Jump to content
Dogomania

Dobry groomer w warszawie


ann1

Recommended Posts

[B]Szukam dobrego groomera w Warszawie.
Czy możecie polecić kogoś, kto dobrze przygotowuje psy na wystawy?
Konkretnie psy długowłose grupy IX.
Zwracam się głównie do wystawców piesków , którzy korzystali już z takich usług.
Z góry dziękuję:p.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='ann1'][B]Szukam dobrego groomera w Warszawie.
Czy możecie polecić kogoś, kto dobrze przygotowuje psy na wystawy?
Konkretnie psy długowłose grupy IX.
Zwracam się głównie do wystawców piesków , którzy korzystali już z takich usług.
Z góry dziękuję:p.
[/B][/QUOTE]

Czy nikt nie może mi pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Czy nikt nie może mi pomóc?[/QUOTE]


Możemy pomóc skoro nikt inny się nie odzywa - chociaż niezręcznie nam jest samych siebie polecać ;)

Od lat zajmujemy się wystawianiem i pielęgnacją psów wystawowych, jesteśmy tez importerem profesjonalnych kosmetyków dla psów Plush Puppy, które znane są ze swoich doskonałych właściwości pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Możemy pomóc w przygotowaniu do wystawy, jak również udzielić wskazówek jak dbać o włos i utrzymywać go w jak najlepszej kondycji wystawowej.

Jedna UWAGA - mieścimy się pod W-wą, a nie w samej W-wie.

Kontakt z nami albo przez stronę PlushPuppy.pl w zakładce kontakt, albo oczywiście tutaj .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Nie polecam salonu Czyste Łapki na Wałbrzyskiej z tego względu, ze po ostatniej wizycie zauwazyłam na nosku psa krew i zadrasniecia, trzy małe ślady, o ktorych panie nic nie wspomnialy jak go odbierałam. Dodatkowo jak powiedziałam im o tym, wysmialy mnie i stwierdzily ze nic takiego nie mialo miejsca. Wiem, ze stalo sie to w ich salonie a nie poprzez ugryzienie innego psa, poniewaz zauwazylam to a dodatkowo zeobilam pieskowi zdjecia przed i po, na ktorych widac roznice. Bardzo nieprofesjonalne podejscie, rozumiem, ze pies sie wierci podczas trymowania ale nalezaloby powiedziec o zaistnialej sytuacji. I to, ze piesek wychodzil zawsze pieknie ostrzyzony, nie ma w tym momencie znaczenia, bo jego zdrowie jest wazniejsze od wygladu, dlatego zachecam do poszukania innego salonu, a jak wiadomo takich jest w Warszawie duzo i na pewno bardziej profesjonalne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...