Jump to content
Dogomania

światowa wystawa psów salzburg 2012


Merrick

Recommended Posts

[quote name='SandraNatan']Szukałam już tam ... Ceny okropne ....[/QUOTE]

jeżeli by Tobie odpowiadało to mogę odstąpić pokój trzy osobowy od 17 do 19 w hotelu poniżej

[url]http://www.booking.com/hotel/at/voglauerhof.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fat%2Fvoglauerhof.pl.html%3Faid%3D304142%3Blabel%3Dpostbooking_confemail%3Bsid%3Dd9d523e0d850282d538e84e47986892e%3Bdcid%3D1%3B&do_availability_check=on&aid=304142&dcid=1&label=postbooking_confemail&sid=d9d523e0d850282d538e84e47986892e&checkin_monthday=17&checkin_year_month=2012-5&checkout_monthday=19&checkout_year_month=2012-5#availability_target[/url]

całkowita jego cena z rezerwacji to 76 ojro, ja niestety na jedną noc tylko zostaję i na szczęście mam hotelik w salzbourgu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FredziaFredzia']No i niestety nie mogę sobie pozwolić na tą wystawę, więc nie będę z psami. Może mi się uda samej przyjechać na któryś dzień pociągiem, ale to też pod znakiem zapytania stoi.[/QUOTE]
My jedziemy na sobote i niedzielę busem (czyli na te dni, kiedy jest WDS V gr i Klubowa V gr.). Możesz do nas dołączyć. Co prawda w busie jest juz 5 osób, ale i szósta bez psa się zmieści:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mamy dwa wolne miejsca w samochodzie i hotelu. Jedziemy z Warszawy tylko na wystawę piątkową. Zainteresowanych wspólną podróżą proszę o telefon pod nr 502 227 889.
Zapraszam
Beata :bye:

PS. Osobę, która do mnie pisała na priv w sprawie miejsc dla dwóch osób i sporego psa proszę o powtórny kontakt. Wasz pies zmieści się do mnie. W dziwnych okolicznościach zostały usunięte wczoraj posty z ostatnich dni, zniknęła również korespondencja :(

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam wielką ochotę pojechać na piątek 19 - nie zgłosiłam swoich psów więc tylko pooglądać, Pojechałabym swoim samochodem z Lublina szukam kogoś miłego do towarzystwa, żeby nie jechać tak całkiem sama, a miło by było z kimś pogadać w drodze. Jeśli ktoś potrzebuje jechać w na piątek albo ma ochotę popatrzeć to zapraszam do kontaktu. Jeśli z pieskiem to też możliwe bo mam duży samochód.

Link to comment
Share on other sites

Ja prawdę mówiąc zastanawiam się nad parkinigiem, pamiętam jazdy w Bratysławie jak ktoś miał nie wykupione miejsce wcześniej, a nie uśmiecha mi się lecieć z dwoma dogami i całym tobołem kilku km... Dogów drobnie, ok 400 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']... nie uśmiecha mi się lecieć z dwoma dogami i całym tobołem kilku km... Dogów drobnie, ok 400 :)[/QUOTE]
My właśnie z tego samego powodu zarezerwowaliśmy...szczególnie,że wystawiamy się drugiego dnia wystawy,więc w cuda nie wierzę;) Starczy mi, co było w tym roku w Paryżu z parkingiem.;)

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][B]Bitte vergessen Sie nicht Ihren Parkplatz bei der World Dog Show zu buchen!![/B][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][B]Please don’t forget to book your parking ticket for the World Dog Show!![/B][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B] [/B][/SIZE][/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][B][URL="http://parken-messe-salzburg.at/"]http://parken-messe-salzburg.at[/URL] [/B][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][B][URL]http://parken-messe-salzburg.at/en[/URL] [/B][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...