Jump to content
Dogomania
Natalia&Cody

Gdzie z psem nad morze ?

Recommended Posts

magdadabroy

Ja nad morzem nocowałam w Rewie w domku prywatnym, który wynajmuje pokoje. Ja nie miałam kłopotu z nocowaniem tam z Maszką. Nad samym morzem(30 metrów). Na plażę dla psow trzeba podjechać np. na Orłowo, bo w samej Rewie jest zakaz. 

Dzięki Jolka :*

Ja jednak potrzebowałam konkretnych namiarów, bo jadę z 4-ro latkiem i niemowlakiem, więc nie mogę sobie pozwolić na niespodzianki, że po przejechaniu 1000km, będzie inaczej niż obiecywane :/

Już dostałam namiary na ośrodek koło Ustki. Rezerwacja już zrobiona, cena mnie zadowala, miejsce też. Jak sprawdzę go osobiście, to napiszę tutaj jak jest :)

jolkablaszczyk, serio jest respektowany ten zakaz? dotyczy każdego kawałka plaży czy tylko tych strzeżonych? Słyszałam, od borderowców że Rewa jest idealna na wyjazd z psami dlatego sami wybieramy się tam w tym roku ale pociągiem, więc dojazd do Gdyni komunikacją miejską będzie raczej problemem zważając na zamiłowanie psa do wody i ciągłą chęcią kąpieli, mam problem ze znalezieniem jakiejś ustawy na ten temat.

wiesz co.. są tabliczki o zakazie wprowadzania psow... ale ja ze swoim wchodziłam.. tyle, że jak było mało ludzi... czyli wczesne rano..... rewa to mała miescina ma dwie super plaże... ja z psem chodziłam po tej plaży w stronę Mechelinek...., czasem tylko po tej w kierunku Helu.... ale właśnie sie zastanawiam... że jakby tak iść tą plażą w kierunku Helu to tam za domami chyba jest pusto..... zerknij sobie na google maps.... wydaje mi sie że jak uparcie miniesz wszystkie zabudowania to masz sporo plaży na ktorej nie powinno być ludzi....bo tam jest zabudowań niewiele a potem sie chyba pola albą łąki ciągną..... wygląda na teren zupełnie dziki...

rewa w stronę Helu

W tamtym roku byłam z moimi 2 psami w Kopalinie. To mała wioska niedaleko Łeby. I tak: plaża szeroka, mało ludzi, do morza idzie się przez las. Najbardziej podobało mi się to, że plaża od lasu odgrodzona jest siatką, dzięki czemu psy były w zasięgu wzroku i nie musiałam denerwować się, że pobiegną do lasu jak poczują jakiegoś zwierza :) W tym jedziemy do Piasków za Krynicą Morską. To też mała wiocha z szerokim lasem :) Czyste powietrze i odpoczynek od cywilizacji.

Kochani!

Może to będzie dziwne zapytanie, ale spróbuję.

Czytam internety i znaleźć nie mogę... Szukam takiego miejsca, pensjonatu itd., gdzie nie tylko będzie akceptacja psów, ale dodatkowo coś w rodzaju hotelu dla psów, opieki nad psami podczas nieobecności właściciela.

Chodzi o to, że bez sensu męczyć psa w godzinach największego skwaru, a mój pies w nowych miejscach przejawia lęk separacyjny, który w domu już został przepracowany. Zwalczanie tego lęku w nowym miejscu trwałoby dłużej niż cały wyjazd ;)

Istnieją takie miejsca?

Są ośrodki, które proponują całe turnusy szkoleniowe podczas wakacji z psem, ale to nie o szkolenie chodzi, tylko o opiekę przez 2-3 godzinki w ciągu dnia i to zapewne nie codziennie.

Dziękuję za wskazówki i pozdrawiam Wszystkich.

Witam! Ja mogę polecić fajne miejsce , gdzie akceptują psy i je bardzo lubią - apartamenty nad morzem Baltic Korona w Darłówku . Jeździmy tam z moim Labciem od 3 lat (teraz jedziemy na 4 wakacje a byliśmy też zimą). Miejsce jest mega przyjazne psom, część apartamentów ma nawet własne ogrody - idealne dla gości z psem. Same apartamenty blisko morza, blisko plaży, blisko lasku jest sporo miejsca żeby się z psem wyhasać. I co najważniejsze, w większości restauracji i knajpek pieski też są mile widziane! Byłam baaardzo pozytywnie zaskoczona i tak się w tym miejscu zakochałam, że nie wyobrażam sobie teraz pojechać gdzie indziej :) Polecam i pozdrawiam!

Bylem przejazdem w Darłówku ;)

Ogólnie to z psem da się pobiegać wszędzie tam, gdzie nie ma ludzi. Dopóki nikogo nie ma, albo jest mało osób, to najcześciej nikt nie zwraca uwagi. No i najlepiej poranne godziny wybrać, albo późnym wieczorem, bo po południu to już policja jeździ ;) 

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce.  Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie domki-rowy  na Różanej 8. Pozdrawiam 

https://www.domki-rowy.pl/wakacje-z-psem.html

jakiś czas temu byłam w domkach na wodzie w Mielnie. Zabrałam swoje psa- w ogólnie nie było problemu. A rano niespodzianka! W koszu z śniadaniem czekała przekąska dla naszego Borysa. Bardzo miło nas to zaskoczyło. Teren ośrodka  jest nie mały i pies miał gdzie pobiegać, polecam !

jakiś czas temu byłam w domkach na wodzie w Mielnie. Zabrałam swoje psa- w ogólnie nie było problemu. A rano niespodzianka! W koszu z śniadaniem czekała przekąska dla naszego Borysa. Bardzo miło nas to zaskoczyło. Teren ośrodka  jest nie mały i pies miał gdzie pobiegać, polecam !

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin kochających zwierzęta, mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża dostępna również dla psów. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8. www.domki-rowy.pl   Polecamy!!!!