Jump to content
Dogomania

Pytanie do groomerów


Asia & Ginger

Recommended Posts

Na stronie głównej psiego salonu jest krótka informacja o kursie, ale nie ma tam za wielu informacji. Dowiedziałam sie, ze kurs trwa tydzień (ale można zostać dłużej, jeśli sie stwierdzi, ze to za krótko i za mało sie umie lub przyjechać za jakis czas sie doszkolić), koszt kursu to 2,5 tys. zł, w grupie są 4 osoby. Jak dzwoniłam kilka tygodni temu wolne terminy były dopiero w lipcu przyszłego roku :-o . Nie wiem co jeszcze napisać i co chciałabyś wiedziec. Pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy ktoś jeszcze odwiedza to forum? Domyślam się, że nie macie teraz za wiele czasu, ponieważ przed świętami macie dużo pracy w swoich salonach :razz:. Pewnie klienci walą drzwiami i oknami, bo każdy chce mieć ładnego pieska na święta i sylwestra ;). W takim razie życzę niekłopotliwych i reformowalnych klientów.

[SIZE=3][COLOR=red][B][I][U]A wszystkim psiarzom i ich psiakom życzę Wesołych [/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red][B][I][U]Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!![/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

[quote name='agamich']Tak, mojego brata to nie przeraziło. Przebrnęliśmy razem przez papierki, osobiście napisałam mu biznesplan, który potem został wdrożony w zycie. Wszystko dobrze się skończyło, czyli dotacja została przyznana, rachunki z zakupów zaakceptowane, we wtorek mają przyjść panie z Urzędu Pracy i wszystko sprawdzić. To wcale nie było takie straszne:lol:[/QUOTE]

Dla tych, którzy chcą uzyskać dotacje, to tu można sobie znaleźć przykładowy biznes plan: [URL="http://www.biznesplany24.pl/biznesplan-groomer.php"]salon dla psów[/URL]

Edited by Kamila11
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...