadomo, czy jakieś miejsce zostało dla mnie i Kulki. Zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

O kurcze a my jeszcze nie zgloszone :/ kurcze, niewiem czy bede mogla jechac bo jest problem z transportem... tata ostatnio musial wolne zeby mnie zawiezc i teraz juz nie chce :/ a czy ktos z Poznaniakow ew.moglby nas ze soba zabrac? jeszcze bede gadac z mama zeby mnie zawiozla a tata odbierze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']O kurcze a my jeszcze nie zgloszone :/ [/quote]
To szybko się zgłaszaj. :mad:

[quote name='Dinusia']kurcze, niewiem czy bede mogla jechac bo jest problem z transportem... (...) a czy ktos z Poznaniakow ew.moglby nas ze soba zabrac? [/quote]
Nie ma problemu, jadę [SIZE=1](jeśli się załapałam na listę :eviltong: )[/SIZE] sama tylko z Asti i spokojnie się w moim autku zmieścicie. :fadein: Mam nadzieję, że psiaczki się polubią. :)

[quote name='Flaire']Dinusia, a mogłabyś pociągiem do Warszawy, czy raczej nie? (...) A pociąg z Poznania do Warszawy jest naprawdę fajny i dużo szybszy niż samochód... [/quote]
Pytanie tylko czy rodzice puszczą dziecko same w taką trasę z bagażami i psiakiem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Pytanie tylko czy rodzice puszczą dziecko same w taką trasę z bagażami i psiakiem. :roll:[/quote]
No dlatego się pytałam. ;-) Ale dziecko juz nieco podrośnięte jest, a pociąg Intercity zatrzymuje się chyba tylko raz pomiędzy Poznaniem a Warszawą. Więc jeśli rodzice wsadziliby w Poznaniu, to ja bym mogła rozpakować w Warszawie. ;-) Założywszy oczywiście, że dziecko nie wysiadłoby w Koninie. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kala_Gracja_Kiwi']Ja już wysyłam...ale gdzie???? Proszę o szybką odpowiedź:D[/quote]
No jak to gdzie? :-o Żartujesz? :mad: Przeczytaj pierwszego posta [SIZE=1](na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]).[/SIZE]

[quote name='Flaire'][SIZE=2]Założywszy oczywiście, że dziecko nie wysiadłoby w Koninie. ;) [/SIZE][/quote]
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']AAA!!! zgodzili sie to jzu wysylam zgloszenie :) ale sie ciesze :) AniaP to rezerwuj dla nas miejsce w samochodze :P [/quote]
Masz zaklepane. :kciuki:

[quote name='Paskuda_Bandzior'] No to Poznań godnie się stawi :] Mam nadzieję, że przywieziecie dużo nowych doświadczeń:loveu: :evil_lol: [/quote]
Będziemy się pilnie uczyć i skrzętnie wszystkie nauki notować. :shiny:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...