Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno niedlugo wezme nastepnego pieska,ale nie jestem do tego jeszcze gotowa.kazdy dzien przypomina mi Bamba,kazdy sie mnie pyta gdzie masz psa jak ide,a ja nie moge odp ,bo odrazu rycze,minelo juz pare dni,a ja dopiero dzisiaj wyrzucilam jedzenie z garnka z lodowki,nie potrafilam go dotknac,bo odrazu ryk.ta nagla smierc mnie przerosla,nie moge sobie z tym poradzic

Link to comment
Share on other sites

Weterynarz pow,ze on mial wiecej lat niz 11,ze moglo mu cos peknac ze starosci,bo mial twardy brzuch,po jego uzebieniu pow,ze i tak staruszek dlugo zyl,juz powoli dochodze do siebie,ale jak sie budze to jak zwykle mysl ,ze trzeba zrobic Bambowi jesc,fretka caly czas stoi pod drzwiami i go szuka jest zdziwiona,ze nikt na nia nie szczeka,caly czas zyje zyciem i czynnosciami zwiazanymi z Bambem

Link to comment
Share on other sites

Gosia, czasami na zagojenie ran potrzeba silnego lekarstwa.... Mamy kolejną bidę, która potrzebuje na cito domu... Od listopada siedzi w klinice generując ogromnie koszty. Diana, to sunia w typie owczarka, ma dopiero 3 lata. Pomimo naszych starań nikt jej nie chce :/
Spójrz tylko proszę:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249021-Pies-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-domu-16-kilogramowy-owczarek-Tak-to-mo%C5%BCliwe%21[/url]
lub na FB: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.691604814223233.1073741905.160854910631562&type=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...