Jump to content
Dogomania

światowa wystawa psów salzburg 2012


Merrick

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]aro[/B] - mamy jeszcze miejsce w busie na WDS 2012 - może masz ochotę zabrac się z nami...? Chociaz jak znam zycie, to pewnie jedziesz swoim autkiem....

Pzdr.[/QUOTE]

Asiaczku, dzięki za pamięć, ale właśnie policzyłem, że my w tym czasie powinniśmy być w zaawansowanej ciąży... Well, prawdopodobnie, nie wpadniemy na WDS. Chyba, że z jednej z córek z tegorocznego miotu wyrośnie coś fajnego (ale z oceną trzeba jeszcze parę miesięcy poczekać). Znając życie decyzja zapadnie w ostatniej chwili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']ja bym się z kimś chętnie zabrała busem, z dwoma rudymi, ale mi trzeba na 3 dni, bo po swiatówce mam dwa kluby ;)[/QUOTE]
A skąd masz info, że masz 2xklub? Są juz info na oficjalnej stronie WDS 2012?
Bo ja sama czekam na te info...

[quote name='aro']Asiaczku, dzięki za pamięć, ale właśnie policzyłem, że my w tym czasie powinniśmy być w zaawansowanej ciąży... Well, prawdopodobnie, nie wpadniemy na WDS. Chyba, że z jednej z córek z tegorocznego miotu wyrośnie coś fajnego (ale z oceną trzeba jeszcze parę miesięcy poczekać). Znając życie decyzja zapadnie w ostatniej chwili.[/QUOTE]
Jasne:) Jakby coś - telefon i mail do mnie masz:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']czy wolne miejsca jeszcze sa ????:cool3:
jakie koszty by były ???[/QUOTE]
Miejsca jeszcze sa.
Na razie zbieram chętnych; we wrześniu poproszę o zaliczki i dopiero po zebraniu zaliczek będę rezerwowała hotel. Dlaczego dopiero we wrześniu? Aby dac osobom zainteresowanym za poważne podejście do sprawy i abym potem nie miała problemów ze zwrotem zaliczek.
Koszty transportu będe znała dzisiaj/jutro.
Koszty hotelu - trudno powiedziec, ile. Na pewno nie będzie to najtańszy hotel ani najdroższy.Ale generalnie Austria nie jest tania...
Jezeli chcesz, mogę dopisac Ciebie do listy i gdy koszty będa znane - po prostu podejmiesz decyzję.
Wyjazd - oczywiście - z W-wy.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :) Skorzystałam z rady i przed chwilą zarezerwowałam pokój w Pension Elisabeth :) Warunki świetne, blisko na teren wystawy i różne udogodnienia. Za nocleg dla dwóch osób zapłacę 53 euro. Jedziemy na pięć dni więc całość wyjdzie nas 265 euro :)[/QUOTE]

Merrick ja też sie tam zatrzymuję ze znajomymi i 6 hawańczykami. A więc do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='jo-jo']W Paryżu były ulotki nt WDS w Salzburgu, a także rozmawiałam z nimi - mają być wystawy klubowe, ale nie pamiętam czy coś więcej. Nie mogę znaleźć tej ulotki...[/QUOTE]
mam rozpiskę z datami klubówek - była na EDSie rozdawana. niestety nie wiadomo kto sędziuje... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']Miejsca jeszcze sa.
Na razie zbieram chętnych; we wrześniu poproszę o zaliczki i dopiero po zebraniu zaliczek będę rezerwowała hotel. Dlaczego dopiero we wrześniu? Aby dac osobom zainteresowanym za poważne podejście do sprawy i abym potem nie miała problemów ze zwrotem zaliczek.
Koszty transportu będe znała dzisiaj/jutro.
Koszty hotelu - trudno powiedziec, ile. Na pewno nie będzie to najtańszy hotel ani najdroższy.Ale generalnie Austria nie jest tania...
Jezeli chcesz, mogę dopisac Ciebie do listy i gdy koszty będa znane - po prostu podejmiesz decyzję.
Wyjazd - oczywiście - z W-wy.

Pzdr.[/QUOTE]
kurcze..............a ja tam spedzilam pare fajnych miechow niedalekoz Salzburga i dopiero co powrocilam..........szkoda....bo wybralabym sie na wystawe i poznala paru dogomaniakow;)zycze sukcesow!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...