Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']Widziałam przed sekundką i jeszcze bardziej się ciesze, bo wydaje się super, mam nadzieje się załapać na ten 1 turnus, pojechałabym na 2, ale termin kiepski..:roll:[/QUOTE]

Paula, wejdź na fb lub czyść skrzynkę, bo ja tu w sprawie obozu :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']a ja mam skromne pytanie za 100 pkt. Jak nauczyć psa do wyskoku za dyskiem? Za piłką mi skacze, cud, miód i orzeszki, a jak rzuce dysk to czeka aż spadnie. Hm.[/QUOTE]

dołączam się do pytania :diabloti:
mój biegnie w momencie gdy ja biegnę po dysk a tak to stoi i czeka ...

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiem, bo my jesteśmy na etapie nakręcania na dysk i rollerów. ;)
Powiem tylko, że to chyba zależy od psa i stopnia nakręcenia, bo w schroniku był ON, który dysku chyba w życiu nie widział, ale tak kocha zabawki, że od razu łapał w locie... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']A ja nie wiem, bo my jesteśmy na etapie nakręcania na dysk i rollerów. ;)
Powiem tylko, że to chyba zależy od psa i stopnia nakręcenia, bo w schroniku był ON, który dysku chyba w życiu nie widział, ale tak kocha zabawki, że od razu łapał w locie... ;)[/QUOTE]

a no, ja się zasugerowałam właśnie tym zdjęciem ;) więc myślałam, że zapytam. Mój jest nakręcony na wszystko co rzucam. Za wszystkim skacze, tylko nie za tym cholernym dyskiem :P dzisiaj to nawet za zamarzniętą na kość piłką która została przypadkiem w ogrodzie. hm,, ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Na początku rzuty niskie, na niecały metr, sama zabawa w chwytanie dysku odpowiednio, a także hm "turlanie" go po dysku, roller się to nazywa (chyba) ;p:D[/QUOTE]

spróbujemy :diabloti:
tylko jak zrobi się trochę cieplej :razz:
najlepiej niech już wiosna przyjdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Na początku rzuty niskie, na niecały metr, sama zabawa w chwytanie dysku odpowiednio, a także hm "turlanie" go po dysku, roller się to nazywa (chyba) ;p Scooby ma piękne umaszczenie, strasznie wam go zazdroszczę:D[/QUOTE]
Też je lubie. ;) Chociaż jak był mały to kiepsko to wyglądało i mało brakowało a bym go nie wzieła. :D


A u nas cisza...bo chorujemy. :roll:
Krótko mówiąc, Scooby ma od ok.2 tygodni okropne biegunki, bije rekordy w ilości zrobionych kup, nie nadążam ze sprzątaniem, nie przejmowałam się bo on ogólnie ma delikatny żołądek...ale dzisiaj zobaczyłam na macie po powrocie okropną śluzowatą kupe z czymś czerwonym, galareta okropna, że się przestraszyłam...
Jak narazie nie wiadomo co mu jest, wstępnie dostał antybiotyk i jakieś sterydy..
Gdy nie przejdzie biegunka będzie trzeba zrobić krew i zdjęcie żeby zobaczyć jak tam nasza wątroba i żołądek wygląda. Jednak mam nadzieje, że to coś jednorazowego. :roll:
Trzymajcie kciuki, czeka nas chodzenie codziennie do weta na zastrzyki, a raczej wciąganie go tam na siłe.. :mad:

+ plus jak na razie głodówka, nad czy on najbardziej ubolewa i ciągle przynosi mi swoją miske pod nogi. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...