Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Guptasek']Paula , mam filmiki z dwóch przebiegów [bez stref] jak chcesz to Ci mogę wysłać :)[/QUOTE]
dzięki, mam nagrane wszystkie 3 przebiegi. ;)

Więc jesteśmy już w Warszawie.
Może i dobrze, że nie mogliśmy zostać na niedziele. :lol:
A zawody, cóż z moim psem to była masakra.
Ale sędzia bardzo fajny, torki tak samo przyjemne, nie miałam problemów z zapamiętaniem, pozwalały na fajne prędkości.

Podsumowując z siebie jestem dumna, bo pamiętałam torki, chociaż raz się lekko pogubiłam. :lol:
Za to nie wiem czy będę jeszcze startować/trenować z tym psem. Narazie się skutecznie zraziłam.
Plus był tylko taki, że w niecałe 10 dni nauczył się stref i na zawodach zrobił piękne on2offy.
Za to 3 DIS-y za to samo, ominął hopkę pędząc do tunelu, po czym gdy go zawróciłam przeskoczył ją od drugiej strony wracając. Za 3 razem miałam go normalnie ochote zamordować, bo widząc tunel stracił wszystkie szare komórki. No ale 'to tylko spaniel'. :roll: tu słowa niektórych się potwierdzają. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie załamuj się. Ja po treningowych zawodach z Fifką miałam małą załamkę, ale to nic nie daje. Spięłam się i staram się zwalczać problem jaki ujawnił się w obcym miejscu...na kolejnych zawodach zobaczymy, czy coś z tego wyszło :roll: Nie idź na łatwiznę i nie poddawaj się!
A czy to spaniel, border czy aussik to nie ma nic do rzeczy. Są przecież i takie bordery, które nie dorównują niektórym spanielom.
Dla przykładu chociażby wymiatająca Sunday ;) W końcu Twój pies jest w Twoich rękach.

Link to comment
Share on other sites

Nie spisuj Scooba na straty, bo jest mega nakręcony na agi i sprawia mu to, podobnie jak Tobie, wielką frajdę. Patrzenie na was na torze było wielką przyjemnością, to, że raz się wam nie udało nic nie znaczy, kolejne starty na pewno będą owocowały w miejsca na pudle :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']czekamy na fotki :)[/QUOTE]
Z zawodów nic nie mamy.
A z obozu pewnie będą nie wcześniej jak we wrześniu te z mojego aparatu. :D
[quote name='Soko']Gratulacje dla Scooba :D
Dzisiaj Happy mi zwiała z toru XD po raz pierwszy od pół roku :lol:

Była fajna zabawa :) ktoś nas nagrał i w ogóle poznał, że to my?[/QUOTE]
Nie miałam jak was nagrać, bo mieliście przebiegi przed nami. :D
A jak torki dziś ? :smile:

Link to comment
Share on other sites

My biegałyśmy jako zupełnie pierwsze, przed Scoobym :)

ps. Paula nie zrażaj się, co Ci szkodzi? Ja przez rok do następnych sopockich zawodów będę (prawdopodobnie, może zmienię zdanie) biegać jako przedpies :) po co tracić kasę, a można pobiec z ciekawości, dla zdobycia doświadczenia :)
Widziałaś w ogóle wyniki z dwóch Jumpingów? Nie wiem którzy byliście bo Happy z tablicy z wynikami zrobiła palisadę i zerwała wszystkie kartki, a nie udało mi się ich dobrze poprzyczepiać i trochę było ciężko je ogarnąć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']czemu dopiero we wrześniu ?[/QUOTE]
Nie chce mi się na razie za nie zabierać. [quote name='Soko']
Czekam Paula na filmiki, bo nie mogłam zobaczyć jak Scooby biega :([/QUOTE]
Filmików raczej nie będę publikować, nie ma co upamiętniać :D

[quote name='Soko']My biegałyśmy jako zupełnie pierwsze, przed Scoobym :)

ps. Paula nie zrażaj się, co Ci szkodzi? Ja przez rok do następnych sopockich zawodów będę (prawdopodobnie, może zmienię zdanie) biegać jako przedpies :) po co tracić kasę, a można pobiec z ciekawości, dla zdobycia doświadczenia :)
Widziałaś w ogóle wyniki z dwóch Jumpingów? Nie wiem którzy byliście bo Happy z tablicy z wynikami zrobiła palisadę i zerwała wszystkie kartki, a nie udało mi się ich dobrze poprzyczepiać i trochę było ciężko je ogarnąć :lol:[/QUOTE]
Wynikom się jakoś specjalnie nie przyglądałam, w końcu mieliśmy same Dis :D Zaraz po przebiegu A0 lecieliśmy do Wawy, dlatego w książeczce mamy wpis tylko z pierwszego przebiegu.

Jeśli dalej będziemy się brać za agi, to pomyśle też od przed psach
Bo jak mój pies ma odwalać takie akcje na zawodach, to rzeczywiście szkoda kasy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']A spróbujecie może jako przed pies w Warszawie? My jedziemy :cool3:[/QUOTE]
Do Warszawy mamy w sumie niedaleko. :evil_lol:
A o jakie zawody chodzi ?
Jak na razie mam dosyć agility, ale może pomyślimy. :D
[quote name='Lucky.']przecież od tego są treningi, żeby psa ogarniać... to jest aż spaniel, nad którym na razie nie możesz zapanować.
potrenujecie, minie trochę czasu i jeszcze będziecie stawać na pudle.[/QUOTE]
tak wiem do czego sa treningi, ale chyba każdy się wkurzy, jeśli jego pies na treningach biega nawet jedynkowe/dwójkowe torki a na zawodach zerówkowych robi banalne błędy.
[quote name='Aleksandrossa']Moim zdaniem bezsensu byłoby się teraz poddawać.
To w sumie Wasze pierwsze zawody, więc nie ma co się zrażać, wiesz za to nad czym popracować :razz:

I nie odpisałaś mi na esa :evil_lol:[/QUOTE]
No zobaczę jeszcze.. ;)

Wiem, niestety wyczerpałam kasę z kom próbując się dostać na obozie na neta. :lol: więc napiszę na pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...