Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

[quote name='warsawmoo']Stanowczo tak. Bambusa powarkiwanie podszyte jest, moim zdaniem, strachem. Ja nie widzę w nim, póki co, objawów agresji.
Bidul przybiegł dzisiaj do mnie w podskokach z uśmiechem na pysku, a karmiony z ręki, nawet nie mrugnął ;) Myslę, że łatka "agresywny" została mu przypięta zbyt wcześnie.[/QUOTE]
To bardzo dobra wiadomosc. Jutro rano zadzwonie do Brzyscia, to swietny hotelik i nie tak daleko od Was.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super, trzeba dzwonić, wiele juz takich psów agresywnych przy normalnym podejściu i opiece zadziwiało przyjazia i przywiązaniem, liczę na to miejsce u JOASI W Brzyściu, ale jak by się nie dało wygospodarować to jeszcze bardzo dobrze miałby u Czarodziejki lub Yumanji,

LAZY , gratuluję, mam nadzieję że wyrośnie nam na wzór mamy nowiutki dogomaniaczek!!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem pewna, że te wszystkie agresywne zachowania są wynikiem lęku!!!
Sama mam od kilku miesięcy suczkę, która w schronie uchodziła za bardzo agresywnego psa, a teraz dzięki zaufaniu (z obu stron!) stała się pluszowym miziakiem.
Warczy, owszem, w dalszym ciągu, ale tylko pod lodówką, żeby ta się otworzyła :D
Powodzenia i 3mam kciuki za mądre rozwiązanie :*

Link to comment
Share on other sites

Bambuuu... Oby się tylko udało zebrać parę groszy na leczenie, potem na dobry hotelik z tymczasowym panem - takim, który powie co wolno, a czego nie... Mógłbyś wtedy spędzić resztę życia w godnych warunkach, bez cierpienia.
Po tym wszystkim co przeszedł naprawdę niewiele mu przecież trzeba do szczęścia ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Sama nie wiem co robić drugi koniec Polski to wielkie koszty transportu.
Kiedy może zwolnić się miejsce w Brzysciu?[/QUOTE]
Niestety, nic konkretnego Pani Joasia mi nie powiedziala. Czasem po prostu ktos rezygnuje z rezerwacji.

Link to comment
Share on other sites

Jest hotel u Donki. k.Warszawy. Nie mam telefonu. Do Yumanji tez nie mam.
Dobry hotel koło Kluczborka u Lilki. Ale to daleko.
W ogole na zachodzie Polski jest wiecej hoteli. Ale od Was to daleko.
Nowy hotel w woj slaskim k. Siewierza. Reklamowal sie niedawno. Spróbuje znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Znacie kogoś z Garwolina? Dzwoniła do mnie koleżanka która wraca z trasy że biega w tamtejszej okolicy najprawdopodobniej potrącony psiak z narządami na wierzchu, niestety nie udało jej się go złapać, ucieka w las:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Rany boskie, a gdzie jest Garwolin ?[/QUOTE]
Między Lublinem a Warszawą, próbowała się dodzwonić na policję i łapać go w tym czasie ale nie odbierali, piesek uciekł w pobliski lasek.
Wiem tylko tyle po prawej stronie jadąc od Warszawy przed drogowskazem 7 km do Garwolina, obok składu budowlanego" Msajsterpol"( czy jakoś tak).
Średnio mały rudo szary mix.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Znacie kogoś z Garwolina? Dzwoniła do mnie koleżanka która wraca z trasy że biega w tamtejszej okolicy najprawdopodobniej potrącony psiak z narządami na wierzchu, niestety nie udało jej się go złapać, ucieka w las:([/QUOTE]
O matko :( trzeba by tez miec klatke lapke, eh bez fury to sobie moge, ale pogwizadac :/

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś słyszał może coś o szkole Aport, obok Kraśnika? Wiem, że facet ma też tam hotelik... To ok. 50 km. od Lublina, w stronę Rzeszowa. Będę się z nim kontaktować jeszcze wieczorem ale może ktoś zna to miejsce?
Jestem też w kontakcie z panią, która prowadzi hotelik przydomowy w Lublinie i jest lek. wet. Ma przemyśleć sprawę i dać znać. Powiedziała też, że odwiedzi Bambusa w klinice, by zobaczyć, z kim ewentualnie miałaby doczynienia. Byłoby to najlepsze miejsce dla Bambusa, gdyby pani sie zdecydowała - jest blisko, zawsze mogłabym podjechać i coś podpowiedzieć...
Obdzwoniłam też swoich znajomych szkoleniowców... W każdym razie trzymać kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...