Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaczek1984']wygryzł sobie sierść kawałek dalej jak kończy się łapa,może to z przewitaminizowania ,bo dale mu różne witaminy może zadużo[/QUOTE]
Tzn dajesz mu więcej niż jest to zalecane?

Ale sobie śpi. Jakby się wstydził;)
Ile grzybów znalazł?:) Rosną już u Was?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Tzn dajesz mu więcej niż jest to zalecane?

Ale sobie śpi. Jakby się wstydził;)
Ile grzybów znalazł?:) Rosną już u Was?[/QUOTE]

No w sumie mu sie daje więcej ,ale może z warzywami się to kumuluje ,bo ma w jedzeniu ,ale narazie jest spokój,tak znaleźliśmy 3 kozaki,u nas już sie zaczęły grzyby,Bambu w pewnym momencie nie miał juz sił iść i musiał odpocząć w trawie he he

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']No w sumie mu sie daje więcej ,ale może z warzywami się to kumuluje ,bo ma w jedzeniu ,ale narazie jest spokój,tak znaleźliśmy 3 kozaki,u nas już sie zaczęły grzyby,Bambu w pewnym momencie nie miał juz sił iść i musiał odpocząć w trawie he he[/QUOTE]
W końcu przerwa się należy:)

To może faktycznie spytaj weta co z tą łapą:roll:

U mnie jeszcze grzybów nie ma, a bynajmniej nie widziałem.

Link to comment
Share on other sites

witajcie cioteczki to ja Bambu napiszę co u mnie slychać,
Jest mi strasznie gorąco w te upały ,Panci mnie wykąpała,nie przepadam szczerze za takimi upiększeniami,teraz codziennie w te upały polewa mnie wądą,zrasza jakimś spryskiwaczem co chwila,żeby mi nie było gorąco,ale to i tak mi nie pomaga ,bo mama to futro takie duże,że głowa boli,nawet mi pańci trochę podcieła,ale najlepiej by było na lato ostrzyc się na zero:)plusem ,że jest tak gorąco to jest to,że pańci cały czas jest ze mną na podwórku i nosi mi co chwila kostki lodu do picia,wtedy ,aż chce się pić,chodzimy na króciusieńkie spacerki,bo jakbym dalej poszedł to zawał gotowy na miejscu,na dłuższy spacer pańci mnie ciągnie dopiero po 22 gdzie mi się już chce spać,no ale idę,obszczekuje wszystkie psy,pilnuje swojego terenu,a tak w ogóle to bez zmian ,jeść dalej kocham,ale pańci mnie juz tak nie karmi jak kiedyś ,ciekawe dlaczego ,czyżbym był troszkę utyły,ale za to codziennie dostaje 2 rapki kurze i poprawiły mi się stawy,mam duży ogród do dyspozycji ,cień pod drzewami,ale co tam jestem twardy i sidzę cały czas koło pańci nawet jak słońce pali:)

[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1452/cxvr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj u nas leje i wieje strasznie,wszystko na ogrodzie fruwa,nie wspomnę o moich surfiniach,które wiatr wyczochrał strasznie ,a Bambulek co tam deszcz mu nie straszny,wołałam go do domu,nie ma szans,polożył sięi nigdzie nie idzie,zaprowadziłam do budy,żeby nie padało na niego też nie będzie siedział w budzie,kołdra mokra do spania,leży pod wiatą i śpi,zleksza mokry,żeby mu znowu kolejna kołdra nie zmokła to mu styropian workami obwiązałam i odrazu śpi natym to nic ,że zleksza na niego z wiatrem pada ,on twardo śpi,a ja co jakiś czas chodzę i go recznikiem wycieram,co za uparciuch.

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3804/rigg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bambulek ostatnio cwaniaczek się zrobił:)wszedl sobie po cichu do domu,bo tylko lekko drzwi były przymknięte od tarasu,i ja wchodze do domu,a tu on stoi mało zawału nie dostałam,a on ucieszony:)mniej chodzimy teraz w te upały na spacery,bo Babulek,idzie idzie kładzie się i nie ma sił iść,musi z 10minut odpocząc i powolutku wracmy do domu,ogolnie samopoczucie i zdrowie oki,właśnie zjedliśmy rosołek i leżymy w cieniu,chociaz Bambu też wygrzewa kości w słońcu,mamy czereśnie na ogrodzie i Bambu codziennie stoi pod nią,żeby mu rzucic czeresienki uwielbia je,uwielbia tez gotowana marchewkę.

Tak sobie odpoczywamy

[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9629/yvjs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...