Jump to content
Dogomania

Ślepek Maciuś stracił oba oczka :( Każda POMOC potrzebna.Szukamy domowego DT POMOCY!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Dziś przyleciały pieniążki od cioteczki : Eliza71 - 40 zł:loveu:
Pięknie dziękujemy :Rose:[/QUOTE]
Sprawdziłam rozliczenie i to już druga wpłata od cioteczki Eliza71 :) zatem zapisuję 40 zł + 40 zł
Cioteczko czy Ty się nie pomyliłaś i tak miało być ???
Nie chciałabym aby Maciejka przez pomyłkę dostał pieniążki przeznaczone na innego psiaka.
Proszę o informacje :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani!

Przepraszam ogromnie, ale niestety z uwagi na problemy finansowe jestem zmuszona do odwołania, przynajmniej do końca roku wszystkich moich jednorazowych deklaracji, w tym również Maciusia!!
Zapłacę na razie jedynie deklarację wrześniową!
Postaram się to nadrobić, jak staniemy na nogi, ale teraz naprawdę nie mogę.....:-(
Bardzo przepraszam!! :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']w którymś wcześniejszym poście pisałam, że postaram się żeby 40,00 to była stała deklaracja na początek m-ca:) no chyba, że nagle zbankrutuję :( przesyłam przytulanki dla Maciusia :)[/QUOTE]

Żebyś była bogata kochana ;) Tego z całego serducha Ci życzymy:loveu: a w imieniu Maciejki jeszcze raz pięknie dziękujemy :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']w którymś wcześniejszym poście pisałam, że postaram się żeby 40,00 to była stała deklaracja na początek m-ca:) no chyba, że nagle zbankrutuję :( przesyłam przytulanki dla Maciusia :)[/QUOTE]
W żadnym wypadku nie bankrutuj :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza71']żałuję, że nie wygrywam w totolotka , bo od razu bym jakiś schron dla psiaków stworzyła :( tak liczyłam na te 50 mln :) a tu kicha :( ale jeszcze płacić dla Maciusia i Bingusia mnie stać :)[/QUOTE]
mnie to by nawet 1 mln zadowolił:):).
Dobranoc Maciejko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']przelałam 50zł dla Maciusia z pieniążków Stefanka który jest w nowym domu na konto podane na pierwszej :)[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy Stefankowym ciociom:):)

[quote name='andegawenka']stanowczo za mało żądasz Elu od losu, 1 milion to na lody:loveu:[/QUOTE]
albo na waciki :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elypsa']deklaruje 20 zł jako deklaracje stałą, pzdr[/QUOTE]
Witaj:):):) Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

[quote name='Maria1957']Zaglądam do Maciusia - jak się miewa psiaczek - miziaczki dla Maciusia.[/QUOTE]
U Maciusia na szczęście coraz lepiej, ja to nieśmiało marzę że my mu jeszcze domek znajdziemy jak całkiem wydobrzeje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']W takim razie potwierdziś będzie musiała Klaudus :)[/QUOTE]

ok nie wiedziałam że są zbierane też na Twoje konto a w takim razie pieniązki z bazarku mogę wpłacać na Twoje konto?
jeżeli tak to poproszę bo bazarek jeden już się zakończył ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...