Jump to content
Dogomania

Ślepek Maciuś stracił oba oczka :( Każda POMOC potrzebna.Szukamy domowego DT POMOCY!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Emiś']Nikt nie dzwoni :([/QUOTE]

Zdarzyło się, że zadzwoniła pani, po 2 tygodniach o psa starszego i nieładnego(?).O ślepego Homerka, wielkości onka, też nie było telefonów, a był już ze dwa, chyba nawet, trzy razy....jednak nadzieję, zawsze trzeba mieć.Czasem się udaje.Jak totka wysyłam, to nadzieję zawsze mam....mały domek z ogrodem i same staruszki, śleputki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Jak totka wysyłam, to nadzieję zawsze mam....mały domek z ogrodem i same staruszki, śleputki.[/QUOTE]
Sylka, człowiek nie od nas, czytając by powiedział, że nie jesteś normalna.......

Kochana jesteś.
Już byśmy zadbały, żebyś była szczęśliwa.
A my z Tobą:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Sylka, człowiek nie od nas, czytając by powiedział, że nie jesteś normalna.......

Kochana jesteś.
Już byśmy zadbały, żebyś była szczęśliwa.
A my z Tobą:-)[/QUOTE]

Nie chodzi tu o mnie.To, że normalna, nie jestem, nieraz słyszałam.Po*******ona, nawiedzona, psiara, kociara i do kościoła nie chodzi.Zwisa i powiewa mi totalnie.Trzymajcie jutro, za moją 20 latkę, Żabcię, bo operację będzie miała, co w jej przypadku, to bardzo duże ryzyko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Nie chodzi tu o mnie.To, że normalna, nie jestem, nieraz słyszałam.Po*******ona, nawiedzona, psiara, kociara i do kościoła nie chodzi.Zwisa i powiewa mi totalnie.Trzymajcie jutro, za moją 20 latkę, Żabcię, bo operację będzie miała, co w jej przypadku, to bardzo duże ryzyko.[/QUOTE]

Syla, myślałąm,że tylko o mnie tak mówią;)
Trzymamy kciuki za Żabcię.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Przystani Ocalenie, bo zauważyłam zwrot mojej stałej deklaracji na tych dwóch staruszków, czyli Maciusia i Krecika. Już wiem, że stare roczne konto jest zamknięte, przelewy należy robić na stałe główne konto - trzeba to zmienić w pierwszym poście! Koniecznie, bo może jakieś pieniążki nie dochodzą!. Uzupełniłam więc deklaracje, które wróciły na moje konto od stycznia 2012 i zmodyfikowałam przelew stały na to główne konto (poniżej). Nawet nie wiedziałam, że Maciuś ma usunięte te swoje piękne oczęta... Niby jestem przyzwyczajona do takiego widoku (mój osobisty jednooki banditos), ale oba oczka.. strasznie mi go żal, że nikt go nie chce pokochać. Dobrze, że ma Krecika i opiekę w hoteliku, pewnie też dużo miłości z tego co czytałam o hoteliku. Jak on się czuje generalnie, jak sobie radzi?
[U]Komitet Pomocy dla Zwierząt[/U]

[FONT='Monotype Corsiva'][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B]Bank Śląski S.A. O/Tychy[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT='Monotype Corsiva'][SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][B]Konto główne 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Gdyby mojemu ślepemu Edziowi, zostały usunięte oczy, to nic by to nie zmieniło. Byłby kochany tak samo, a nawet mocniej.Tym bardziej, że jedno ma białe, a drugie "pływające"Żabcia, 20 letnia babcinka przeżyła operację i wszystko ok.Bardzo dziękuję za dobre słowa i wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Gdyby mojemu ślepemu Edziowi, zostały usunięte oczy, to nic by to nie zmieniło. Byłby kochany tak samo, a nawet mocniej.Tym bardziej, że jedno ma białe, a drugie "pływające"Żabcia, 20 letnia babcinka przeżyła operację i wszystko ok.Bardzo dziękuję za dobre słowa i wsparcie.[/QUOTE]

Ja dobrze... Trzymam kciuki za Żabusię bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Gdyby mojemu ślepemu Edziowi, zostały usunięte oczy, to nic by to nie zmieniło. Byłby kochany tak samo, a nawet mocniej.Tym bardziej, że jedno ma białe, a drugie "pływające"Żabcia, 20 letnia babcinka przeżyła operację i wszystko ok.Bardzo dziękuję za dobre słowa i wsparcie.[/QUOTE]
bardzo się cieszę, niech zdrowieje Żabcia.
Szkoda tylko że o Maćka nikt nie dzwoni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']bardzo się cieszę, niech zdrowieje Żabcia.
Szkoda tylko że o Maćka nikt nie dzwoni[/QUOTE]

Damy go znowu do DZ, ale chyba lepiej, gdyby znalazł dogomaniacki domek.Są osoby, które biorą te ślepe i większe też.Wspaniała osoba adaptowała ślepego onka Witusia, ale on już za TM, ma psa, też ślepego z Gliwic.Poszukam jutro wątków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Damy go znowu do DZ, ale chyba lepiej, gdyby znalazł dogomaniacki domek.Są osoby, które biorą te ślepe i większe też.Wspaniała osoba adaptowała ślepego onka Witusia, ale on już za TM, ma psa, też ślepego z Gliwic.Poszukam jutro wątków.[/QUOTE]
Dzięki Sylo, a dałoby radę ogłosić go w tą sobotę też?
Wiesz, jak ktoś dzwoni o niewidomego psa albo dziadziusia to tylko dogomaniak (nawet jeśli o tym portalu nie słyszał). Na pewno nie szuka prezenciku dla dzieciątka.
Hopsnijcie czasem mój bazarek z podpisu bo wiatr tylko mi tam hula
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225950-Filmowo-płytowy-dla-kai-do-30-04-2012-godz-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Dzięki Sylo, a dałoby radę ogłosić go w tą sobotę też?
Wiesz, jak ktoś dzwoni o niewidomego psa albo dziadziusia to tylko dogomaniak (nawet jeśli o tym portalu nie słyszał). Na pewno nie szuka prezenciku dla dzieciątka.
Hopsnijcie czasem mój bazarek z podpisu bo wiatr tylko mi tam hula
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225950-Filmowo-płytowy-dla-kai-do-30-04-2012-godz-22-00[/URL][/QUOTE]

Mogę go dać na sobotę, nie problem, ale zazwyczaj odczekuje się 2 tygodnie.W tym czasie jeszcze ktoś może zadzwonić.Bywały przypadki, że pani była w szpitalu i z nudów przejrzała, zeszłotygodniową gazetę.Po 2 tygodniach też ktoś zadzwonił.Ma się dobrze u Emiś, wiosna w pełni, lato niebawem....nie panikujcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']wybierz sobie które chcesz , wszystkie są ładne (nie wiem jak Emiś je robi bo mnie się nie udało), co sprzęt to sprzęt :)[/QUOTE]
To nie zawsze sprzęt.U Emis to też stosunek jej, do psa.Wbrew pozorom, to dużo znaczy.Sprzęt, to swoją drogą i ma spore znaczenie.Artystyczne zdjęcia, to już też talent i miłość.

Link to comment
Share on other sites

To ja cichuteńko zaproszę Was ciocie na bazarek cegiełkowy-jajkowy :D
dla Pimpusia,któremu brakuje już na hotel :(:(

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widział-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widział-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00[/URL]

Wybacz Maciuś!:oops:

Wiesz,że trzymam za Ciebie mocno kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...