Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='westie_justa']skoro znasz instruktorke to moza ona sie zgodzi byc twoim opiekunem?;) bo o takim przypadku tez słyszałam;)
Ja to bym mogła od razu, ale kasaaa! grrr :angryy:[/QUOTE]
Znam, ale tylko z zajęć. ;) Teraz nawet do niej numeru nie mam, bo telefon z naprawy wrócił..
A u mnie kasa by się znalazła, ale zawsze inne przeszkody są. :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Super galeria !!!!

[URL]http://img807.imageshack.us/img807/7911/dsc4452y.jpg[/URL] to zdjecie jest najlepsze :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
dziękujemy. :loveu:
[quote name='Paula03']Fajnie skaczecie :) Scooby jest chyba bardzo szybki :)[/QUOTE]
Jest szybki, bo jest maksymalnie nakręcony na piłki tenisowe. ;) Ale nie powiem, żeby sprawiało mi to specjalną radość, bo trudno się ćwiczy na początku z nakręconym psem, za którym się nie nadąża. :D Wolałabym, później go nakręcać gdy już sama ogarne naprowadzanie na przeszkody. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']
Jest szybki, bo jest maksymalnie nakręcony na piłki tenisowe. ;) Ale nie powiem, żeby sprawiało mi to specjalną radość, bo trudno się ćwiczy na początku z nakręconym psem, za którym się nie nadąża. :D Wolałabym, później go nakręcać gdy już sama ogarne naprowadzanie na przeszkody. :roll:[/QUOTE]

dajecie i dacie sobie radę :) Etna też dostaje korby ale mnie zaskoczyła umiejętnością myślenia ostatnio :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Bo to inteligentne, ale niestety charakterne bestie. Szczerze mówiąc, to gdybym mogła cofnąć czas na pewno nie wzięłabym cockera. ;) Ale to uroki podejmowania pochopnie decyzji. :smile:[/QUOTE]
Inteligentne psy są tylko rasowe.Ja też bym kupiła innego psa niż cocker spanie.Ona czasami ma takie fochy i ten charakterek :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Border Collie. I to już w pełni przemyślana decyzja, jak tylko będe miała możliwość to od razu pojade do hodowli, ale to może się stać za 2 a może 10 lat. :D[/QUOTE]
tak myslalam
to u mnie podobnie;) tez byla decyzja pochopna i wiele sie nie wiedzialo o psach a szczegolnie o rasie :roll: bo a BC tez jestem juz zdecydowana i przemyslalam go porzadnie, znaczy nadal to robie bo musi byc przemyslany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Border Collie. I to już w pełni przemyślana decyzja, jak tylko będe miała możliwość to od razu pojade do hodowli, ale to może się stać za 2 a może 10 lat. :D[/QUOTE]

Moim odwiecznym marzeniem jest border. :loveu:
Gdyby nie, to że rodzice zgadzali się na psa z włosem to na pewno był by border...ale na szczęście mam cudownego grzywka który jest zakręcony na punkcie agility. :)
Mój koljeny pies, to border za 4 lata...i już wiem jaką maść będę chciała, hahah.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...