Jump to content
Dogomania

Galeria mojej Jessi :)


pati3334

Recommended Posts

Łał, kiedy to było wypadające ząbki, pierwsza cieczka. Byłam przewrażliwiona jak przy dziecku. Pamiętam jak weterynarza z łóżka wyrwałam bo Fredzi na nóżkę stanęłam, opieka była na maksa, uruchomiłam całą lecznicę, teraz z tego się śmieję:evil_lol::evil_lol:
Fajne problemy ze ślicznymi maluszkami:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Żyjemy, żyjemy :) Jakoś tak nie zaglądałam ostatnio na dogo :oops: Jessi już duża dziewczynka :) waży 3,2kg i ma już dosyć długie włosy. Na wiosnę idziemy do fryzjera i Jessi będzie miała krótką fryzurkę. Strasznie rozrabia i jest wesoło :p Na śniegu strasznie wariuje, łapie śnieg do pyszczka i skacze jak jakiś zając :lol: Teraz właśnie leży mi na kolanach. :p Jutro będzie miała kąpiel to popstrykam foteczki i dodam. Muszę sobie zapisać w telefonie żebym nie zapomniała :oops::oops::oops: Fotki będą jutro albo pojutrze, miłego wieczorku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[IMG]http://i46.tinypic.com/v3f1vl.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/fwm8lw.jpg[/IMG]

Po bardzo długiej nieobecności na forum, postanowiłam wstawić te 2 zdjęcia. Choć są słabej jakości i widać tylko pyszczek chciałam je tu dać :)
[B][I]Szczęśliwego Nowego Roku ! :)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witamy ???? o jakieś 3 lata starsi. Przypomniałam sobię o tej stronce siedząc na ogródku(w tej chwili) i pomyślałam "Czemy nie wrzucić zdjęcia?". Więc cyknęłam fotkę pasącej się krówki i oto jesteśmy. ????
Jest tu ktoś jeszcze? Co u Was słychać?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...