Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakby nie było Paulaa stwierdziła że przez obóz lęk do ludzi się nasilił ale to co robi z psem to jej sprawa.. napisaliśmy już wszystkie mądrości świata na wątku a co zrobi zależy od niej ;)
Co do agility to fakt, że uzależnia, ja co prawda znalazłam zajęcia za 10zł.. sama z mamą ustaliłam że trzeba płacić 30 bo to jest nienormalne że za indywidualne zajęcia często przeciągane ponad godzinę niezależnie od pogody człowiek bierze 10zł.. ale jestem przekonana że to wyjątek na wielką skalę, inny treser w Toruniu bierze 40zł za zajęcia grupowe ;) kpina po prostu jak niektórzy sobie stawki ustalają :O
vaness, w Bydgoszczy jest jeden trener agility, co prawda mi się nie spodobał, ale może Tobie przypadnie do gustu, [URL]http://www.dobrypiesek.eu/[/URL] - jeśli nie to zapraszamy do Torunia

paulaa napisała, że przed obozem byłą poprawa, natomiast przez metody p. Marka Scooby zaczął jeszcze bardziej bać się ludzi - no trudno, trzeba miec świadomość, ze na obozie są trenerzy z różnymi metodami i albo się im mówi "proszę nie stosować takich metod na moim psie, a wcześnie to ze mną przedyskutować", albo sie nie jeździ na obozy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Jakby nie było Paulaa stwierdziła że przez obóz lęk do ludzi się nasilił ale to co robi z psem to jej sprawa.. napisaliśmy już wszystkie mądrości świata na wątku a co zrobi zależy od niej ;)
Co do agility to fakt, że uzależnia, ja co prawda znalazłam zajęcia za 10zł.. sama z mamą ustaliłam że trzeba płacić 30 bo to jest nienormalne że za indywidualne zajęcia często przeciągane ponad godzinę niezależnie od pogody człowiek bierze 10zł.. ale jestem przekonana że to wyjątek na wielką skalę, inny treser w Toruniu bierze 40zł za zajęcia grupowe ;) kpina po prostu jak niektórzy sobie stawki ustalają :O
vaness, w Bydgoszczy jest jeden trener agility, co prawda mi się nie spodobał, ale może Tobie przypadnie do gustu, [URL]http://www.dobrypiesek.eu/[/URL] - jeśli nie to zapraszamy do Torunia

paulaa napisała, że przed obozem byłą poprawa, natomiast przez metody p. Marka Scooby zaczął jeszcze bardziej bać się ludzi - no trudno, trzeba miec świadomość, ze na obozie są trenerzy z różnymi metodami i albo się im mówi "proszę nie stosować takich metod na moim psie, a wcześnie to ze mną przedyskutować", albo sie nie jeździ na obozy[/QUOTE]
Czytanie ze zrozumieniem taa... Napisałam, że na obozie była poprawa, do czasu incydentu z panem Markiem, który wydarzył się jakoś pod koniec. ;)
[B]motyleqq [/B]szkoda dyskutować, są osoby na tym forum, które 'znają' lepiej mojego psa chociaż w życiu go na oczy nie widziały...
Co do pieniędzy, jadąc na ten obóz rezygnuje automatycznie z innego obozu, na który mogłabym się wybrać bez psa, tak to wygląda finansowo wg moich rodziców, ja za to nie płace. xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.'][URL]http://www.facebook.com/events/258038727577844/[/URL]
może ktoś się wybiera ? :cool3:[/QUOTE]

edit: tata zgodził się zawieźć mnie do Tarnowa haha, nie wierze. :multi: Zgłoszeni, sama w to nie wierze że się udało, expresowe zapisy, bo bałam się że znowu mi obóz z przed nosa ucieknie. :D Gorzej, że tata się kapnął jaka odległość do Tarnowa od nas... od cholery km. O.o

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dzięki panu Markowi mój pies zaczął jeszcze bardziej bać się obcych.[/QUOTE]
[QUOTE]na obozie widziałam już spore postępy[/QUOTE]

No wybacz, ale jeśli się nie pisze, kiedy miał miejsce incydent, to do mnie pretensji nie miej

[QUOTE]na obozie przed incydentem Scoobiego akurat tak jak się spodziewałam nastąpiła duża poprawa.[/QUOTE]

Co nie zmienia faktu, że trzeba było powiedzieć p. Markowi, że nie ruszaj pan mojego psa i koniec :P dobra, nie będę Ci śmiecić w galerii :)

Link to comment
Share on other sites

Zajebiście, okazuje się że znowu potrzebny opiekun... :-( szkoda gadać poprostu... coś czuje że w tym roku nigdzie nie pojade, chyba że będe miała 18, ale wtedy to już bez sensu.. :shake:
Cena jak cena, wole zapłacić za wyjazd w góry i mnóstwo treningów niż tyle samo za semi. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Zajebiście, okazuje się że znowu potrzebny opiekun... :-( szkoda gadać poprostu... coś czuje że w tym roku nigdzie nie pojade, chyba że będe miała 18, ale wtedy to już bez sensu.. :shake:
Cena jak cena, wole zapłacić za wyjazd w góry i mnóstwo treningów niż tyle samo za semi. :D[/QUOTE]

wydaje mi sie że obóz jest lepszy niz semi. , które jest czesto duzo krótsze a drozsze

tak swoja droga ciekawe czy mnie dopuszcza do jakiegos obozu, rocznikiem mam 18, a trzeba miec ukończone hm..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']wydaje mi sie że obóz jest lepszy niz semi. , które jest czesto duzo krótsze a drozsze

tak swoja droga ciekawe czy mnie dopuszcza do jakiegos obozu, rocznikiem mam 18, a trzeba miec ukończone hm..[/QUOTE]
dokładnie. ;) a to jednak jeszcze Tomek Jakubowski. :smile:

edit: jak cię puszczą, to możesz być moim opiekunem haha, będe dożywotnio wdzięczna. bo gdzie wgl chcecie się wybrać ? na jakiś obóz z agi ? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']dokładnie. ;) a to jednak jeszcze Tomek Jakubowski. :smile:

edit: jak cię puszczą, to możesz być moim opiekunem haha, będe dożywotnio wdzięczna. bo gdzie wgl chcecie się wybrać ? na jakiś obóz z agi ? :P[/QUOTE]

:) tak na agi, na razie szukałam obozów i ceny mnie zwaliły z nóg.

Link to comment
Share on other sites

ja bardzo chciałam na obóz, wstepnie juz rok temu obrałam sobie Wandrusa, w tym roku jednak chyba z niego rezygnuje bo jest drogi, a z kasą nie jest tak łatwo;)
inne które mnie interesowały w tym Fortowy juz niema miejsc, na semi bym poszła, takie 2-dniowe, widziałam takie co są np po jakies 100-200zł cos koło tego, a przynajmniej dowiedzialabym sie czegos o naszej pracy;)
Ale też paulaa niby nie udaje ci sie z obozami, ale masz ten klub i treningi;) dla mnie to byłoby juz połową sukcesu:) ale sama nie wiem juz czy problem u mnie stanowi kasa czy dojazd :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']:) tak na agi, na razie szukałam obozów i ceny mnie zwaliły z nóg.[/QUOTE]
no niestety, ceny nie są małe, zaczynając nie wiedziałam że ten sport okaże się taki drogi. narzekałam na jazde konną, a tu czasem jeszcze lepsze ceny. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']no niestety, ceny nie są małe, zaczynając nie wiedziałam że ten sport okaże się taki drogi. narzekałam na jazde konną, a tu czasem jeszcze lepsze ceny. :D[/QUOTE]

mysle że jazda konna jest droższa jesli chodzi o strój itp. ale obozy konne sa troche tańsze( no ale tez nie ma trzech 1,5 godzinnych lekcji w ciagu dnia, tylko 1 góra 2):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']ja bardzo chciałam na obóz, wstepnie juz rok temu obrałam sobie Wandrusa, w tym roku jednak chyba z niego rezygnuje bo jest drogi, a z kasą nie jest tak łatwo;)
inne które mnie interesowały w tym Fortowy juz niema miejsc, na semi bym poszła, takie 2-dniowe, widziałam takie co są np po jakies 100-200zł cos koło tego, a przynajmniej dowiedzialabym sie czegos o naszej pracy;)
Ale też paulaa niby nie udaje ci sie z obozami, ale masz ten klub i treningi;) dla mnie to byłoby juz połową sukcesu:) ale sama nie wiem juz czy problem u mnie stanowi kasa czy dojazd :/[/QUOTE]
Jak znajdziesz jakieś fajne semi z miare ceną to pisz, bo też się chętnie wybiore. :smile:
A klub, klubem, ale w wakacje pewnie nie będzie zajęć bo jest mnstwo zawodów, plus obóz, na którym będzie moja instruktorka, a ja jak będe miała dużo wolnego czasu to chciałabym to jakoś spożytkować. :P
A na Wandrusie sporo zostawialiśmy psy same w domkach, na nudne zajęcia jak dla mnie, np. plaża która była beznadziejna. Chce na coś bardziej w kierunku agility, bo trening 10 min na jedną osobe dziennie, to troche za mało jak dla mnie już. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Jak znajdziesz jakieś fajne semi z miare ceną to pisz, bo też się chętnie wybiore. :smile:
A klub, klubem, ale w wakacje pewnie nie będzie zajęć bo jest mnstwo zawodów, plus obóz, na którym będzie moja instruktorka, a ja jak będe miała dużo wolnego czasu to chciałabym to jakoś spożytkować. :P
A na Wandrusie sporo zostawialiśmy psy same w domkach, na nudne zajęcia jak dla mnie, np. plaża która była beznadziejna. Chce na coś bardziej w kierunku agility, bo trening 10 min na jedną osobe dziennie, to troche za mało jak dla mnie już. :P[/QUOTE]
rozumiem;) mnie np; na wandrusie zniechęciło że est duza cena a warunki jak na taką bardzo kiepskie, no i 10min/dzień to byłoby mało nawet dla nas amatorów:)
Myslalam ze w wakacje wlasnie sa treningi:) ja chcialam sie zapisac na jakies kursy do jakiegos klubu na wiosne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']rozumiem;) mnie np; na wandrusie zniechęciło że est duza cena a warunki jak na taką bardzo kiepskie, no i 10min/dzień to byłoby mało nawet dla nas amatorów:)
Myslalam ze w wakacje wlasnie sa treningi:) ja chcialam sie zapisac na jakies kursy do jakiegos klubu na wiosne.[/QUOTE]

zawsze w wakacje możesz na polach sobie treningi zrobić hihi.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']a na to patrzyłyscie?
[url]http://kudlaty.piasta.pl/index.php?s=2[/url]
nie ma jeszcze na 2012 ale niedługo powinno sie pojawic(chociaz mnie to tak srednio sie podoba)[/QUOTE]
Po opisie niby super, aż za super. Ciekawe ile naprawde tych zajęć. ;) Jak się nie uda w lutym dostać na ACDC, to będe kombinować. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...