Jump to content
Dogomania

Ślepek Maciuś stracił oba oczka :( Każda POMOC potrzebna.Szukamy domowego DT POMOCY!!


Klaudus__

Recommended Posts

W kwietniu rozmawiałam z Przystanią i dostałam fotki Maciusia po operacjach. Mam stałą deklarację na Maciusia i Krecika. Chciałam ich wrzucić do mnie na tablicę na FB i podać info, gdzie wpłacać oraz linka do tego wątku i wątku Krecika. Sprawdźcie proszę czy poniższe dane są w porządku, czy Krecik też szuka domu, czy zostaje w hotelu na dożywocie?.. mój post z kwietnia:

[COLOR=#000000]Dzwoniłam do Przystani Ocalenie, bo zauważyłam zwrot mojej stałej deklaracji na tych dwóch staruszków, czyli Maciusia i Krecika. Już wiem, że stare roczne konto jest zamknięte, przelewy należy robić na stałe główne konto - trzeba to zmienić w pierwszym poście! Koniecznie, bo może jakieś pieniążki nie dochodzą!. Uzupełniłam więc deklaracje, które wróciły na moje konto od stycznia 2012 i zmodyfikowałam przelew stały na to główne konto (poniżej). Nawet nie wiedziałam, że Maciuś ma usunięte te swoje piękne oczęta... Niby jestem przyzwyczajona do takiego widoku (mój osobisty jednooki banditos), ale oba oczka.. strasznie mi go żal, że nikt go nie chce pokochać. Dobrze, że ma Krecika i opiekę w hoteliku, pewnie też dużo miłości z tego co czytałam o hoteliku. Jak on się czuje generalnie, jak sobie radzi?[/COLOR]
[U]Komitet Pomocy dla Zwierząt[/U]

[COLOR=#000000][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B]Bank Śląski S.A. O/Tychy[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B]Konto główne 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ale jakie jest pytanie w sprawie konta? Poniżej podałaś ten właściwy numer. Jest to nr głównego konta Przystani Ocalenie (ten nowy, po zmianie), przy wpłacie należy wpisać imię pieska, na jakiego fundusze mają być przeznaczone. Czy wpłata dotarła trzeba dowiadywać się bezpośrednio w Przystani.
Przystań opłaca wyżywienie i leczenie/profilaktykę Maćka a dogomaniacy zbierają na opłatę hotelową.

Stan obu psiaków wraz ze zdjęciami jest na bieżąco umieszczany na ich wątkach (zwykle pod koniec/na początku danego miesiąca). Maciek ma się bardzo dobrze, nic mu nie dolega, nie bierze leków oprócz diety jelitowej. Krecik obecnie jest w gorszej kondycji, dostaje leki nasercowe i przeciwbólowe ze względu na problemy ze stawami przednich łapek. Oba psiaki są do adopcji, ale tylko dla ludzi świadomych stanu zwierzaków i opieki jaka się z tym wiąże i do domów z odpowiednimi warunkami - bez schodów, w przypadku Maćka raczej bez innych zwierząt i bez dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Maciek pozdrawia wszystkie kibicujące mu Cioteczki i Wujków :) i prosi o pomoc dla swojego hotelikowego kumpla Nero. Maciuś wie, czym jest życie w ciemności, Nera może da się przed tym uchronić.

Nero nie słyszy, ma też coś z oczami, jest szansa na wizytę w poniedziałek w Lublinie u okulisty, ale musimy uzbierać 150zł na wizytę. Szczegóły na jego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223382[/url] w poście nr 187

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...