Jump to content
Dogomania

Kalvinek już w swoim fantatsycznym domku stałym ale nadal z ogromnym długiem:(


zioberek87

Recommended Posts

[quote name='piescofajnyjest']tak??????? a gdzie sie przeprowadzacie??? jak moge wiedziec, oczywiscie.......ile masz ziemi ? i za ile sprzedajesz? i gdzie jest dom?[/QUOTE]
chyba opole. ziemi 3600 m2 w tym 1100 las i strumyk dom 178m2 pow użytkowej plus 104m2 podpiwniczenie gdzie jest garaż i mojgabinet i miejsce na saune itd czyli 282 m2
stan deweloperski a podpiwniczenie skończone razem z kominkiem
parter i 1 pietro do wykończenia pod własny gust ( drzwi,panele i pomalować-tyle):):)
witoszów dolny miedzy wałbrzychem a świdnicą. piekna okolica ale zastanawiam się bo bardzo duzo kasy tu włozyłem bo wszystko w najlepszej technologi np potrójny mur (czyli pustak ceramiczny25cm wełna w srodku20 cm i drugi pustak) pełne deskowanie dachu papa izolacja i dachówka karpiówka itd..
cena do uzgodnienia jednak około 750 tys
cena za m2 samej ziemi w okolicy to od 100 do 140 zł za m2
pozdr Dyro

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piescofajnyjest']troche jest Pan dla mnie za drogi, Panie Dyro;)[/QUOTE]

przepraszam:):)

ale z drugiej strony ja zawsze wole wiedzień za co płaćę aby póżniej nie dokładać np do remontów -:)i po drugie przeważnie kupujemy na całe życie:)

Link to comment
Share on other sites

no to czekamy na foty!!!!
ja sie troche zalamalam, dlatego nie zagladam.....:( mielismy przyleciec z psami na wakacje do Polski, ale jak mi zaspiewali cene za bilet (3000 $ za psiaka w jedna strone!!!), to opadlam z sil....
liczylam na to, ze wyjde w koncu z depresji, kupimy dom w Polsce i bede tam spedzac zimy...........
ech....:(

Link to comment
Share on other sites

CO???????????????????????????? 3 tys ???????????? posrało ich????????????? masakra, a jakbyś cioteczko wykupiła bilet na długo przed lotem? nie jest wtedy taniej???

ps
zapraszam na bazar ciuchy i biżuteria dla Kostka i Kalvina

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240576-kup-teraz-i-wspom%C3%B3%C5%BC-Kostka-i-Kalvina-to-tak-nie-wiele-kosztuje-do-15III-do-22?p=20523969#post20523969[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...