Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']Dawaj fotki na trawce :) a najlepiej zrób im wspólne :loveu:[/QUOTE]
Będą będą :eviltong:

Imię w końcu wybrane - młoda od teraz już nie jest młodą tylko Free :)

[IMG]http://i1343.photobucket.com/albums/o788/paulascooby/free12_zps57ecd381.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Lepsze Free niż Lea w sumie :) Chociaż mi się z komendą kojarzy, ale musi przestać :mad:[/QUOTE]
Przynajmniej raczej nigdzie nie spotkam drugiej Free :smile: Jest oryginalne! Lea szybciej
[quote name='lenka13']Gratulacje szczeniaczka! :D I jednak borderek, bo jeśli dobrze kojarze to kiedyś chyba mówiłaś też o innej rasie ;)[/QUOTE]
Taak, bo to właśnie szczeniak tej drugiej rasy był zarezerwowany, ale na świat przyszły same chłopy. Potem zobaczyłam młodą, i po prostu poczułam, że to 'ten pies' ;)
Ale w sumie już od dawna mówiłam, że kiedyś będę miała obie rasy, tylko nie wiem co będzie pierwsze :)
[quote name='Wola istnienia.']Witam się i zapisuje wątek :)[/QUOTE]
Witamy! ;)
[quote name='Aleksandra95']Nie, ale bardziej podoba mi się free ;)[/QUOTE]
Mi też! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']

Taak, bo to właśnie szczeniak tej drugiej rasy był zarezerwowany, ale na świat przyszły same chłopy. Potem zobaczyłam młodą, i po prostu poczułam, że to 'ten pies' ;)
Ale w sumie już od dawna mówiłam, że kiedyś będę miała obie rasy, tylko nie wiem co będzie pierwsze :)

[/QUOTE]

Ooo a możesz zdradzić z jakiej hodowli planowałaś szczylka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...