Jump to content
Dogomania

Boksia Balbinka ze Zgierza wreszcie we wspaniałym domku!Przeszła TM... :(


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://www.allegro.pl/item145095016_balbinka_grzeczna_i_spokojna_bokserka_.html[/url] sunia jest na alelegro zobaczymy podaje mail do siebie [email][email protected][/email] gg 6574292 tel 042 716-53-63 stacjonarny i kom 506761221 a plakacik by sie przydał moze ktos mi pomoze poprosic gazete wyborcza o artykuł.......:shake:

Link to comment
Share on other sites

pytajcie znajomych rozklejajcie ogłoszenia ze zdieciem wklejajcie na fora bokserów i nie tylko kazdy sposób kochani jest dobry ja zapraszam na nasze aukcje nie mamy czym karmic zwierzat balbinka ma wirtualnego opiekuna z sieradza zapraszam wszystkich do pomocy zwierzakom chocby wirtualnie czy w postaci karmy suchej puszek makaronu kaszy ryzu :shake:

Link to comment
Share on other sites

witam serdecznie wszystkich dogomaniaków. Od kilku dni śledzę post o boksiuni. Jestem w trakcie namawiania mojej drugiej połowy. Bardzo chcialabym dac suni dom, zwlaszcza ze od 11 grudnia mam urlop w pracy więc mielibysmy czas sie poznać. Moja siostra ma pieknego ONKA, przybłąkał się 8 lat temu. Uwazam ze nalezy pomagac potrzebujacym zwierzetom. Oboje z mezem od marca nastepnego roku bedziemy miec również Flata (będzie szkolony do dogoterapii). Wydaje mi sie ze 2 pieski - jeden starszy i doswiadczony (oby Balbinka), a drugi - maluch beda mialy na siebie bardzo bobry wpływ. Jak sądzicie?
Do kogo mogę się zwrócić o informacje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...