Jump to content
Dogomania

śląsk!! Poszukujemy chętnych osób do straży dla zwierząt!!


Natussiaa

Recommended Posts

Ona już dawno zaczęła się psuć,a jeśli ktoś mimo wszelkich wskazań na ziemi chce się przyłączyć do [URL="http://www.tomaszmatkowski.pl/blog/148-hycel-w-skoze-obrocy-zwierzt"]http://www.tomaszmatkowski.pl/blog/1...obrocy-zwierzt[/URL]
to z pewnością nie jest miłośnikiem zwierząt,a jedynie rządnym władzy człowiekiem

[LIST]
[*] :diabloti:

[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bozena1964']milego dnia i przypomnij sobie o BRIARDY W POTRZEBIE !!!!!!!!! co w tym celu zrobilas ? pomoglas chociaz jednemu psiakowi ? pomysl zanim cos napiszesz[/QUOTE]

Odpowiem Ci na to Twoimi własnymi słowami:

[quote name='bozena1964'][B]to pomoc dla zwierzakow polega na chwaleniu sie ?!!!!!!!!!!!!! [/B]Hm ... Nie wiedzialam
pozdrawiam :)[/QUOTE]

Pogrążasz się coraz bardziej...
Zamiast sensownie odpowiedzieć na sensowne pytania to zupełnie idiotycznie atakujesz i kompletnie nie na temat.
I znowu Twoje własne słowa zacytuję:

[quote name='bozena1964']pomysl zanim cos napiszesz[/QUOTE]

Nie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie zmieniaj tematu, bo to naprawdę dość dziecinna metoda.
Wciąż czekam aż (jako osoba koordynująca założenie śląskiego okręgu SdZ) odpowiesz na moje pytania.
A briard już na pomoc nie czeka, tylko aż jego nowi właściciele zabiorą go w poniedziałek do domu. To tak dla Twojej wiadomości, żebyś wreszcie dała sobie spokój z pobocznymi tematami.

Link to comment
Share on other sites

[B]Margo[/B], daj spokój Natusi. Założyła wątek w dobrej wierze. Nie chciała na nim awantur. Najwyraźniej nic nie wiedziała o tym, co było wcześniej (poprzedni okręg, zamieszanie wokół Jandy).
Wyszło jak wyszło, bo bozena1964 traktuje wszystkich, delikatnie mówiąc, niepoważnie...

Link to comment
Share on other sites

gdybym wiedziała ,że taka dyskusja się rozwinie na tym wątku to na pewno bym go nie zakładała..:shake: ja niestety nie odpowiem na wasze pytania bo po prostu wiem tyle co wy. zastanawiam sie nad zamknięciem wątku..?dla zainteresowanych ,kontakt telefoniczny w sprawie strazy jest w pierwszym poscie..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek'][B]Margo[/B], daj spokój Natusi. Założyła wątek w dobrej wierze. Nie chciała na nim awantur. Najwyraźniej nic nie wiedziała o tym, co było wcześniej (poprzedni okręg, zamieszanie wokół Jandy).
Wyszło jak wyszło, bo bozena1964 traktuje wszystkich, delikatnie mówiąc, niepoważnie...[/QUOTE]
Ja pisałam już dawno,że nie moją intencją jest zamęt ,ale raczej uratowanie ...przepraszam.... naiwnych ,którzy w dobrej wierze .....
Sama się nich zaliczam ,płacąc rachunki do dnia dzisiejszego za swóją naiwność ,ale to już inna bajka.
Bożena 1964 to osoba ,według mnie pasująca do stereotypu Sdz ,zażarta ,nie przebierająca w słowach ,ani w czynach .Prawdopodobnie ma dość niskie mniemanie o własnej osobie,stąd chęć pokazania innym swojej "siły"
Natusia to osoba o predyspozycjach pro zwierzęcych,ale z małą siłą przebicia.A ten świat to jeden wyścig szczurów,niezależnie od trenowanej dyscypliny.

[quote name='Natussiaa']gdybym wiedziała ,że taka dyskusja się rozwinie na tym wątku to na pewno bym go nie zakładała..:shake: ja niestety nie odpowiem na wasze pytania bo po prostu wiem tyle co wy. zastanawiam sie nad zamknięciem wątku..?dla zainteresowanych ,kontakt telefoniczny w sprawie strazy jest w pierwszym poscie..:roll:[/QUOTE]

To lepiej się przyglądnij z kim się zadajesz.Dość obcesowo ,ale konkretnie.

[quote name='44margo']To lepiej się przyglądnij z kim się zadajesz.Dość obcesowo ,ale konkretnie.[/QUOTE]
I jakie logo reklamujesz ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natussiaa']Dobrze,poczytam linki ,które wkleiliście na wątek.[/QUOTE]

Pisać kazdy może co mu się podoba,ale w tych linkach zawarta jest kwintesencja prawdy.Nie każdy musi wierzyć ,ale powinien choć się zastanowić ,dlaczego inni na tą samą sprawę patrzą jakby innymi oczami.

Link to comment
Share on other sites

przejrzałam wątek i zastanawia mnie kilka rzeczy
- jakie umocowanie prawne ma SdZ( tylko inspektorzy TOZu mają uprawnienia, czy coś się zmieniło)?
- od kiedy to MUNDUR DAJE WŁADZĘ?
- co to znaczy ''więcej praw w interwencjach''?(na posesję można wejść tylko z policją lub SM, na wniosek organizacji prozwierzęcej zgodę na odebranie/zatrzymanie zwierzęcia wydaje prokurator, prezydent miasta, inny organ właściwy, o miejscu przechowywania/przetrzymania zwierzęcia tez decydują te organy,- a to może każda organizacja, bez mundurów, belek na pagonach i innych ceregieli)
- czy będą przeprowadzane wszystkie interwencje zgłoszone, czy tylko takie spektakularne i czy osoba przeprowadzająca ''zwykłą'' interwencję nie zostanie '' na lodzie''?
- na co przeznaczane są składki?
to na razie na tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozena1964']Dziekuje wszystkim za komentarze i zycze miledo dnia :) a zainteresowanych zapraszam do rozmowy telefonicznej lub pw :)[/QUOTE]


rozumiem, że ''góra'' uznała,że na Śląsku jest wystarczająco dużo dość głośnych spraw związanych ze zwierzętami i należy zacząć działać, by się pokazać
ale MY- organizacje działające na Śląsku DZIĘKUJEMY- poradzimy sobie, dotychczas dawaliśmy sobie radę bez SdZ

Link to comment
Share on other sites

A ja bym go nie zamykała, bo coś tu ewidentnie śmierdzi... i lepiej żeby była możliwość wypowiadania się.

Z tego, co się dowiedziałam do tej pory wynika, że bozena1964 na pewno nie jest osobą, która zakłada śląski oddział SdZ. Co najwyżej jest pomocnicą osoby, która go zakłada. Jeśli w ogóle ma cokolwiek z SdZ wspólnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A ja bym go nie zamykała, bo coś tu ewidentnie śmierdzi... i lepiej żeby była możliwość wypowiadania się.

Z tego, co się dowiedziałam do tej pory wynika, że bozena1964 na pewno nie jest osobą, która zakłada śląski oddział SdZ. Co najwyżej jest pomocnicą osoby, która go zakłada. Jeśli w ogóle ma cokolwiek z SdZ wspólnego...[/QUOTE]

Tylko maciaszku czego my się dowiemy? Tworzą się tu tylko wzajemne oskarżenia. Zaraz zrobi się jeszcze gorzej, wiesz jak to jest na dogo. Myślę, że jak ktoś będzie zainteresowany to na pewno dowie się i się zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A ja bym go nie zamykała, bo coś tu ewidentnie śmierdzi... i lepiej żeby była możliwość wypowiadania się.

Z tego, co się dowiedziałam do tej pory wynika, że bozena1964 na pewno nie jest osobą, która zakłada śląski oddział SdZ. Co najwyżej jest pomocnicą osoby, która go zakłada. Jeśli w ogóle ma cokolwiek z SdZ wspólnego...[/QUOTE]


Ooo to jest ciekawe.Chciałabym wiedzieć jak wszystko sie potoczy ,nie z czystej ciekawości.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś z Was chciałby wstąpić w szeregi śląskiego okręgu SdZ to niech kontaktuje się z panem Bronisławem Augustynem, który jest osobą odpowiedzialną za tworzenie i koordynację tegoż oddziału. Jak dostanę zgodę na publiczne podanie numeru do tego pana to go tu wkleję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Jeśli ktoś z Was chciałby wstąpić w szeregi śląskiego okręgu SdZ to niech kontaktuje się z panem Bronisławem Augustynem, który jest osobą odpowiedzialną za tworzenie i koordynację tegoż oddziału. Jak dostanę zgodę na publiczne podanie numeru do tego pana to go tu wkleję.[/QUOTE]

Dziękuję za wstępną informację.

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę p.Augustyna wklejam tu jego maile:

"[I]Pani Bożena 1964 jest kandydatem na członka Straży dla Zwierząt w Polsce. Aktualnie działa jako wolontariuszka. Odwiedza schroniska i wykupuje za własne pieniądze zaniedbane psy, a następnie leczy je w lecznicach weterynaryjnych, pielegnuje i karmi na własny koszt. Pani Bożena ma wrażenie, że znajdzie bratnie dusze, które będą postępować podobnie. Życzyłaby sobie, by tacy zapaleńcy jak ona, zostali złonkami SdZ w Polsce. I stąd jej apel na Dogomanii. Straż dla Zwierząt nie działa w ukryciu i jak widać z Pani wypowiedzi, ma Pani pełną wiedzę o tym Stowarzyszeniu. Napadliście na Panią Bożenę z furią, nie mając wiedzy na temat jej działania.Ja również ponoszę wszystkie koszty związane z moją działalnością, ponieważ nie ma Cioci Unry, która to zrobi za mnie. Jeśli Państwo wszyscy, którzy wypowiadacie się z takim entuzjazmem na forum,uważacie, że postępowanie nasze ma sens, to zapraszam Was, przyłączcie się do nas. Z wypowiedzi Pani wynika, że ma Pani doskonałą wiedzę na tamat SdZ i może Pani z innymi osobami podzielić się tą wiedzą. Członek SdZ jest zobowiązany płacić regularnie składki 10 lub 5 zł. miesięcznie. Kogo na to nie stać , niech działa jako wolontaiusz nie zrzeszony. Aby mógł powstać na Śląsku Okręg SdZ , muszą być spełnione kryteria, które Pani wymieniła, plus 30 członków. Wydaje mi się, że na obecną chwilę,jest to bariera nie do przeskoczenia. Pozdrawiam.[/I]"

"[I]W Waszych wypowiedziach wyczerpaliście Państwo całą wiedzę na temat Straży dla Zwierząt w Polsce. Okręg na Śląsku nie może powstać, ponieważ nie jest spełnione żadne wymagane kryterium do utworzenia Okręgu. Obecni kandydaci na członków SdZ, w przyszłości zostaną przeszkoleni na inspektorów. Inspektorzy działają we wszystkich organizacjach pro-zwierzęcych. Każdy ma prawo wstąpić do stowarzyszenia, które mu najbardziej odpowiada. Podobnie jest przy wyborze partii czy religii. Każdy członek SdZ, który jest wolontariuszem i każdy inspektor, daje z siebie w służbie dla zwierząt tyle, na ile pozwalają mu siły, zdrowie, czas i zasoby finansowe. Jeśli nie dysponujemy tymi atutami, to nie będziemy mogli zbyt wiele zrobić dla dobra zwierząt. Okręgi, które się rozpadły, nie wytrzymały wymagań jakie się piętrzyły w służbie czworonogom. Nie wystarczy cytat " mierz siły na zamiary, a nie zamiar według sił "[/I]."

"[I]Wszystkie osoby, które zdeklarowały przynależność do Straży dla Zwierząt w Polsce, jako członkowie zostaną przydzieleni do Okręgu Mazowieckiego. Komendantem Okręgu Mazowieckiego jest Pan Włodzimierz Doroszkiewicz ( tel. 509 653 489 ). Zastępcą Okręgu Mazowieckiego SdZ w Polsce jest Pani Renata Rajska. Komendantem Głównym Straży dla Zwierząt w Polsce jest Pan Andrzej Kucharski - dowódca jednostki saperskiej, uczestnik misji pokojowej w Libanie i Syrii. Za szczególne zasługi uhonorowany prze ministra Obrony Narodowej. Telefon kontaktowy - 698 506 235.[/I]"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...