Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

ja zglosilam za pomoca internetu na formularzu a faxem przeslalam rodowod i kwit i juz sama z wlasnej inicjatywy napisalam pisemko , ktore poprosilam o podpisanie przez uprawniona osobe i podsteplowanie przez oddzial ze dokumenty dotarly czytelne i ze zgloszenie zostalo przyjete.

a nastepnie oddzial odeslal mi faxem zwrotnym to potwierdzenie ( to na wszelki wypadek gdyz za duzo nasluchalam sie o tych problemach jakie sie pojawialy z faxowaniem i przyjmowaniem na wystawy)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florka_xyz']A ja mam pytanie z innej beczki:
CZy jedzeie ktoś z Gdańska do bydgoszczy w sobote ?? A moze ktoś sie wybiera pociągiem do bydgoszczy?? Bo ja raczej bede jechła pociągiem a jak by ktoś jechał byłoby razniej :cool3:[/quote]

witam :) ja jade z Tczewa..bede raczej jechala samochodem...ale jak nie wypali to pewnie pociagniem smigne:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']a w jakim wieku powinien pies byc? moze w Hodowli Fagremi, albo Salsa... albo Humerico[/quote]

Nie ma ustalonego wieku :) Można być z 12 tygodniowym i można z 12 letnim :) Ja osobiscie będę z 16 miesięcznym Yorkiem :) [SIZE=3]Czy ktoś wystawia Yorka(psa) w kl.młodzieży ?[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna2006']Nie ma ustalonego wieku :) Można być z 12 tygodniowym i można z 12 letnim :)

[/quote]
Martyna chyba cos ci sie pomyliło....
Klasa dla najmłodszych to Baby , która jest za granica, w polsce nie ma jej , nawet na światówce nie było , i jest ona dla szczeniąt 6 miesięcznych..potem jest własnie klasa puppy itd:)
Na zdrowy rozsądek pomyśl że 12 tyg szczenie ma mleczaki i niemiało wszystkich szczepień a ty piszesz ze mozna już taką kruszyna na wystawe wziąść...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłosiłam swoją sunie Whippetke.
Jednak mam problem. Nie mamy jak dojechać,ponad 4 godziny pociągiem to kiepskie wyjście.
PROSIMY....:placz: Czy ktoś kto jedzie na tą wystawe z Warszawy mógłby nas zabrać???
Mnie i sunie. Oczywiście dołożymy się do benzyny.
Sunia jest grzeczna,moze jechać z inną koleżanką,albo kolegą.
Proszę o odp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog Handler']Martyna chyba cos ci sie pomyliło....
Klasa dla najmłodszych to Baby , która jest za granica, w polsce nie ma jej , nawet na światówce nie było , i jest ona dla szczeniąt 6 miesięcznych..potem jest własnie klasa puppy itd:)
Na zdrowy rozsądek pomyśl że 12 tyg szczenie ma mleczaki i niemiało wszystkich szczepień a ty piszesz ze mozna już taką kruszyna na wystawe wziąść...!!!![/quote]



a ja mysle ze Martynie chodziło po prostu o brak ograniczeń wiekowych. to przecież oczywiste (przynajmniej dla mnie) ze nikt nie pójdzie na wystawe ze szczeniakiem bez szczepień i w ogole. może przesadziła z tymi 12 tyg, ale ona wie co robi i jestem pewna w 10000000% ze nie chciała zeby to tak zabrzmiało - że bierze sobie szczeniaki na wystawy, bez szczepień.
no :* dla was i witam - mój comeback z ferii ;)

Link to comment
Share on other sites

Hawana napisała : "[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=6265"]AnnaM[/URL]: ja szukam psiaka na mlodego przentera wlasnie z grupy IX, Twoje maleństwo jeszcze za malutkie, ale czy nie moglabys mi podpowiedziec od kogo mogłabym pożyczyc maltańczyka?"A potem AnnaM "a w jakim wieku powinien pies byc?..."

Więc moja odp była do niej.Oczywiscie ze na ring eksterieru nie mozesz wziac takiego maluszka!Chodziło mi o Młodego Prezentera.Dog Handler wystarczy zapytac a nie od razu krzyczec...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']o, to moge jeszcze zaplacic normalnie 60 zł a nie 100 na wystawie..uff...bo wczoraj wysłalam szybko mailem zgłoszenie[/quote]

Czy to znaczy, że jeśli zglosze go dziś to płaci sie mniejsza stawke?? Kurcze bo zaczynam się zastanawiać:roll: jeśli 60 zl to bym go zglosila;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...