Jump to content
Dogomania

światowa wystawa psów salzburg 2012


Merrick

Recommended Posts

Mam jeszcze jedno wolne miejsce w samochodzie na sobotę (wyjeżdżamy w piątek wieczorem, wracamy w sobotę wieczorem) dla 1 osoby z średnim lub małym psem po kosztach paliwa, winiet i ew. parkingu. Info na PW lub z kontaktu ze strony ww (podpis/sygnaturka).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!
Na prośbę znajomej wrzucam info:
[COLOR=#FF0000]WOLNE MIEJSCE[/COLOR] dla 2 OSÓB z jednym śr ednim lub dwoma małymi psami. Na [COLOR=#FF0000]niedzielę[/COLOR]. Wyjazd w sobotę, 2 noclegi - sobota/niedziela i niedziela/poniedziałek. Więcej info pod nr telefonu 507 784 100 lub e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cornadore']Piszą, że miejsca parkingowe dla zwiedzających będą, więc powinno być ok.
Jak ktoś jedzie jutro to informuję, że Austriacy mają święto i sklepy będą pozamykane.[/QUOTE]

Bardzo cenna informacja. Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cornadore']Piszą, że miejsca parkingowe dla zwiedzających będą, więc powinno być ok.
Jak ktoś jedzie jutro to informuję, że Austriacy mają święto i sklepy będą pozamykane.[/QUOTE]Wszystkie? Nawet te centra handlowe...?
Trudno, jakos damy rade;) Polak potrafi, hahaha...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

my juz po ;) nasz Jazzik z klasy posredniej (bedlington terrier) w wieku 19. msc wywalczyl CACa, tym samym skonczyl JCH. AUT. W porownaniu o BOS przegral z dwoma innymi pieskami. Niemniej jednak, on ma jeszcze czas na wygrywanie ;)


Z tego co wiem, to BOSa na pewno zdobyla Madzia Widzyk ze swoim westie. Nie wiem jak jej poszlo w walce o BOBa.

Magda gratulacje za WW!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...