Jump to content
Dogomania

CAC Chojnice 7.08


Banshee.

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andromeda']Miał ktoś podobna sytuacje?!

Zrobiłam remont w chałupie a teraz po wszystkim nie mogę znaleźć zgłoszenia i numerka!![/QUOTE]

To już numerki są powysyłane? Trzeba skrzynkę sprawdzić :)
A jak zgubiłaś numerek, to weź dowód wpłaty to pewnie w sekretariacie na wystawie wydadzą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']To już numerki są powysyłane? Trzeba skrzynkę sprawdzić :)
A jak zgubiłaś numerek, to weź dowód wpłaty to pewnie w sekretariacie na wystawie wydadzą ;)[/QUOTE]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dzięki bo szukam jak szalona w tych wszystkich gratach. Jutro dla pewności zadzwonię do oddziału. Zobaczymy co powiedzą. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy na ringu, BOG, Parze Hodowlanej, Grupie Hodowlanej to jestem chętna----> [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212124-Handler-na-wystawę-w-Chojnicach[/URL]!
W sprawia wystawiania poza bazarkiem, kontakt na pw ;)

A o około której są godzinie Australian Silky Terriery? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaww1']Ja dzisiaj otrzymałam numerek. Mamy jednego konkurenta w klasie, proszę dobre duszyczki o fotorelację z Australian Silky Terrierów. My idziemy w kl. młodzieży.

Patrycja mam nadzieję że się spotkamy :)[/QUOTE]
A o około której godziny będziecie wychodzić i na jakim ringu? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']A o około której godziny będziecie wychodzić i na jakim ringu? :)[/QUOTE]

Wg. stawki to przed nami 19 American Staffordshire Terrier a potem my, nie mam pojęcia która to by mogła być godzina.
Z tego co widzę o podobnej godzinie też będziesz wchodzić :(
PS. my na 7 ringu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaww1']Wg. stawki to przed nami 19 American Staffordshire Terrier a potem my, nie mam pojęcia która to by mogła być godzina.
Z tego co widzę o podobnej godzinie też będziesz wchodzić :(
PS. my na 7 ringu[/QUOTE]
My na ringu 14 chyba i o podobnej godzinie zapewne. Może dam radę podlecieć i fotki porobić :evil_lol: Jak się załapiecie na jakieś BIS'y (za co trzymam kciuki) to wam popstrykam fotek ;)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich jadących od str. Sępólna w str. centrum czeka objazd- dość spory. Zablokowana jest ulica 14 lutego od skrzyżowania z Al.Brzozową i Wyszyńskiego (obok wieży ciśnień) aż do ronda
Trasa objazdu [URL]http://maps.google.pl/maps?saddr=14+Lutego&daddr=53.69355,17.54262+to:Trasa+212&hl=pl&sll=53.689566,17.553792&sspn=0.012833,0.038581&geocode=FRI6MwMd0ssLAQ%3BFW5MMwMd3K0LASlZCYtSSkYCRzGh7APsh71uEA%3BFVJPMwMdtOQLAQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=15&via=1&z=15[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaww1']Ciekawa jestem jaka pogoda będzie jutro,wczoraj lało, dziś jest upalnie, a jutro ...

teraz leje :(


my mamy Zw. Mł., Naj. Junior. To już nasz drugi wniosek na Mł.Ch.PL i druga wystawa :)[/QUOTE]
Gratulacje! Niestety nie dałam rady podbiec na ring i porobić zdjęcia, bo było takie zamieszanie i stres :roll:
Byliście na BIS? Może mam jakieś fotki ;) Fotorelacja z wystawy jutro :lol:

Link to comment
Share on other sites

my poszaleliśmy :):)
Lhasa apso- Evans Astarte Gold- 9 miesięczny (1 raz na wystawie) pokonał dwa intery i wygrał rasę a w finałach BEST IN SHOW JUNIOR 2!!!!
Pekińczyk- Christmas Time Astarte Gold- (1 raz na wystawie) Najlepsze Szczenię a w finałach BEST IN SHOW PUPPY!!!

Link to comment
Share on other sites

Czy ma ktoś zdjęcia z BIS i wyborów V grupy??

To i ja sie pochwale: Nasz czarny chowek BARON GASTON ARMANJAK de Sun Vit, czyli Jasiek zdobył 3* BIS chojnickiej wystawy. Niestety nie zabralismy na wystawę aparatu i nie mamy ani jednej foteczki z finałow :(

A ja gapa: Gratulacje dla wszystkich zwycięzców większych i mniejszych :) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Gratulację dla wszystkich :)


[quote name='Casablanca']Gratulacje! Niestety nie dałam rady podbiec na ring i porobić zdjęcia, bo było takie zamieszanie i stres :roll:
Byliście na BIS? Może mam jakieś fotki ;) Fotorelacja z wystawy jutro :lol:[/QUOTE]

Dziękuję bardzo.
Na BIS-ach nie zostaliśmy.
Chyba miałyśmy ocenę w podobnym czasie bo jak poszłam na Wasz ring to zaczęło się ocenianie "CHI krótkich"

Link to comment
Share on other sites

macsow1- Gratulacje ;)
virtavalo, mam zdjęcia :) serdeczne gratulacje, zdjęcia zaraz postaram się dodać.
magda, szkoda, że nie zostaliście ;) Tak, ocena musiała być w podobnym czasie...Ja po naszej ocenie biegłam na ring 2, bo koleżanka wystawiała corgi, potem biegłam zmienić psa na mp, jeszcze było zamieszanie, bo nie chcieli zmienić, a Blanka pojechała z moją mamą do domu :shake:


Chihuahua Blanka, lokata II. Ja w Młodym Prezenterze, grupa młodsza-5/5pkt. w eliminacjach i lokata II ;)

Link to comment
Share on other sites

Gratulację dla wszystkich zwycięzców. ;)

Osobiście na Młodym zajęłam III miejsce w grupie starszej, na eliminacjach zaliczając glebę po śliskiej trawie. ;)
Wystawiając Siberiankę na BIS Puppy dostaliśmy się do ścisłej szóstki(?) i niestety to by było na tyle. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogoda była cudna, hi hi, żal mi było ozdobnych maluchów w deszcu i na mokrej trawie,
Holender jak zawsze CAC itp.
Gratulacje dla Wszystkich - zwycięzców i tych co brali udział, fajnie było zobaczyć tyle pięknych i świetnych psiaków.
Paatrycja - osobiste i serdecznie podziękowania i gratulacje :-)
do zobaczenia w Sopocie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...