Jump to content
Dogomania

Pies który kochał zbyt mocno - szukam tej książki


juliaikamil

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

;) w tej książce są opisane najczęstsze problemy behawioralne u psów - każdy rozdział jest omówieniem konkretnego przypadku (opis pacjenta, okoliczności poznania go, zastosowana terapia behawioralna, nie pamiętam czy o wspomaganiu lekami coś było, przytoczone trudności, które zaistniały w trakcie terapie, nawiązywanie do podobnych przypadków) - po każdym rozdziale krótkie podsumowanie.
Rozdziały pogrupowane są w części o agresji (m.in. dominacyjna, terytorialna, na tle padaczkowym), lęku (separacyjnym, agresja lękowa, lęki starcze, coś o burzy) i natręctwach (wylizywaniu, posikiwaniu w domu)

Czytałam ją jakiś czas temu, więc takich na świeżo przemyśleń o niej jakiś głębokich nie mam - pamiętam, że podobał mi się sposób przedstawiania sposobu postępowania i że najciekawszy był dla mnie rozdział o lękach starczych, bo wcześniej o nich mało co wiedziałam.

(na PW już jedna osoba wcześniej się zgłosiła - więc jeśli będzie chętna to będzie miała pierwszeństwo ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilacly'];) w tej książce są opisane najczęstsze problemy behawioralne u psów - każdy rozdział jest omówieniem konkretnego przypadku (opis pacjenta, okoliczności poznania go, zastosowana terapia behawioralna, nie pamiętam czy o wspomaganiu lekami coś było, przytoczone trudności, które zaistniały w trakcie terapie, nawiązywanie do podobnych przypadków) - po każdym rozdziale krótkie podsumowanie.
Rozdziały pogrupowane są w części o agresji (m.in. dominacyjna, terytorialna, na tle padaczkowym), lęku (separacyjnym, agresja lękowa, lęki starcze, coś o burzy) i natręctwach (wylizywaniu, posikiwaniu w domu)

Czytałam ją jakiś czas temu, więc takich na świeżo przemyśleń o niej jakiś głębokich nie mam - pamiętam, że podobał mi się sposób przedstawiania sposobu postępowania i że najciekawszy był dla mnie rozdział o lękach starczych, bo wcześniej o nich mało co wiedziałam.

[B](na PW już jedna osoba wcześniej się zgłosiła - więc jeśli będzie chętna to będzie miała pierwszeństwo[/B] ;) )[/QUOTE]

oki dobrze,musi byc ciekawa ksiazka

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='sugarfree']Mój pierwszy post :) Bardzo zależy mi na tej książce, czy ktoś jeszcze może chciałby się jej pozbyć?[/QUOTE]

szczerze wątpie, bardzo duuuuuuużo osób szuka tej książki, na allegro co jakiś czas ktoś wystawia- za każdym razem osiąga cene tak w granicach 100zł:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarfree']Ohoo :) Dziękuję za odpowiedź, masakra, ciekawa jestem tym bardziej dlaczego Galaktyka nie chce jej wznowić?[/QUOTE]

nie mam pojęcia, pisałąm do nich czy wznowią ale odpowiedzieli ze nie planują nakładu, w przyszłym tygodniu wybieram się do nich po książki wiec spróbuje się dowiedzieć:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jeśli ktoś jest zainteresowany tą książką, posiadam jeden nowy egzemplarz :multi:. Staram się właśnie wyłapywać te tytuły, których nigdzie już nie można dostać, więc zachęcam do częstego odwiedzania :) Więcej na [URL="http://podopieczni.blogspot.com/2009/05/ksiegarnia.html"]stronie [/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...