Jump to content
Dogomania

Boni-szukamy odpowiedzialnego domu i prosimy o wsparcie $ na opłacenie hotelu


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Może..Odeszło kilka psów u Czarodziejki i Duke i Carmen i Frida..Straszne to jest odeszły i sa już nastepne na ich miejsce..Na tym to wszystko polega-odchodzą,a życie toczy sie dalej..Jakie to jest straszne.
Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']Wziela ją na konsultacje, a teraz jeżdzi codziennie kroplic jej oczy. Dr Dąbrowski jest wspaniałym okulista i mieszka w Poznaniu, blizej niz do dr Garncarza.[/QUOTE]
niestety nawet jeśli ją na konsultacje weźmiemy, to nie jesteśmy w stanie dzień w dzień jeździć i zakraplać jej oczu...
gdyby była w przytulisku na miejscu, było by inaczej.


[quote name='lika1771']Jestem moze chociaz narazie na weta uzbierac zeby sunce lzej było,pozniej na hotelik.

Tutaj ruszył fajny dogmaniacki hoteli i mysle ze mozna sie dogadac

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-(koło-Katowic)-zaprasza!-Ruszamy-w-połowie-czerwca./page2[/url][/QUOTE]

Dziękuję, za przybycie i link - napisałam do Emiś pytanie.
[quote name='mysza 1']Jest jakiś pomysł na zabranie jej, miejsce? Jak wiadomo jaki cel to łatwiej go osiągnąc ;)
Macie hotel w pobiżu? Jaka stawka by była?[/QUOTE]

W pobliżu hoteliku nie mamy :(

Napisałam do Emiś i Czarodziejki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Może..Odeszło kilka psów u Czarodziejki i Duke i Carmen i Frida..Straszne to jest odeszły i sa już nastepne na ich miejsce..Na tym to wszystko polega-odchodzą,a życie toczy sie dalej..Jakie to jest straszne.
Waldek[/QUOTE]

Ależ nie! Te, które tam żyły miały piękną, godną starość. Odeszły w niebyt albo do lepszego świata, i już! Ważne żeby każdemu stworzeniu zdarzyły się dobre chwile.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie rozumiesz mnie-dołuje mnie to,że świat toczy sie dalej..Tak niewiele to wszystko znaczy-odchodzimy,a wszystko toczy się dalej i już..
A wcale nie ujmuję tego,ze u Czarodziejki miały dobrze-porządna kobieta jest i tyle.
Wpadlem w depresję?
Waldek

Link to comment
Share on other sites

MAM ODPOWIEDŹ OD EMIŚ:

Miejsce w hoteliku jest, z uwagi na fakt iż sunia w pilnej potrzebie, za miesiąc hotelowania byłoby 270-280 zł (9 zł za dobę) + nasza karma + leczenie.
Tam by miała fachową opiekę.

Zaczekam jeszcze na odpowiedź Czarodziejki.

I wybierzemy najlepszą propozycję i ruszamy ze zbieraniem deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']MAM ODPOWIEDŹ OD EMIŚ:

Miejsce w hoteliku jest, z uwagi na fakt iż sunia w pilnej potrzebie, za miesiąc hotelowania byłoby 270-280 zł (9 zł za dobę) + nasza karma + leczenie.
Tam by miała fachową opiekę.

Zaczekam jeszcze na odpowiedź Czarodziejki.

I wybierzemy najlepszą propozycję i ruszamy ze zbieraniem deklaracji.[/QUOTE]

Czekamy na odpowiedz Czarodziejki,a wogole to gdzie blizej?

280zł za miesiac tak w tym wliczona karma i wet czy ja zle zrozumiałam.........

Link to comment
Share on other sites

9 zł za dobę, to jest 270-280 zł za dobę, ale do tego nasza karma i opłaty za weta.
Za dużego psa to wg mnie jest niska cena.

Właśnie Czarodziejka napisała:
[QUOTE]Pobyt u mnie to 300zł/mc + koszt ewentualnego leczenia. Sunia mogłaby przjechać, ale warunkiem jest komplet szczepień, odrobaczenie i odpchlenie, oraz diagnoza weta, co jej dolega i jak ją prowadzić. [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Kurcze. Trzeba zebrać deklaracje a to nie mała kwota.:-( Rozumiem,ze bierzemy pod uwagę niższą cenowo opcję. Dokąd miał by psiak jechać?[/QUOTE]
w innych hotelikach za psa wielkości ONka płaci się 400 zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']U Czarodziejki karma w cenie? To chyba nawet lepiej wyjdzie.[/QUOTE]
Myślę że tak, bo napisała że 300 zł/m-c + koszt ewentualnego leczenia.
O karmie nic nie napisała.
No i bliżej jest (jeśli dobrze myślę, że Łódź :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Halo
Ja jestem dopiero od dzisiaj w dogomanii i nie wiem jeszcz jak to dziala.Pisze ze Szwajcarii.Bede oplacac pobyt suni w hoteliku.Prosze o informacje gdzie nalezy wysylac pieniadze i ile potrzeba.Bärbel[/QUOTE]

Z nieba Pani spadła! Działa to tak, że deklarujemy kwoty, jakie jesteśmy w stanie dać miesięcznie na sunię i takie kwoty co miesiąc wpłacamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Halo
Ja jestem dopiero od dzisiaj w dogomanii i nie wiem jeszcz jak to dziala.Pisze ze Szwajcarii.Bede oplacac pobyt suni w hoteliku.Prosze o informacje gdzie nalezy wysylac pieniadze i ile potrzeba.Bärbel[/QUOTE]

Jestes Wielka :loveu: nie moge uwierzyc.........

Cioteczki czytacie ......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...