Jump to content
Dogomania

Pomocy!!!!!!!!!!!!!!


ekolozka

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ekolozka']chciałam jeszcze dodać, że absolutnie nie miałam zamiaru naciągać kogoś na jakieś koszta związane z rozgłaszaniem wieści o suczce, przecież można o niej wspomnieć komuś znajomemu w czasie rozmowy;[/QUOTE]
Jeśli chodzi o allegro, to żadne koszta, nie przejmuj się. Chodzi o psiunię:)

Link to comment
Share on other sites

dziś wrzuciłam ją na BO z Twoim nr telefonu, ale też ze zdjęciem - takie ogłaszanie daje większe szanse. Zupełnie jednak nie wiedziałam , co o niej napisać-jakiej wielkości, czy wygląda, że wyrośnie na dużego psiaka, czy nie(na zdjęciu duża jest), może jakieś inne dane o niej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy wiadomo co się dzieje z sunią ? Jeśli nie ma dalej domku i dalej przebywa u starszej Pani pomogę zrobić ogłoszenia, sama bym ją wzięła na BDT ale niestety mieszkam po za domem (bursa) a rodziców nie będę oto obarczać. Jeśli mam zrobić ogłoszenia poproszę o aktualne zdjęcia psiaka, stan zdrowotny, i najlepiej jakby ktoś z Was wymyślił jakiś tekst do ogłoszeń. Pozdrawiam Paulina ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']Czy wiemy jak na dzień dzisiejszy stoi sytuacja ?[/QUOTE]
Z tego co wiem sytuacja ta sama, sunia przebywa u tej starszej kobiety, która jej nie chce. Według moich obliczeń sunia ma ok.6 m-cy, jeszcze trochę a dostanie cieczki i wtedy los jej marny będzie. Nie można nic zrobić bez aktualnych zdjęć i bez ogłoszeń, proponowałam pomoc w ogłaszaniu, proponuję pomoc w zrobieniu zdjęć i proponowałam pomoc w ewentualnej sterylizacji - ekolożka, jeśli szukasz pomocy to musisz współpracować, inaczej się nie da. Domów tymczasowych jak na lekarstwo, tym bardziej potrzebne ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

ja mogłabym sunię wziąć na jakiś czas do siebie póki jeszcze cieczki nie dostała i odpowiednio ją zabezpieczyć ;) tylko czy sunia zostanie sama przez kilka godizn ? mam teraz egzaminy i leo sam zostaje może we 2jke byłoby im raxniej ?

to czy sie zsiusia czy tez zrobi kupke w domu w ogóle mnie nioe rusza jakby co oraz niszczenie (wszystko co cenniejsze zamykam na klucz w 2gim pokoju przed swoim małym szkodnikiem ;D

Link to comment
Share on other sites

fajnie by było bo narazie mam jednego swojego i dzis koleżakna prosiła mnie bym zajęła się jej boxerem.. na okres 2-3 tygodni.. i mam wielką nadzieję, że sie dwa psiaki dogadają bo jak nie to nie wiem bede odzielnie chyba zamykać...

a ile waży twoja psinka ? :D jest duża serio ? D:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonka341']a ile waży twoja psinka ? :D jest duża serio ? D:[/QUOTE]
Nie jest bardzo duża, bez obaw, do kolan, waży 25 kg, ale ma trochę niepotrzebnego ciałka:). Normalnie identycznie wyglądała, nie mogę...
Zarzyj sobie tu, jest kilka zdjęć panienki:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196796-MINI-maleńkie-cudo-z-krzaczków.-Mini-wymagań-maxi-miłości.-Prosimy-o-banerek.-Bazar[/URL]:).

Link to comment
Share on other sites

co z tą sunią ? po 1 cieczce już chyba można wykonać sterylizację ? czy nie ? w bstoku okres oczekiwania na darmową sterylkę/kastrację wynosi obecnie 2 miesiące w klinice na zielonogórskiej tak w razie czego mówię jakby komuś była potrzebna a w szczególności tej małęj może ekolożka by ją tam zawiozła ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...