Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vaness']Scooby ma czarny nosek nie ?? :D bo mój też miał i jakoś od pół roku ma taki starty jakby , szary XD[/QUOTE]
Czarny, czarny. Chociaż powiem ci szczerze, że wydaje mi się że ostatnio jakoś mu wyblakł troche na końcu haha. :D

Link to comment
Share on other sites

I mamy nareszcie jakiś agilitowo-zimowe filmiki. :smile:
A że sierota ze mnie, nie umiałam ich jakoś połączyć to są 2 króciutkie. :D
Przeszkody, świeżo stworzone hopki + tunel które teraz jest cały czarny. :evil_lol:
Haha, mogłam się wcześniej nagrać, bo widze tyle błędów które robie, a nie wierzyłam instruktorom że mnie poraziło, ale to też wina tego, że tam było strasznie mało miejsca. :roll:
Tu linki:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=_y7MsmcLoRg&context=C3a408b2ADOEgsToPDskJre3oSri7ZZpG-mJthDeih[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=DtxYgSUKDEI&context=C3c86cbbADOEgsToPDskJZ9W4e_SBmroWef3DvDKVI[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ładnie ładnie.My mamy podoba ilośc miejsca w ogródku, więc wiem ja trzeba niezle kombinować żeby zmienic układ "toru":) Cwiczysz z nim outy i ciasne zakręty?[/QUOTE]
Tak, ćwiczymy. W lutym przechodzimy do średniaków, większe torki, już się nie moge doczekać. :smile:
[quote name='KasiaJessy']A my mamy bardzo dużą działkę i łąkę.kiedy będzie następny ?[/QUOTE]
Nie prędko, w lato może haha. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']To nie wiedziałam nawet. Ale i tak nikogo tam nie znam z jadących, tylko instruktorke. :D Bo od nas z grupy raczej nikt się nie wybiera.[/QUOTE]

ja się zastanawiam, ale już się z Justą umawiałam. tylko ona jeszcze nie wie, czy będzie mogła :)
zadzwoń zapytaj, a właśnie, dasz mi na priv numer do Fortu? bo jakoś nie odpisują... :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']ja się zastanawiam, ale już się z Justą umawiałam. tylko ona jeszcze nie wie, czy będzie mogła :)
zadzwoń zapytaj, a właśnie, dasz mi na priv numer do Fortu? bo jakoś nie odpisują... :D[/QUOTE]
no szkoda, poszukam czegoś innego. :roll: a wy lepiej się szybciej zastanawiajcie, bo na fortowe obozy szybko miejsca się wyczerpują. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']no w ogóle tylko do wtorku są zapisy :D[/QUOTE]
Gdyby nie ten cholerny opiekun, to chciałam się zapisać już dnia kiedy dali ten event, a tu zaskoczenie przy wypełnianiu formularza, kto wymyśla te przepisy no.. :D

edit: napisałam do nich smsa, bo dziwnie dzwonić w weekend, zobaczymy co odpiszą. :D
edit2: odpisali... musi być opiekun. zajebiście. zmieniam klub normalnie. :angryy:

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...