Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Merrick

światowa wystawa psów salzburg 2012

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']Czy żeby płacić 75 euro trzeba wpłacić pieniądze do jutra, czy można zgłosić do jutra a zapłacić po jakimś czasie?[/QUOTE]

Też miałam taki dylemat i napisałam do nich maila. Odpowiedź przyszła jeszcze w tym samym dniu, że trzeba płacić w tym samym terminie co się zgłasza. Czyli jak ktoś zgłaszał w I terminie to trzeba zapłacić do jutra.

[quote name='Zuza i Noddy']Też miałam taki dylemat i napisałam do nich maila. Odpowiedź przyszła jeszcze w tym samym dniu, że trzeba płacić w tym samym terminie co się zgłasza. Czyli jak ktoś zgłaszał w I terminie to trzeba zapłacić do jutra.[/QUOTE]

tak to prawda mi też tak odpisali. Wpłata musi być do dnia terminu zgłoszeń

A w przypadku jeśli nie zapłacę do jutra, bo nie mam takiej możliwości, to doliczą mi te 10 euro, czy będę musiała zgłaszać od nowa, bo mnie usuną ?

[quote name='Asiaczek']Usunąć - nie usuna, ale będziesz musiala zapłacic o te 10 euro więcej. Po prostu:)

pzdr.[/QUOTE]
Nie, zrobiłam przelew dzisiaj, byłam ciekawa, czy można później skoro nie było informacji. Jak już zgłosiłam w I terminie to nie po to w końcu, żeby płacić jak w II ;)

[quote name='Asiaczek']Usunąć - nie usuna, ale będziesz musiala zapłacic o te 10 euro więcej. Po prostu:)
pzdr.[/QUOTE]
[B]Zuzka[/B], to jest moja odp. do Merrick:)

pzdr.

Witam.Staram się zarejestrować na ich stronie, ale w mailu jest chyba błędny link. Nie wiem jak mam zgłosić moją suczkę:(

Szukam transportu na piątek i sobotę dla jednej osoby z psem, spokojny seter angielski :)) Oczywiście uwzględniam koszty przejazdu, jestem z Krakowa :)

[quote name='Nugatowa']Szukam transportu na piątek i sobotę dla jednej osoby z psem, spokojny seter angielski :)) Oczywiście uwzględniam koszty przejazdu, jestem z Krakowa :)[/QUOTE]
Jesoooo, a któż to się na DGM odezwał.... wszelki duch....
Znaczy, zyjesz:)

pzdr.

[quote name='Nugatowa']Szukam transportu na piątek i sobotę dla jednej osoby z psem, spokojny seter angielski :)) Oczywiście uwzględniam koszty przejazdu, jestem z Krakowa :)[/QUOTE]

Ja jadę (a przynajmniej zamierzam ;) ) w czwartek

Hej, a kto jedzie na sobotę? Ewentualnie, kto wie, gdzie mogę znaleźć rozpiskę pozostałych wystaw w ten weekend co światówka?
Ewentualnie kto by mógł mnie zabrać z jednym psem, bądź chciałby się zabrać z nami??

[quote name='Nugatowa']Zyję Asiaczku :) i muszę skombinować transport na światówkę :)[/QUOTE]
kombinuj:)

pzdr.

Możliwe, że będę mieć do odstąpienia nocleg z soboty na niedzielę ( pokój ze śniadaniem do 4 osób 122E). Mogę z niego zrezygnować, bo nie był płacony zadatek, ale może ktoś go potrzebuje- wtedy tylko zmienimy nazwisko w rezerwacji.

[quote name='nadpilickiebestyjki']mamy miejsce na same psy jak ktos chetny to na priv prosze - tego dnia co II grupa[/QUOTE]
Czyli na niedzielę 20.05.2012 r.:)

pzdr.