Jump to content
Dogomania

Pomocy!!!!!!!!!!!!!!


ekolozka

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W zasadzie nie mam za dużo do dodania; nie odzywałam się bo sprawy przybrały nagle nieoczekiwany zwrot, mam nadzieję, że szczęśliwy; nie córka a wnuczka starszej pani ponoć przywiązała się do suczki i pani, która wcześniej bardzo mocno chciała się tej suczki pozbyć teraz zastanawia się czy jej nie zatrzymać a więc szansa na szczęśliwy los jest; tyle na razie; trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

narazie jest umówiona na oględziny wet powiedziała, że jeśli nie jest w odpowiednim stopniu rozwinięta typu stałe zęby to nie kwalifikuje się jeszcze na sterylkę.. ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby pokazać ją dla wetki ?
dziewczyny wsyztskie jednogłośnie stwierdziłyście, że nie powinnam brać 2 go psa.. jednak na jakiś krótki tymczas oprócz sterylki bym wzięła tylko sunia z tego coe wiem ie ejst za ufna i nie jest przyzwyczajona do dotyku może być cięzko.. tymbardziej, że swojego wariata musiałąbym zamykać.. zobaczymy co jeszcze powie wetka w każdym bądz razie powysyłałam kilka @ i zamiejscilam ogloszenie na portalu mojej miejscowosci i okolic.. może coś się znajdzie tylko, że jak już to trafi na wieś gdzie rónież przypuszma nie znajdzie 'swojego; człowieka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonka341']dziewczyny wsyztskie jednogłośnie stwierdziłyście, że nie powinnam brać 2 go psa.. jednak na jakiś krótki tymczas oprócz sterylki bym wzięła tylko sunia z tego coe wiem ie ejst za ufna i nie jest przyzwyczajona do dotyku może być cięzko.. [/QUOTE]

daj na luz - ja mam dwie małe córki i zupełnie dziką suczke wziełam mając na dodatek kota - nic się nie stało ani dla kota ani dla dzieci a pies wyszedł na "ludzi" i grzeje poopę w nowym kochanym domku :) Nie taki diabeł streaszny jak go malują.

Link to comment
Share on other sites

tak jednak ty nie miałaś zaborczego o względy psa.. teraz u rodziców psy puszczane są osobno tzn tamte 2 rodziców razem mój odzielnie.. i ja pracuje poza miastem nie będę mogła pociągiem dojeżdzać z2jką psiaków i moi rodzice nie zgodzą się na 5tego psa (teraz 4tego dokarmiam i byc może zostanie u rodziców.. ale nic nie wiadomo)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ludziska, trzymajcie kciuki może jednak w końcu, sunia będzie mogła zostać tam gdzie czasowo przebywa; kobieta pewnie ma mnie dość bo ciągle ją nachodzę i przekonuje do suni, ale jak sunia zostanie wysterylizowana to raczej tam zostanie ;[B] iwonko341[/B] nie zawiedź mnie proszę w sprawie tej sterylizacji!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...