Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudia&Aza']Ooo cóż za niespodzianka :loveu: a nie miało się pojawić jakoś później czy mi się galerie pomyliły?:lol:

To czekam na relacje z użytkowania no i zdjęcia oczywiście ;)[/QUOTE]
Nie pomyliły się. :D Miałam go mieć najszybciej w czerwcu, ale tata zrobił mi niespodziankę ;)
[quote name='Ty$ka']Na słowo nie uwierzę, poproszę o dowód w postaci zdjęć 8)

A tak na poważnie to cieszę się Twoim szczęściem :D[/QUOTE]
Też się strasznie cieszę! ;)
[quote name='Izabela124.']No to dawaj te zdjecia :P[/QUOTE]
już daje, daje :smile:


na razie takie na dobranoc ;)
jak widać, były testy AF :D

[IMG]http://imageshack.us/a/img32/7171/scooooe.jpg[/IMG]

jest mi strasznie ciężko się na niego przestawić, bo dosłownie wszystko jest inne i jest duużo więcej opcji niż w d3100, ciężko się w tym wszystkim połapać, czeka mnie chyba nocka z intrukcją :D

i dzisiaj znalazłam u Scooba 3 kleszcze. :roll: pomimo, że ograniczyliśmy maksymalnie las, który był zupełnie zakleszczony i chodziliśmy tylko po parkach i pobliskich łączkach :shake: już nie mam pomysłu co robić... bo rudzielca chyba rozsadzi, jak nie będzie miał dłuższych spacerów :roll:

2 kleszcze były bardzo napompowane ( nie pomyślałam, żeby szukać kleszczy przy samych jajach :lol:) i jest spory obrzęk. trzymajcie kciuki, żeby Scoob niczego od nich nie załapał , bo to by popsuło wszystkie nasze majowe plany agilitowe :-(

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia&Ruby']Hej Wam! :)
Dawno mnie tu nie było...
Scooby świetnie wymiata na torze :D Ma super tempo!
A torku na działce zazdroszczę, jest świetny :)[/QUOTE]
Hej! :smile:
Dziękujemy :loveu:
[quote name='motyleqq']Paula, może zmień środek przeciwkleszczowy?[/QUOTE]
No właśnie zastanawiam się co teraz zrobić, bo jakiś miesiąc temu został zakroplony Frontline, rok temu działał na prawdę extra, zero kleszczy.. a teraz ciągle coś. :roll: mieliśmy jeszcze Foresto, jeszcze większa porażka.
Zakroplić czym innym mogę go chyba dopiero po 2 miesiącach, a obroża nie wiem czy jest dobrym pomysłem, bo w domu jest 2 letnie dziecko... :shake: a to jest ten okres gdzie ciągle głaszcze się i tuli pieska, po czym łapki wkłada do buzi :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']czemu po dwóch miesiącach? zakrapla się co miesiąc. w tym roku jest zatrzęsienie kleszczy :shake:[/QUOTE]
Na ulotce Frontline pisało, że działa 3 mies.. ;) chociaż w sumie tam mogło być do 3 mies :D czyli mogę go spokojnie kroplić po miesiącu ?
No właśnie zauważyłam , u nas przy osiedlu nigdy nie było kleszczy... :shake:



Żeby nie było, że nie ma zdjęć. Viki :smile:

[IMG]http://imageshack.us/a/img24/7739/viki17.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

znów na dobranoc, Scoob ;)

[url]http://img199.imageshack.us/img199/8651/scobs2.jpg[/url]

niestety muszę wstawić w linku, bo imageshack dziś buntuje się przed zmniejszeniem zdjęć :roll:
fotki niestety na razie robione na automacie, dopóki nie ogarnę wszystkiego :D

Link to comment
Share on other sites

Dziś byliśmy na akcji 'Rusz z kanapy 4 łapy' na Polach Mokotowskich. :smile:
Dostaliśmy koszulkę i bransoletkę, a sama akcja trwała jakieś 15 min. :lol: więc ogólnie lipa
Za to się wyłaziliśmy, łącznie 13 km, z przerwami na torek, kąpanie, siedzenie i zabawę psów, więc nie załamywać się czasem :D
Wrzucę, gdy na Endomondo się w końcu pojawi, bo ostatnio mam wiecznie z tym problem :roll:




[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5730/imag0583l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Czyli nic nie straciliśmy nie będąc tam :) Ja się zastanawiałam czy nie pojechać , ale potem stwierdziłam , ze za dużo psów tam będzie i cały spacerek na rękach odganiając psy ;)[/QUOTE]

Ja nie żałuję, bo to była super socjalizacja dla Scooba, nie wiem czemu, ale w takiej wielkiej grupie psów, lepiej się zachowuje. :lol: jest dziwnym psem. Ale ogólnie jak na PM, było bardzo kulturalnie, duża większość psów na smyczach. No i mam w końcu luuźną koszulkę na treningi za free :smile:


w końcu jest: [url]http://www.endomondo.com/workouts/192049640/8749797[/url] , dokładnie to 12,52km :smile: jak na taką pogodę , chyba całkiem nieźle :lol:

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Wytłumaczycie mi, czemu ciągle przy szarpaniu fastbackiem widzę krew na dysku (mimo że nie jest jeszcze poszarpany, powiedziałabym nawet że jak nowy...) , a przy CS-ach nic takiego nie miało miejsca.. :roll: to wina zbyt wysokich frontów ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Wytłumaczycie mi, czemu ciągle przy szarpaniu fastbackiem widzę krew na dysku (mimo że nie jest jeszcze poszarpany, powiedziałabym nawet że jak nowy...) , a przy CS-ach nic takiego nie miało miejsca.. :roll: to wina zbyt wysokich frontów ?[/QUOTE]

a CS-y mają duze mniejsze? dla mnie już fastabcki mają małe te fronty, mniejsze niż hero air coś tam, są nawet jakieś miększe dla mnie
a moze Scoob inaczej łapie? przygryza sobie fafla czy jezyk?:) przez to ze są inaczej trochę zbudowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']przejedź ręką, sprawdź czy na pewno nie ma żadnych zadziorków. jeśli nie ma, no to nie mam pojęcia...[/QUOTE]
to odpada, bo krew była już przy pierwszym użyciu, gdy był zupełnie nowy, zresztą teraz też zero zadziorków.. nawet nie miały jak powstać, bo było szarpanie i ciach... krew i Scoob nie chce dysku
[quote name='Kirinna']a CS-y mają duze mniejsze? dla mnie już fastabcki mają małe te fronty, mniejsze niż hero air coś tam, są nawet jakieś miększe dla mnie
a moze Scoob inaczej łapie? przygryza sobie fafla czy jezyk?:) przez to ze są inaczej trochę zbudowane[/QUOTE]
CS, mamy Pup więc fronty są sporo mniejsze... ale nie spodziewałam się, że przy standardowych będzie aż tak źle.
za pierwszym razem zauważyłam, że krew leci z fafli, czyli tak jakby uporczywie je sobie przygryzał :lol: za następnymi 2 widziałam tylko krew na dysku, ale możliwe że też fafla. może on ma po prostu za duże fafle ? :D ale niby widziałam boksery na frisbee..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']
CS, mamy Pup więc fronty są sporo mniejsze... ale nie spodziewałam się, że przy standardowych będzie aż tak źle.
za pierwszym razem zauważyłam, że krew leci z fafli, czyli tak jakby uporczywie je sobie przygryzał :lol: za następnymi 2 widziałam tylko krew na dysku, ale możliwe że też fafla. może on ma po prostu za duże fafle ? :D ale niby widziałam boksery na frisbee..[/QUOTE]

moze po prostu sie nie nauczył jeszcze chwytać tak zeby sobie krzywdy nie zrobić? ja byłam przerażona jak Junior złapał fastbacka puściłgo i miał cały język w krwi bo sobie przygryzł:) ale teraz łapie we wszsytkich mozliwych yyy postawach?, w sense z górzy, z dołu, z boku i nic mu nie jest, nawet jak złapie takiego mocno zużytego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']moze po prostu sie nie nauczył jeszcze chwytać tak zeby sobie krzywdy nie zrobić? ja byłam przerażona jak Junior złapał fastbacka puściłgo i miał cały język w krwi bo sobie przygryzł:) ale teraz łapie we wszsytkich mozliwych yyy postawach?, w sense z górzy, z dołu, z boku i nic mu nie jest, nawet jak złapie takiego mocno zużytego[/QUOTE]

możliwe, będziemy nadal próbować ;)

Scoob, nieszczęśliwy z powodu kiepskiej pogody ;)

[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9974/scoo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O mamo jaaaakie świetne foty :loveu: :loveu: :loveu:

Faktycznie w tym roku zatrzęsienie kleszczy. U nas Frontline nie dziala od lat, nasz sprawdzone Fiprex i Expot w tym roku nie dają żadnych rezultatów :( Już nie mam pomysłów JAK radzić sobie z pajęczakami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']O mamo jaaaakie świetne foty :loveu: :loveu: :loveu:

Faktycznie w tym roku zatrzęsienie kleszczy. U nas Frontline nie dziala od lat, nasz sprawdzone Fiprex i Expot w tym roku nie dają żadnych rezultatów :( Już nie mam pomysłów JAK radzić sobie z pajęczakami.[/QUOTE]

advantix, sabunol? to są inne substancje czynne niż frontline/fiprex

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...