Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='miniaga']Czy ktoś z oddziału mógłby dac znać o której bedą sędziowane grzywki. Muszę zarerwować bilety a w komunikacji pkp jest dziura i mogę być w nocy w Bydgoszczy albo o 10.17:crazyeye:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Jedziesz z Wwy pkp? Jakim chcesz jechać pociągiem?
Może skusisz się na pks - w Bydgoszczy będzie o 9:21. Chyba z rudą się nim wybierzemy.
Tylko my w niedzielę, a Ty?
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Tylko PKSem kierowca nie ma obowiazku Cie zabrac :( a pociagiem to zawsze dojedziesz...

No i ja mam nadzieje, ze dojade :-) jesli pogoda jakos specjalnie nas nie zaskoczy :P[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]No coś Ty? Ja jeździłam z Neli - labradorką pksem bardzo regularnie. Nigdy kierowca mi nie odmówił, ani nie robił problemów. Trzeba mieć kaganiec, książeczkę zdrowia, zapłacić za psa bilet bagażowy 3zł i kierowca prosi, żeby w miarę możliwości usiąść z tyłu autobusu. Kierowca wypuszczał nas na siknięcie i czekał aż wrócimy :) Widział, że pies jest z tyłu bez kagańca, ale że nikt z pasażerów nie zgłaszał sprzeciwów nie było z tym problemu.
Moja koleżanka jeździła z szetlandem i też nie było nigdy problemu.
Myślę, że z grzywką nie będzie już żadnych ale. Ja wybieram sie z wyżełką :)
Poznamy godzinowy plan sędziowania, może będzie można się bezpośrednim pospiesznym wybrać, co w Bydgoszczy jest 10:46...
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']No to dobrze, ze nie mialas problemow, ja tez jezdzilam bez przeszkow pare razy, ale moja kolezanke z terierem walijskim koles wyprosil :roll:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]To był wyjątkowo podły kierowca :mad:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Na szczęście nas to nie spotkało nigdy. Jeździłam z lubym i jakby nas kierowca wyprosił o 5 rano miał szansę zęba stracić...
[/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Purple]
Z tego co wiem, jak dzwoniłam na infolinię pks - z psem można jeździć bez przeszkód, jak sie ma papiery i kaganiec i w zależności od wielkości opłaci bilet bagażowy 3zł, albo psa wiezie na kolanach gratis.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Elitesse[/B] wystawa jest w tym samym miejscu co majowa. Jeśli jedziesz PKP od strony Torunia to najlepiej wysiądź w Bydgoszczy Leśnej a stąd to już żabi skok :lol: Jeśli dojedziesz do Bydgoszczy Głównej to polecam spacerek ok. 20 min. do terenów wystawy, jeśli zdecydujesz się na komunikację miejską masz 1 przesiadkę. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asanowa'][B]Elitesse[/B] wystawa jest w tym samym miejscu co majowa. Jeśli jedziesz PKP od strony Torunia to najlepiej wysiądź w Bydgoszczy Leśnej a stąd to już żabi skok :lol: Jeśli dojedziesz do Bydgoszczy Głównej to polecam spacerek ok. 20 min. do terenów wystawy, jeśli zdecydujesz się na komunikację miejską masz 1 przesiadkę. :razz:[/quote]

20 min to nie duzo, wysiadam na glownym - bo jade od Poznania, musze wykombinowac mapke Bydgoszczy - ale pewno na stronie miasta bedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']20 min to nie duzo, wysiadam na glownym - bo jade od Poznania, musze wykombinowac mapke Bydgoszczy - ale pewno na stronie miasta bedzie[/quote]

Mi tez sie wydaje, ze to bedzie ok 20min; latwo dojsc na Zawisze z dworca, kazdy Cie pokieruje.Mimo wszystko szybciej i latwiej niz autobusem. Polecam spacer, jesli pogoda dopisze. Jakby co, to moge odebrac z dworca w nd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...