Jump to content
Dogomania

Studia podyplomowe - Kynoterapia


rmx

Recommended Posts

Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne objęło patronatem studia podyplomowe [B]"Kynoterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz osobami starszymi - wsparcie w zakresie różnego rodzaju dysfunkcji"[/B].
Studia organizuje Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy [B]od października 2011 r.[/B] Rozpoczął się nabór. Więcej informacji na stronie PTK w dziale >>> [URL="http://www.kynoterapia.eu/kursy.html#podyplom_bydg"]kursy i szkolenia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

właśnie się dowiedziałam,opisane świetnie,że osoby z doświadczeniem,odpowiednim tytułem itp itd,
dlatego chciałam pytać,czy to to samo,co ten Wasz kurs,czy na tych studiach uczą osoby odpowiedzialne i czy powstał ten kierunek z myślą przekazania odpowiedniej wiedzy?

Link to comment
Share on other sites

[B]Pomysł utworzenia studiów podyplomowych może jest i dobry (jak zwykle nie wasz) i ten pęd do realizowania cudzych pomysłów – zadziwiający. Może się zrodzić pytanie, dlaczego inni o tym mówią, a wy robicie. I może wszystko byłoby ok., gdyby za realizacją cudzych pomysłów podążał odpowiedni poziom przekazywanej wiedzy. Niestety.[/B]
[B]Wpisaliście zawód do grupy zawodów „magicznych” inne niekonwencjonalne metody LECZENIA, stoi to w sprzeczności ze studiami podyplomowymi i to pedagogicznymi. Dlaczego nie wybraliście uczelni medycznej, ba dlaczego nie uczelni publicznej? Odpowiedź jest banalna, prawda?[/B]
[B]Nie udawaj rmx, że nie rozumiesz czego dotyczy wypowiedź Smerfetki. A właściwie, to pytanie jest retoryczne. Poziom na studiach podyplomowych w zakresie kynologii i kynoterapii nadal będzie niski. Pewnych procesów starzenia i ograniczeń nie da się zatrzymać….[/B]

Link to comment
Share on other sites

wnioskowaliście o wpis do grupy fizjoterapeuci i pokrewni czemu wiec nie na Collegium Medicum UMK? Czyżby medycyna oparta na dowodach nie potwierdzała skuteczności ekstraktów ze zwierząt?

tak czy inaczej dobrze, ze jest to na uczelni - przynajmniej jest wgląd w prace dyplomowe i każdy może sprawdzić czy nie ma w nich plagiatów oraz kompletnych bzdur. Dziwi mnie tylko ,że ktoś kto obronił właśnie mgr od razu kierownikiem studiów..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Kończe kierunek kynoterapeuta na WSKZ-cie (podyplomowo) i jestem zadowolona z przekazywanej wiedzy, w przyszłości zamierzam podjąc pracę w fundacji. Uczelnia realizuje ten keirunek w formie online co jest dużym plusem dla osób, które nie mają czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...