Jump to content
Dogomania

Gdzie z psem nad morze ?


Natalia&Cody

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ja byłam w Chłapowie i było ok chociaż na początku miałam trudności ze znalezieniem noclegu, ale już na plaży bez problemu. Byłam nawet zaskoczona bo w jednym z barów pan nam przyniósł nawet miskę z wodą dla psa. Ja i Figa byliśmy bardzo zadowoleni ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Witam, w tym roku wraz z moim narzeczonym planujemy się wybrać nad Polskie morze , pierwszy raz z naszym psem. Oboje się uczymy więc zależy nam na kosztach, śmiało może być jakiś domek gdzie samemu przygotowuje się posiłki itp. Sprawa wygląda tak, że po drodzę musimy odwiedzić moich dziadków, którzy mieszkają około godzine drogę od Kołobrzegu (w sensie poniżej Kołobrzegu), dlatego też aby nie nabijać kosztów szukamy jakiegoś miejsca najlepiej w okolicy Kołobrzegu (mniejsze miejscowości) gdzie można wejść na plaże z psem :) I kluczowa sprawa: Nasz psina do miks amstaff i doga z majorki, wiem że ponoć w niektóych gminach obowiązuje zakaz wychodzenia z psami w typie ras agresywnych bez kagańca. Wolała bym tego uniknąć.

Link to comment
Share on other sites

Lilith, po raz kolejny pewnie, ale zdecydowanie polecam Ci [URL]http://kotki2.com.pl/o-nas/[/URL] w Grzybowie, czyli rzut beretem od Kołobrzegu (można spokojnie plażą dojść piechotką). Właścicielka jest tu, na dogo, ale nie pamiętam niestety nicka :shake: (chyba [COLOR=#424242]andzia69[/COLOR][COLOR=#424242], [/COLOR]ale ręki sobie za to uciąć nie dam ;) )

Edited by brzośka
literówka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie :) Wybieramy się z narzeczonym pod koniec sierpnia z naszym sznaucerkiem miniaturką na tydzień nad morze :) Zależy nam by piesek mógł swobodnie bawić się na plaży, trochę poczytałam i padło na Świnoujście, zwłaszcza że my pociągiem pojedziemy. Poszukujemy tam jakiegoś pensjonatu, w którym przyjmą nas z psiakiem, ważne by były śniadania w cenie noclegu. Ktoś może coś polecić?

Link to comment
Share on other sites

Yo
Powie mi ktoś może gdzie nad morze niedaleko szczecina z psem jako wypad na plaże jednodniowy. Gdzie pies nie będzie 'problemem' i nikt się nie będzie mógł się przyczepić ;). Gdzie są jakieś fajne, czyste w miarę plaże gdzie pies mi nie wróci śmierdzący błotem i gnojem (a i tak się zdarzało w jeziorach...) oraz jednocześnie można sobie popływać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...