Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakieś dokładniejsze relacje z tego niedzielnego treningu może zdam jutro, bo dzisiaj padam normalnie. Nie mam siły. Dzisiaj zaraz po szkole musiałam jechać do babci i zaraz do weta z kotem, gdzie spędziliśmy prawie 3 godziny. :shake:
Ogólnie nie wiadomo gdzie się tak załatwił, łapa zmiażdżona, jednego palca chyba wgl nie ma, w jednym martwica, złamanie i skręcona w 2 miejscach, jutro będzie nastawianie.. :roll:

Ogólnie, to zostaliśmy jednorazowo podłączeni do zaawansowanych i pokonywaliśmy ich torki, dużo rzeczy nigdy nie robiliśmy, więc byłam z niego cholernie dumna jak po 2 powtórzeniach robił bezbłędnie. Ogólnie bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ale przez to, że slalom mamy jeszcze nie ogarnięty i strefy, narazie będziemy w średniakach. Wgl w so ze strefami, może nas jakoś podszkolą troche na obniżonej kładce wreszcie.. ;)
No i zobaczyłam jak bardzo agility odpręża mojego psa. Przed pierwszym przebiegiem, ustawiłam go na starcie, pani lekko się poruszyła, Scoob od razu panika, nie chciał się usadzić spowrotem, pani musiała się odsunąć pare metrów.. :roll:
Po chyba 4 przebiegu uchchany totalnie, powoli do niej podszedł merdając ogonkiem i polizał, może brzmi to banalnie, ale jak dla mnie to mega osiągnięcie, bo to zupełnie obca mu osoba.. ;) Wgl miło patrzeć jaką mu to radoche sprawia.

Na zawodach raczej wątpie, nie planuje narazie nic oprócz treningowych. Za bardzo panikuje i się rozprasza. Ale będziemy pracować, zobaczymy jak będzie na treningowych. Już się boje. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Mi się wdaje, że nie :evil_lol:
Gdybym mieszkała w Warszawie, to bym właśnie jako klub wybrała Fort.[/QUOTE]

tja, tyle że Fort chyba myśli, że jest miejscem elitarnym. w każdym bądź razie, nie ma z nimi żadnego kontaktu, olewają klientów totalnie

Link to comment
Share on other sites

Niezupełnie się z tym zgodzę. Na kursie co prawda nie byłam, ale znam trochę osób z Fortu, byłam dwa razy na ich zawodach i odnoszę zupełnie inne wrażenie.
Jak mam wybierać klub, to patrzę jeszcze na osiągnięcia, organizowane seminaria/obozy i wg mnie Fort pod tym względem jest nr 1.
W Warszawie jest taaki wybór klubów, że każdy znajdzie coś dla siebie, wg swoich wymagań ;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie ma klubu, na którego by nikt nie narzekał, każdy ma inne wymagania, kryteria...
Mi czasami wiadomości na poczcie trafiają do spamu, może tam też tak było...
Jak już chyba pisałam, wybierając klub, patrzyłabym przede wszystkim na sukcesy zawodników, organizowane obozy/zawody/seminaria. Fort w tym względzie jest dla mnie nr 1, co nie oznacza, że mam coś np. do FreeXów, DCAC, Cavano itd...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='westie_justa']Ponoć 'sensowny' klub to własnie Freex, żałuję że jest po drugiej stronie wawy i [B]nijak tam nie dojade[/B];) zresztą ja to jestem sierota klubowa, i nie wiem czy kiedykolwiek cos z tego będzie.[/QUOTE]

dla chcącego nic trudnego.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Ponoć 'sensowny' klub to własnie Freex, żałuję że jest po drugiej stronie wawy i nijak tam nie dojade;) zresztą ja to jestem sierota klubowa, i nie wiem czy kiedykolwiek cos z tego będzie.[/QUOTE]

A dlaczego akurat FreeX?
Nie wgłębiałam się zbyt w ten klub, dlatego pytam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']to inna sprawa, ale nie możesz z nimi porozmawiać ? :lol:

ja bym mogła, ale to problem kasowy : p ale od maja jak wypali bedziemy ćwiczyc :) jeśli chcesz myślę że i Wy byście mogły.:)[/QUOTE]
a myslisz ze nie rozmawialam, ja tez nie mam kasy, do tego dojazd to zawsze jest problem :roll:
a Wy gdzie bedziecie biegac?
[quote name='Fantowa']A dlaczego akurat FreeX?
Nie wgłębiałam się zbyt w ten klub, dlatego pytam ;)[/QUOTE]
generalnie ja tez nie, słyszałam że ponoć jest ok;) ja akurat wstępnie planowalam Cavano, ale w efekcie nie wiem czy wgl bedziemy gdzies biegac;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']a myslisz ze nie rozmawialam, ja tez nie mam kasy, do tego dojazd to zawsze jest problem :roll:
a Wy gdzie bedziecie biegac?
[/QUOTE]

zbieramy się z dziewczyną z Wołomina.:) ona ma przeszkody, ale teren musimy zorganizować.:) ale myślę, że cos wypali.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...