Jump to content
Dogomania

światowa wystawa psów salzburg 2012


Merrick

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bajka-wilkzbasni']Ja też:) Mamy już komplet na obydwie wystawy, czekamy tylko na papiery pocztą:)
Można też rezerwować on line bilety dla osób towarzyszących. Kompletnie nie zauważyłam formularza do rezerwacji na głównej stronie - dobrze,ze mi koleżanka pokazała palcem;)[/QUOTE]

Ja dzięki Tobie dopiero teraz to zauważyłam!
Ale to chyba jest kupno a nie rezerwacja...?

Kliknęłam sobie w to, wybrałam bilet i wcisnęłam[I] [U]zamówienie[/U][/I],potem pojawił mi się formularz do uzupełnienia danych, potem dalej mam [U]zamówienie[/U] i nie wiem czy kliknąć to dalej- bo w sumie nie wiem jak to wysyłają ani nic. Czy będę musiała zapłacić za przesyłkę? (i ile)
Więc pytanie- czy ktoś już zamawiał tak bilety :)??

Link to comment
Share on other sites

Tfu, głupotę napisałam, przepraszam:) Oczywiście, masz rację, nie rezerwacja, tylko kupno:). Po wypełnieniu danych, wyskoczyło mi okienko do kupna, z prośbą o nr karty kredytowej. Nie wiem, czy była opcja przelewu, czy tylko "sama" karta... jeśli chodzi o opłatę, to nie doliczyli mi nic za przesyłkę. Chwilkę później przyszedł mi mail i wykazem tego co zamówiłam,podliczeniem i informacją, że gdy tylko pieniądze wpłyną do nich na konto, przesyłka zostanie wysłana na adres który podałam.

Link to comment
Share on other sites

Aaa no to super :) tylko czy to teraz dojdzie na czas ?! :-? z tą naszą pocztą to różnie bywa... :/
A wiesz może jeszcze jak do takiej płatności kartą podchodzi bank? Czy przez to euro zostaną mi jeszcze naliczone dodatkowe opłaty?

Edited by pingwinek=]
Link to comment
Share on other sites

Na głównej stronie organizatorów pojawiły się rozpiski ringów, rasa/ring, mapki ringów itp.
[URL]http://worlddogshow.oekv.at/home/infocenter-world-dog-show-2012.html?L=1[/URL]
Czy ktoś z Was otrzymał nr ringowy pocztą? Albo cokolwiek od nich pocztą(czy na światową czy na klubową )? U nas nic, z wyjątkiem biletu dla os. towarzyszącej.

Link to comment
Share on other sites

Mamy jeszcze jedno/ max 2 miejsca dla kogoś na sobote i niedziele wyjazd w piatek z ok. Rzeszowa przez Katowice itp wiec mozliwosc wziecia po drodze.... hotel i wszystko załatwione za bardzo smieszne pieniadze .. wiec cała podróż zamknie sie w ok. max 400zł z droga i noclegiem + sniadanie:) Chętnych zapraszamy:)

Link to comment
Share on other sites

Mamy jeszcze 1/ max 2 miejsca do Salzburga na sobote i niedziele, wyjazd w piatek z ok. Rzeszowa przez Katowice wiec mozliwosc wzięcia kogoś " z drogi". Cały koszt podróży to bardzo smieszne pieniadze (hotel, podróż + sniadanie = max 400 zł ) wiec zapraszamy chetnych :)

Link to comment
Share on other sites

Wchodzisz tu:
[LEFT][URL]http://parken-messe-salzburg.at/en[/URL]
(gdyby link nie działał, to z głównej strony wystawy światowej przechodzisz do zakładki po lewej"parking and camping" i na kolejnej stronie klikasz powyższy link.
Pamiętam,że płaciłam kartą kredytową i potem potwierdzenie rezerwacji przychodziło mailem do wydrukowania.
edit: potwierdzenie przyszło szybciutko. Pamiętam,ze prosili "po drodze" o podanie nr rej. i typu samochodu,ale nie podawałam, bi nie wiedziałam czym jedziemy a system i tak przyjął.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajka-wilkzbasni']Wchodzisz tu:
[LEFT][URL]http://parken-messe-salzburg.at/en[/URL]
(gdyby link nie działał, to z głównej strony wystawy światowej przechodzisz do zakładki po lewej"parking and camping" i na kolejnej stronie klikasz powyższy link.
Pamiętam,że płaciłam kartą kredytową i potem potwierdzenie rezerwacji przychodziło mailem do wydrukowania.
edit: potwierdzenie przyszło szybciutko. Pamiętam,ze prosili "po drodze" o podanie nr rej. i typu samochodu,ale nie podawałam, bi nie wiedziałam czym jedziemy a system i tak przyjął.[/LEFT]
[/QUOTE]


bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Jestem z okolic Wrocławia i zastanawiam się którędy jechać przez Niemcy czy Czechy( niby mniej km ale obawiamy się że trasa zajmie dużo więcej czasu) którędy będziecie jechać? Może jechał ktoś do Salzburga przez Czechy i jest w stanie powiedzieć coś więcej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ventora']Jestem z okolic Wrocławia i zastanawiam się którędy jechać przez Niemcy czy Czechy( niby mniej km ale obawiamy się że trasa zajmie dużo więcej czasu) którędy będziecie jechać? Może jechał ktoś do Salzburga przez Czechy i jest w stanie powiedzieć coś więcej?[/QUOTE]

Gdybym mieszkała we Wrocławiu nie zastanawiałabym się i wybrała trasę przez Niemcy.
Teoretycznie powinniście dojechać szybciej (teoretycznie, bo w tygodniu w Niemczech na autostradach dużo ciężarówek i mogą być korki). Przez Czechy jedzie się spokojniej (mniej aut), ale wolniej. No i trzeba wykupić winietę. Jeśli trasa ma być pokonana w niedzielę - na pewno lepiej przez Niemcy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...