Jump to content
Dogomania

Sa tutaj milosnicy Lakelandow?


Karaluch

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitencja']hoho ASTA a wiecej informacji. Ja to bym b.sie cieszyla lakelandy sa super i dobrze by bylo gdyby u nas w Polsce wiecej osob je mialo :) Trzymam kciuki za wszystkich przyszlych wlascicieli.[/quote]

Jeszcze w sobotę muszę się upewnić do paru szczegółów... A dokładniej w wybraniu hodowli, ale ważne, że jest pozwolenie rodziców oraz małe dofinansowanie. Najbardziej raczej interesują mnie z Anglii, Belgi i Włoszech (te 2 ostatnie ze względu zwycięzców w Poznaniu). Pozatym jeżeli się nie mylę albo nic nie przekręcam to w Belgi mieszka jedna z najładniejszych suczek w Europie (wrazie czego poprawcie mnie!).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']Asta nie waż się mojej siostrze ich pokazywać! :mad:
:evil_lol:[/quote]

O dlaczego? :razz:

Edit
Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wstawić zdjęcia tych maluszków, ale mam linka do autora strony ;)
[URL="http://www.pgaa.com/canine/general/lakelandterrier.html"][B][COLOR=#0000ff]www.pgaa.com/canine/general/lakelandterrier.html[/COLOR][/B][/URL]
[IMG]http://img388.imageshack.us/img388/706/beztytuutb8.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ta fotka ktora wstawilam wyzej tez z neta. Super by bylo jakbys powstawiala, mysle, ze nie ma w tym nic zlego jesli sie nie twierdzi, ze to wlasny pies? Szczegolnie jak sie poda zrodlo ;) U mnie na maila odpada bo mam dziadowskiego neta i jak przychodza fotki do katastrofa ;)
Dominika hehe ;) ;) Twoja siostra ma racje i tyle ;) ;P

Link to comment
Share on other sites

jejku, a ja ostatnio zupełnie nie mam kiedy się dorwać do komputera:shake: zaległości mam takie, że :placz:

[B]Asta[/B], Światówkę wygrały lakelandy hiszpańskie, a nie włoskie, co mnie cieszy ogromnie, bo jak już się chwaliłam Harry dzień po wygranej w Poznaniu został u nas:multi:
I wiecie co - robiłam go wczoraj przed Nową Rudą i on po prostu piękny jest!:loveu: Niestety ze zdjeciami mi nie poszło, bo byłam całkiem sama, a trudno jednocześnie ustawiac psa i focić:p
[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2039/6272737bas0.jpg[/IMG]
Mam nadzieje, ze w sobotę namówie jakąś dobra duszę do pomocy i uwiecznimy i Harrego, i Iluzję.

Link to comment
Share on other sites

[B]Jaszczurko[/B], spokojnie:lol: Po pierwsze to jak nic nie wyjdzie ze szczeniaków Iluzjowych - jest jeszcze Kasztanka, którą w razie czego będzie można pokryć na wiosnę. Po prawdzie to ona była do krycia w momencie kiedy brałam Harrego, ale Gośka zdecydowała, że najpierw chce ją jeszcze trochę popokazywać i skończyć jej intera. One obie sa prawie w jednym wieku, ale jakoś tak wyszło, że ostatnio Iluzja była więcej pokazywana. No i warto by było jeszcze raz pokryć Cudaka, mamę Iluzji - tylko, że szczeniakó by było duzo za duzo:roll: No i jest jeszcze kilka ładnych reproduktorów, na których mamy chrapkę:evil_lol: A tymczasem Iluzja robi wrazenie mocno w ciazy, głównie śpi i odmawia jedzenia, więc chyba zaskoczyłą, zobaczymy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaszczurka']Dokladnie, dokladnie, takze, Asta, pomoz mi trzymac kciuki za miocik a ja bede z Toba za imporcik i miejmy nadzieje ze w takiej wspolpracy wszystko sie uda :cool3:[/quote]

Ok, idę jak najbardziej na taki układ ;) Może ma ktoś więcej zdjęć lakelandów ze światówki? Bo chyba widziałam z 3 na forum tylko albo coś mi się ubzdurało :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to ja spróbuję odrobić trochę zaległości, może chociaż w tym temacie mi sie to uda, bo na airedale aż boję sie zajrzeć:roll:
[B]Dominika z Tanina,[/B] rzeczywiście wygląda, że szczeniaki powinny być do odbioru w marcu, ale myśle, że bedziecie sie mogły z Gośka dogadać żeby Wam trochę potrzymała. Pytanie tylko czy rzeczywiście musicie czekac az do czerwca? Moją Fukę brałam jak miała 7 tygodni, a był to czas kiedy miałam najgorszy z możliwych wycisk na uczelni, czasu nie miałam na nic, ale nie wyobrażalam sobie życia bez psa, więc po śmierci Wigi odczekałam tylko tyle ile było potrzebne do odłączenia Fuki od mamy. Kawisie wziełam starszą, miała prawie 4 mce, ale gdybym o niej usłyszała wcześniej - wziełabym ją mniejszą:evil_lol: Myślę, że nie umiałabym czekać, wiedząc, że mój szczeniak już jest, gotowy do odbioru... ale oczywiście nie wiem co Was zatrzymuje.
[B]Jaszczurko[/B], bodaj Ty? pytałaś się jak jest z aportowaniem u lakelandów. W większości i lakelandy, i foxy sa strasznymi, upierdliwymi piłeczkowcami. Iluzja potrafi bawić sie we własnym zakresie - wskakuje z piłeczką na kanapę, rzuca ją, leci po nią, wraca na kanapę i tak dalej... Podobnie miała jej ciotka Julka, która dotakowo namiętnie zrzucała pilkę z mojego łóżka pod szafę, potem próbowała ją wyjąć, niestety nie dawała rady się wcisnąć, więc w końcu jej pomagałam, po czym ona wskakiwała znowu na łóżko i spuszczała piłeczkę pod szafę:diabloti: Z moją Kawusią chodziłam kiedyś na tor przeszkód i najbardziej jej się podobał flyball. O ile wiem w skandynawii sporo lakelandów wyżywa się w agility i we flyball właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Fuka to nie ja pytalam, to siostra Dominiki (przepraszam, ciagle zapominam nicka :oops:). Tak czy siak odpowiedz juz jest ;)
[QUOTE]miałam najgorszy z możliwych wycisk na uczelni, czasu nie miałam na nic, ale nie wyobrażalam sobie życia bez psa, więc po śmierci Wigi odczekałam tylko tyle ile było potrzebne do odłączenia Fuki od mamy.[/QUOTE]
No wlasnie ja mam taka sytuacje tzn moze nie taka bo Czari naszczescie zyje i ma sie doskonale ale podjelismy decyzje zeby zostawic go rodzicom Szymona - bez psa jest strasznie smutno i pusto :shake:
[QUOTE]Iluzja potrafi bawić sie we własnym zakresie - wskakuje z piłeczką na kanapę, rzuca ją, leci po nią, wraca na kanapę i tak dalej... Podobnie miała jej ciotka Julka, która dotakowo namiętnie zrzucała pilkę z mojego łóżka pod szafę, potem próbowała ją wyjąć, niestety nie dawała rady się wcisnąć, więc w końcu jej pomagałam, po czym ona wskakiwała znowu na łóżko i spuszczała piłeczkę pod szafę:diabloti:[/QUOTE]
To niesamowite, nie dosc ze lakelandy sa takie piekne to jeszcze zachowuja sie jak moj Czari - w tych zabawach z pilka - jakbym o nim czytala :crazyeye: On jeszcze lubi zrzucac z kanapy rozne inne rzeczy np. zrzucal pilota od TV (udalo mu sie polamac) albo ksiazki Szymona :evil_lol: Na kanape oprocz pileczki wtarguje tez smakolyki w tym oczywiscie jakies wstretne lepkie albo smierdzace jak zwacze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Jaszczurko[/B], spokojnie:lol: Po pierwsze to jak nic nie wyjdzie ze szczeniaków Iluzjowych - jest jeszcze Kasztanka, którą w razie czego będzie można pokryć na wiosnę. Po prawdzie to ona była do krycia w momencie kiedy brałam Harrego, ale Gośka zdecydowała, że najpierw chce ją jeszcze trochę popokazywać i skończyć jej intera. One obie sa prawie w jednym wieku, ale jakoś tak wyszło, że ostatnio Iluzja była więcej pokazywana. No i warto by było jeszcze raz pokryć Cudaka, mamę Iluzji - tylko, że szczeniakó by było duzo za duzo:roll: No i jest jeszcze kilka ładnych reproduktorów, na których mamy chrapkę:evil_lol: A tymczasem Iluzja robi wrazenie mocno w ciazy, głównie śpi i odmawia jedzenia, więc chyba zaskoczyłą, zobaczymy....[/QUOTE]

Fuka, jakos przeoczylam tego Twojego posta i dopiero teraz znalazlam :oops:
Super, ze jest jakas alternatywa w razie czego choc jednak mam wielka nadzieje, ze Iluzja zaskoczyla, bo inaczej to czekanie znow sie wydluzy o pare miesiecy a wtedy to chyba pojde i ukradne psa ktoremus z sasiadow :evil_lol: Mam tu w okolicy JTRa, szkota, foksa to cos sobie wybiore :evil_lol:
Co do Iluzji, to sie troszke dziwie z tym jedzeniem - to taki typowy objaw? Bo moje jaszczury w ciazy to pochlaniaja ogromne ilosci i dopiero przed samym zlozeniem przestaja jesc ;) W koncu trzeba jesc i za siebie i za maluchy ;)

Link to comment
Share on other sites

Aleście się rozpisały :crazyeye:

Po pierwsze, Asta, te małe są śliczne :loveu: Takie puchate, normalnie wyglądają jak te miśki tam w tle :loveu:

Po drugie, Harry jest przecudny też :loveu: A Iluzja jest pszeniczna :multi: Coraz bardziej mi się lakelandy zaczynają podobac :eviltong:

Fuka, teraz pytania do Ciebie :eviltong:

Jakie kolorki mogą wyjść z podpalanego i pszenicznego lake? Mogą jedne małe być takie, drugie takie?

Co do czerwca, to my wtedy najwczesniej możemy psiaka wziąść :placz: Ja bym najchętniej już wzięła jakiegoś, bo tęsknie za drugim psem strasznie :placz:
I nie chodzi tu o sesję, tylko warunki mieszkaniowe nam na razie nie pozwalają, Karolina mieszka w akademiku, ja nie, a nie mogę rodzicom dwóch psów zostawić na głowie, w tym marudzącego mopsa i rozrabiającego szczeniora, gdy będę na zajęciach :shake: W czerwcu Karolina wraca do domu, a od października się na swoje przenosimy, więc bedzie co innego :)
I mam pytanie, co do tych innych planowanych dzieciaków Harrego :eviltong: Z tego co wyczytałam, to macie zamiar jeszcze kryć Kasztankę albo Cudaka? Obie na wiosnę? I kiedy by wtedy szcznioery były do odbioru, nie w okolicach czerwca przypadkiem? :eviltong: Później też może być :cool3:

Asta, a Ty dawaj wiecej zdjeć :mad: Fuka Ty też :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...