Jump to content
Dogomania

światowa wystawa psów salzburg 2012


Merrick

Recommended Posts

Kto ma w planach ? :)

[url]http://worlddogshow.oekv.at[/url]

Wiem że do wystawy jeszcze sporo czasu, ale będzie to moja pierwsza wystawa światowa i chciałabym się zawczasu dowiedzieć co, jak i gdzie. Baldur będzie miał szansę powalczyć o młodzieżowe zwycięstwo świata :), bo wilczaki są 19 maja, a on osiemnaście miesięcy skończy 21 maja :evil_lol:. Wiem, że najlepiej dużo wcześniej rezerwować sobie hotel, żeby było taniej. Może ktoś wie czy w Salzburgu lub najbliższej okolicy jest coś taniego ? No i oczywiście z czasem będę szukała kogoś z kim można by się zabrać autem/autobusem itp. Bo niestety nie mam ani prawa jazdy, ani auta, zresztą mój tata ( jedziemy we dwoje ) też nie :-(
Ale wystawa światowa to na pewno niesamowite wydarzenie :) A dodatkowo odbywa się w tak cudownym mieście :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio z ciekawości sprawdzałam hotele na booking.com w Salzburgu na wystawę i byłam w szoku, bo już prawie wszystkie tańsze hotele są zarezerwowane. Ja zawsze rezerwuje z tej strony, bo mają naprawdę atrakcyjne ceny w dobrych hotelach, więc jeśli czegoś szukasz to już radzę rezerwować. Jest jeszcze jeden plus, większość hoteli umożliwia Tobie bezpłatne anulowanie rezerwacji. Jak przeglądałam ceny to wychodziło mniej więcej za nocleg dla dwóch osób ok. 85Euro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Ostatnio z ciekawości sprawdzałam hotele na booking.com w Salzburgu na wystawę i byłam w szoku, bo już prawie wszystkie tańsze hotele są zarezerwowane. Ja zawsze rezerwuje z tej strony, bo mają naprawdę atrakcyjne ceny w dobrych hotelach, więc jeśli czegoś szukasz to już radzę rezerwować. Jest jeszcze jeden plus, większość hoteli umożliwia Tobie bezpłatne anulowanie rezerwacji. Jak przeglądałam ceny to wychodziło mniej więcej za nocleg dla dwóch osób ok. 85Euro.[/QUOTE]

Dzięki :) Skorzystałam z rady i przed chwilą zarezerwowałam pokój w Pension Elisabeth :) Warunki świetne, blisko na teren wystawy i różne udogodnienia. Za nocleg dla dwóch osób zapłacę 53 euro. Jedziemy na pięć dni więc całość wyjdzie nas 265 euro :)

Link to comment
Share on other sites

Proponuje wcześniej spytać o możliwość wprowadzenia psa... niestety często hotele zmieniają zdanie;( Ja właśnie jestem w takiej sytuacji i tez rezerwowałam z booking ;( tak wiec zawsze pytajcie o psy i czy zgodzą się na takiego i takiego ........( rasa lub wielkość )
Ja jeżdżę zwyczajowo z 3 sztukami małymi i niestety często słyszę ze się nie zgadzają ( pomimo ze w ofercie jest napisane ze z psami można)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']Proponuje wcześniej spytać o możliwość wprowadzenia psa... niestety często hotele zmieniają zdanie;( Ja właśnie jestem w takiej sytuacji i tez rezerwowałam z booking ;( tak wiec zawsze pytajcie o psy i czy zgodzą się na takiego i takiego ........( rasa lub wielkość ) [/QUOTE]

Zgadza się - miałam taką sytuację w przypadku rezerwacji hotelu w Turcji - było napisane - zwierzęta akceptowane ne życzenie - no i mi odmówili rezerwacji z psami.
Teraz zarezerwowałam w hotelu, gdzie było podane - zwierzęta są akceptowane - i na razie cisza... to mam nadzieję, że wszystko będzie OK.

Link to comment
Share on other sites

Ja szukam transportu dla dwóch osób + wilczak :) Mamy zarezerwowany pokój w Pension Elisabeth ( 10 minut drogi od wystawy ). Z wielką chęcią wybralibyśmy się busem :) Muszę tylko wiedzieć skąd byłby odjazd i którego ( to najważniejsze, bo rezerwację mam 18-23 maj, a gdyby wyjazd był wcześniej to muszę ''przesunąć'' rezerwację ). Szukamy transportu tylko w jedną stronę, gdyż chcemy spędzić jeszcze parę dni w Salzburgu, a następnie wracając pociągiem dodatkowo zahaczyć o Wiedeń :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Ja szukam transportu dla dwóch osób + wilczak :) Mamy zarezerwowany pokój w Pension Elisabeth ( 10 minut drogi od wystawy ). Z wielką chęcią wybralibyśmy się busem :) Muszę tylko wiedzieć skąd byłby odjazd i którego ( to najważniejsze, bo rezerwację mam 18-23 maj, a gdyby wyjazd był wcześniej to muszę ''przesunąć'' rezerwację ). Szukamy transportu tylko w jedną stronę, gdyż chcemy spędzić jeszcze parę dni w Salzburgu, a następnie wracając pociągiem dodatkowo zahaczyć o Wiedeń :)[/QUOTE]

My wyjeżdżamy 17.05

Link to comment
Share on other sites

Wrzućcie luz z hotelami. Jeszcze kupa czasu. W warunkach austriackich, przy posiadaniu transportu, nie ma większego znaczenia, czy nocleg jest 5 minut od wystawy, czy 50 km. Aczkolwiek w buso-grupy mozna się już zbierać ;)
Ps.
A maturę można zdać we wrześniu.... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Wrzućcie luz z hotelami. Jeszcze kupa czasu. W warunkach austriackich, przy posiadaniu transportu, nie ma większego znaczenia, czy nocleg jest 5 minut od wystawy, czy 50 km. Aczkolwiek w buso-grupy mozna się już zbierać ;)
Ps.
A maturę można zdać we wrześniu.... ;)[/QUOTE]
Potwierdzam i popieram :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Wrzućcie luz z hotelami. Jeszcze kupa czasu. W warunkach austriackich, przy posiadaniu transportu, nie ma większego znaczenia, czy nocleg jest 5 minut od wystawy, czy 50 km. Aczkolwiek w buso-grupy mozna się już zbierać ;)
Ps.
A maturę można zdać we wrześniu.... ;)[/QUOTE]
[B]aro[/B] - mamy jeszcze miejsce w busie na WDS 2012 - może masz ochotę zabrac się z nami...? Chociaz jak znam zycie, to pewnie jedziesz swoim autkiem....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...