Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję wszystkim za pomoc, ale pewnie i tak trochę potrwa zanim się zdecyduję. Na razie jaramy się święcącym w ciemności napisem Julius K9 :lol: zawsze chciałam mieć te szelki :loveu: tylko kasy było szkoda



Dzisiaj musiałam odreagować 3 sprawdziany jednego dnia... :roll: Masakraa.....
Przeszliśmy 3.63 km. Dziś też w końcu odkryłam, jak włączyć GPS, bo wcześniej mierzyłam sam czas jak się okazało :evil_lol:
[URL]http://www.endomondo.com/workouts/162602225[/URL]
W weekend mam zamiar zrobić 2 razy więcej, bo już bez marudzącego ojca :lol: Chociaż boję się sama chodzić po naszym lesie
Trzeba nadrobić zimowe leniuchowanie, szczególnie, że teraz coraz później robi się ciemno, więc mam szanse iść na dłuższy spacer po szkole. W końcu!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

To troszkę się nachodziłaś :)
Ja też się boję chodzić sama do lasu. Zawsze jak już w nim jesteśmy to oglądam się non stop na wszystkie strony, bo boje się, żeby ino nam jakiś dzik nie wyleciał :lol: A jak słyszę jakiś hałas w krzakach, to mało zawału nie dostaje, ale okazuje się, że to tylko Baster :lol: (czarny jest zawsze w lesie na smyczy)
Ale pomimo, że boję się chodzić do lasu to i tak wolę chodzić tam, niż na jakieś pola, które już mnie nudzą :lol:

Link to comment
Share on other sites

czesc :)

W lesie jest raczej spokoj jesli nie ma tam dziwnych ludzi. Ale ja tez balam sie na poczatku sama tam chadzac. teraz przywyklam, ale juz i tak nie chodze sama :) co do dzikow-chodze 9lat po lesie i dzika widzialam 4 razy i tylko jak zmykal w popłochu. Nie sa to zwierzeta szukające towarzystwa ludzkiego-raczej ich unikaja. W zime pelno ich śladów, ale zadnego nie uświadczysz :)

Ale wiadomo-jak sie ktoś boi nie ma co ryzykowac :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam na takim odludziu, że tu w lasach dziki się raczej ludzi nie spodziewają :) Kilka lat temu zryły nam podwórze, w tym roku ryją koło lasu, który znajduje się za moim domem... :lol: A sarny to widujemy co pięć minut na spacerach albo na łące przed moim domem... Ostatnio na spacerze w lesie sarna stała jakieś 5 metrów od nas i się na nas gapiła... :lol: Aż w końcu jej się przypomniało, że trzeba uciekać :)
Kilka razy znajdowaliśmy żywe warchlaki na drodze, nawet kiedyś pół żywego jenota :lol: Również daniele u nas są. A dziki to ja nawet spotykałam wracając ze szkoły... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja to jednak mam szczęście. :lol: Jak dzisiaj zrobiliśmy spokojnie 10km :placz: to musiała mi się komórka rozładować, chociaż przynajmniej zapisało się pierwszych 4,5 km i patrząc po godzinie i miejscu w którym przestał mierzyć, spokojnie zrobiliśmy 2 tyle :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ja to nie mam takiej aplikacji liczącej kilometry ... a szkoda , bo bym chciała wiedzieć ile przeszłam ;)[/QUOTE]

Można ściągnąć bezpłatnie z neta :smile: Większość używa Endomondo , wystarczy mieć GPS w telefonie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Można ściągnąć bezpłatnie z neta :smile: Większość używa Endomondo , wystarczy mieć GPS w telefonie ;)[/QUOTE]

niestety nie mam GPSa w obecnej komórce :( ... ja i tak niedługo będę musiała kupić nowy telefon , bo ten się zawiesza i łączność mu szwankuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']U mnie jest GPS, ale strasznie baterie rozładowuje i chyba nigdy nie uda mi się zmierzyć naprawdę długiego dystansu :roll:[/QUOTE]

Ja to teraz to codziennie ładuje komórkę , bo często w necie siedzę ... i może dlatego coś zaczeło w niej szwankować :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']A nie jest do 19 lutego 2014?[/QUOTE]

Właśnie też do tego doszłam :lol: Bo zmyliły mnie liczby pod spodem 221112 , myślałam że to data ważności :lol:


edit:

Dzisiejszy spacerek po treningu... :
[url]http://www.endomondo.com/workouts/163377963/8749797[/url]

A pies nadal nie zmęczony , nic a nic. Łazi z piłką :roll: Za to pańcia pada na łeb :lol:

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Nikt do nas nie zagląda. :roll:



A nam się w końcu wyklarowały plany wakacyjne :eviltong:

1-6.07 Obóz z Tomkiem , w superowym towarzystwie :loveu: wychodzi na to, że 18 spędzę na agilitowym obozie , bo urodziny mam 01.07 :lol:

A w sierpniu, tydzień leniuchowania w Gdańsku , czyli plażing smażing , a potem Bałtyckie Zawody i to będzie prawdopodobnie nasz debiut w A1 :smile:

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Nikt do nas nie zagląda. :roll:



A nam się w końcu wyklarowały plany wakacyjne :eviltong:

1-6.07 Obóz z Tomkiem , w superowym towarzystwie :loveu: wychodzi na to, że 18 spędzę na agilitowym obozie , bo urodziny mam 01.07 :lol:

A w sierpniu, tydzień leniuchowania w Gdańsku , czyli plażing smażing , a potem Bałtyckie Zawody i to będzie prawdopodobnie nasz debiut w A1 :smile:[/QUOTE]
O, to całkiem możliwe, że się spotkamy w Sopocie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...