Jump to content
Dogomania

Sa tutaj milosnicy Lakelandow?


Karaluch

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wy sie dziewczyny nigdy nie zdecydujecie ;P Najpierw Dominika sie upiera na foksa, pozniej zaczyna sie lamac, ze moze byc lake a jak tak sie stanie to Tanina przychodzi i mowi, ze moze foks :cool3:
Ale ja Was rozumiem bo najchetniej to bym wziela po jednym terierku z kazdej rasy i bym miala psiarnie :eviltong:
Tanina, a moze wystraszylas sie prosiaczka, ze mowisz o foksie? :eviltong: Bo ja sie go wystraszylam :crazyeye:
Eh a dzisiaj po powrocie z roweru tak mnie bolaly kolana, ze doszlam do wniosku, ze nadaje sie na wlasciciela dla basset hounda :roll:

Link to comment
Share on other sites

Prosiaczka się nie przestraszyłam, bo ja wcześniej chciałam AT i psychicznie przygotowywałam się na trymowanie i na takie widoki:lol:
Co do foksa... Bedzie fajnie krycie w marcu, no i termin odbioru szczeniaków w sam raz. No i co ja mam zrobić?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Tanina[/B], a mówiłam, że najlepszy są airedale:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A'propos prosiaczka, wcale nie trzeba skubać na prosiaczka choć czasem warto :diabloti: Generalnie jeżeli pies jest obrabiany w miare systematycznie - nie ma takiej potrzeby, natomiast pies zapuszczony - własciwie sam obłazi do gołego.... Nie każdy, ale większość.

Dziewczyny, nie dzielcie skóry na niedźwiedziach - po pierwsze nie wiadomo czy Iluzja jest szczenna... A nawet jeśli - to może np urodzić jednego samczyka.. Poczekajcie!


Czasem warto poczekac, albo zdecydowac sie na psa wtedy kiedy jest - bo dobrze się zapowiadające szczeniaki nie rodzą sie codziennie.... Inna rzecz, że najczęściej bywa tak, że troskliwie wybrany, wybitny szczeniak sprzedany jako szczenię wystawowe - nigdy nie trafia na ringi, tylko wyleguje się na kolanach swojego pana, który w tzw. międzyczasie zmienił zdanie.... a inny - przeciętny - sprzedany do kochania - lata z wystawy na wystawę w kondycji doprowadzającej hodowcę do rozpaczy. A zabronić nie może... I choć oczywiście zdarzają sie pomyłki hodowców, to najczęściej szczeniak niewystawowy wyrasta na psa niewystawowego. Inna rzecz, że w rzadkich rasach mało który sedzia ma blade pojecie jak dany pies powinien wygladac i kiepski pies moze miec kupe tytułow:p


Harry był 3 na grupie, zdjęc niestety nie mam, padam na pysk i ide spaaaaaaaaaaać...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A'propos prosiaczka, wcale nie trzeba skubać na prosiaczka choć czasem warto :diabloti: Generalnie jeżeli pies jest obrabiany w miare systematycznie - nie ma takiej potrzeby[/QUOTE]
Ale ulga !
[QUOTE] zdjęc niestety nie mam[/QUOTE]
Buuuuuuuuuuuuuu :(
[QUOTE] Harry był 3 na grupie[/QUOTE]
Gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Harry był 3 na grupie, zdjęc niestety nie mam, padam na pysk i ide spaaaaaaaaaaać...[/quote]

Widziałam zdjęcia, bo dzisiaj byłam u siostry, a jej pies był 1 na BOG. Hm będę musiała się temu baczniej przyjrzeć

Edit:
Orientujecie się może ile mniej więcej na nasze polskie złotówki kosztuje import lakelanda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanina']Echm teraz to ja tak naprawdę nic nie wiem. [B]Jaką rase wziaść[/B]-D0minika usilnie mnie namawia na foksa... A jak lakelanda to z jakiego skojarzenia... Za duży wybór jest:eviltong:[/quote]

:shake: :shake: :shake: [B][SIZE=3][COLOR=red]NIE KUPUJCIE SZKOTA !!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
Bo dopiero będziecie miały problem ,bo na jednym nie skończycie:evil_lol: .
Spytajcie co o tym sądzi Nitencja :cooldevi: :ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...