Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tripti']jest problem, bo już go nawet doświadczyłam.

na różne województwa też nie tak prosto, ponieważ Crazy to raczej typ psa, którego trzeba poznać na żywo :([/QUOTE]

Fakt... ale jeśli komuś się bardzo spodoba, to myslę, że odleglość nie będzie problemem... Można by na mazow i np na lubelskie bądź łódzkie.

Kiedyś to były czasy... ludzie przyjeżdżali po psa 300 czy nawet 500km w jedną stronę...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nikolaczek wpłata na moje konto, ja później zsumuje wpłaty i prześlę do Natalii, zapraszam na bazarek dla Crazy

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238970-Ciuszki-Buty-HEGOS-PEPE-JEANS-Bielizna-dla-Crazy-i-Tusi-do-30-01-13r?p=20312545#post20312545[/URL]

z poprzedniego bazarku wpłaciłam na konto Natalii 105zł

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zrobiłam bazarek cegiełkowy na zakup obróży kiltix dla psiaków z mojego hotelu, które mają kiepską sytuacje finansową:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240009-Bazarek-cegiełkowy-na-obróżki-kiltix-Bazarek-trwa-do-22-02-do-godz-22?p=20452624#post20452624[/URL]

dla Crazy też

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

malvaaa czy możesz uzupełnić rozliczenie? Zdaje się że Crazy zyskała wirtualną opiekunkę na stronie korabiewic więc jest szansa że będą wpływać jakieś pieniądze na nią ale ile i czy w ogóle (bo różnie to z tymi wirtualnymi opiekunami bywa) to się okaże, dam znać żeby można było wpisać do rozliczeń, jeśli przyjdą jakieś przelewy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a możesz w rozliczeniu na pierwszej stronie zrobić aktualizację, tak żeby było widać ile wynosi dług, w tytule wątku też by się przydało to zaznaczyć, może ktoś wejdzie na wątek, albo osoby które tu były i zniknęły wrócą. Ja nie wiem co mam robić, powiem szczerze na 9 psów dogomaniackich mam płacone w tej chwili za dwa i pół, reszta ma długi, nie starcza już nawet żeby opłacić z tego ZUS.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=7]DŁUG CRAZY WYNOSI 904ZŁ [/SIZE]

[/B]przelałam teraz deklaracje tusinki za marzec, kwiecień, maj czyli 60zł i ode mnie 40zł czyli 100zł ale te pieniążki są już wliczone w rozliczenie.
jeśli rozliczenie jest nieczytelne napiszcie, poprawie.

Edited by malvaaa
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...