Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Warsawmoo, stosujcie u Bambo "sygnaly uspokajające". Miał wszak kiedyś matkę a ta lizała go po grzbiecie. Nie po szyi, nie po glowie tylko po bokach i grzbiecie. Wasza reka niech zastąpi jej język. Moje wszystkie psy reagowaly uspokojeniem na głaskanie po grzbiecie. Dość mocne i powolne. Od szyi do ogona. Psy dobrze też reagują na mówienie do nich. Nie przemawianie tylko jakbyś coś mu opowiadała. Możesz mu nawet czytać artykuł z gazety :-)
A w ogóle to jesteś dzielna!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Warsawmoo, stosujcie u Bambo "sygnaly uspokajające". Miał wszak kiedyś matkę a ta lizała go po grzbiecie. Nie po szyi, nie po glowie tylko po bokach i grzbiecie. Wasza reka niech zastąpi jej język. Moje wszystkie psy reagowaly uspokojeniem na głaskanie po grzbiecie. Dość mocne i powolne. Od szyi do ogona. Psy dobrze też reagują na mówienie do nich. Nie przemawianie tylko jakbyś coś mu opowiadała. Możesz mu nawet czytać artykuł z gazety :-)
A w ogóle to jesteś dzielna!!![/QUOTE]
Warsawmoo wie to wszystko bo jej pasją jest praca z psami;)
Przypuszczam,że jeszcze nigdy z nikim się tyle nie nagadał, specjalnie umieściliśmy go w boksie z którego dobrze widać ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu byliśmy na spacerze, już bez asysty (wiedziałam, że nie było potrzeby krzyczeć :evil_lol:). Poszło jeszcze sprawniej niż wczoraj - chłopak robi wielkie postępy! I tak sobie myślę, że jeśli będzie miał odpowiednią ilość uwagi, i kogoś, kto go poprowadzi i pokaże świat, będzie z niego naprawdę fajny pies. Bambu tak szybko reaguje na pozytywne bodźce (minęło zaledwie kilka dni od odebrania), przy czym jeżdżę do niego tylko raz dziennie, to przy stałym kontakcie z opiekunem szybko uda się go wyprowadzić na prostą. Zaufał mi, zaufa i innym dobrym ludziom.
Narazie dobry hotelik, potem mam jednak nadzieję na wspaniały dom ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Bardzo sie cieszę że nareszcie jest podjęta najlepsza z najlepszych decyzja, przekonacie się na miejscu że nie mogło byc lepszej, wspomogę tez psika ale dopiero za parę dni.[/QUOTE]
Dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do hoteliku. Same dobre wieści! Bambula pozwolił wejść dzisiaj do siebie :multi: z twarożkiem na talerzyku :lol: - ucieszył się zarówno jednym, jak i drugim :lol:. Było trochę śmiechu z odzyskaniem talerzyka... Pani Joasia zastała go wczesnym rankiem leżącego na podeście i z pycholem piesa, który czuje się jak u siebie w domu :cool1:. Bambula nie wykazuje również agresji w stosunku do obszczekujących go psiaków :lol:.
BĘDZIE Z NIEGO NORMALNY PIES :multi:.
Czekamy na bezpośrednie relacje oraz fotki od wolontariuszki "terier" z hoteliku. Ja jednak nie omieszkam jeszcze trochę pomęczyć panią Joasię telefonicznie przez te pierwsze dni pobytu Bambula w Brzyściu - za co z góry przepraszam :p.
uffff. Dobrze, że to tam właśnie trafił ... Było warto :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...