Jump to content
Dogomania

Gdzie z psem nad morze ?


Natalia&Cody

Recommended Posts

A ja, jak zawsze polecam Kopalino i Lubiatowo, godzinę jazdy od Wejherowa. Można wynająć np. domek z ogrodem za ok. 120 zł za dobę i jechać w 4-6 osób plus psy, albo kwaterę już od 30 zł za osobę w pokoju z łazienką. Plaże dzikie, więc nie ma żadnych regulacji dotyczących psów, ładne lasy, fajne trasy, w Choczewie jest weterynarz, apteka, sklepy, bankomat. Stosunkowo blisko do Trójmiasta, na Hel... Bardzo fajne miejsce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

A ja już teraz zaczynam się rozglądać za miejscem/pokojem... dla rodziny 2+2+pies w terminie Świąt Wielkanocnych (2-3 noclegi).
Zależy mi na tym by na kwaterze akceptowano duże psy i żeby w pobliżu były "dzikie" plaże.
Polecicie mi jakąś konkretną kwaterę?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Sybel']A ja, jak zawsze polecam Kopalino i Lubiatowo, godzinę jazdy od Wejherowa. Można wynająć np. domek z ogrodem za ok. 120 zł za dobę i jechać w 4-6 osób plus psy, albo kwaterę już od 30 zł za osobę w pokoju z łazienką. Plaże dzikie, więc nie ma żadnych regulacji dotyczących psów, ładne lasy, fajne trasy, w Choczewie jest weterynarz, apteka, sklepy, bankomat. Stosunkowo blisko do Trójmiasta, na Hel... Bardzo fajne miejsce.[/QUOTE]Czy jakiś konkretny namiar domku na PW mogłabyś mi podać?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzę, że wątek na ten rok stał się aktualny :) To się pochwalę. Wczoraj zarezerwowałam 2 tygodnie w Mrzeżynie CAIS Alga ([url]http://www.centrumalga.pl/[/url]). Ośrodek na terenie dawnej jednostki wojskowej, mnóstwo lasu i plaży (12 km dzikiej plaży mało uczęszczanej. Do najbliższego miasteczka 3km, ośrodek przyjazny zwierzakom i co też ważne pupilki bez opłat. W wielu ośrodkach pobyt pieska jest płatny (od 3 do nawet 18 zł/dobę !!!!). Jadę początkiem lipca więc dopiero po powrocie mogę napisać coś więcej, ale obsługa na razie wywarła na mnie pozytywne wrażenie, szybkie, kompetentne odpowiedzi. I cena też nie wygórowana. Na razie polecam.

Link to comment
Share on other sites

Spędzisz wspaniale czas. Ja w ubiegłym roku byłam dokładnie po drugiej stronie Mrzeżyna, ale na tę dziką plaże jeździliśmy z psiakiem. Byliśmy we wrzesniu, więc właściwie było pusto i bliżej nas. Miejscowośc niewielka i spokojna. Nie wiem jak w sezonie. Polecam oczywiście ryby i pieczywo. Chyba jest już w Polsce niewiele piekarni, które nie faszerują wyrobów ulepszaczami, tam mój psiak nauczył się jeść drożdżówki.

[URL="http://naforum.zapodaj.net/a225e8fe75fd.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a225e8fe75fd.jpg[/IMG][/URL] To jest ta dzika plaża.

Edited by Aśka Belkowska
Link to comment
Share on other sites

Ja byłam na kwaterze w Kopalinie, gdzie psy były akceptowane:
[URL]http://www.mati.agrowakacje.pl/[/URL]
Moja siostra była z psem w jednym z tych domków (obok byli ludzie z innym psem):

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [URL="http://www.domekmaciek.dobrynocleg.pl/"]www.domekmaciek.dobrynocleg.pl[/URL][URL="http://www.domekkaja.dobrynocleg.pl/"]
www.domekkaja.dobrynocleg.pl[/URL]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bibulec']Widzę, że wątek na ten rok stał się aktualny :) To się pochwalę. Wczoraj zarezerwowałam 2 tygodnie w Mrzeżynie CAIS Alga ([URL]http://www.centrumalga.pl/[/URL]). Ośrodek na terenie dawnej jednostki wojskowej, mnóstwo lasu i plaży (12 km dzikiej plaży mało uczęszczanej. Do najbliższego miasteczka 3km, ośrodek przyjazny zwierzakom i co też ważne pupilki bez opłat. W wielu ośrodkach pobyt pieska jest płatny (od 3 do nawet 18 zł/dobę !!!!). Jadę początkiem lipca więc dopiero po powrocie mogę napisać coś więcej, ale obsługa na razie wywarła na mnie pozytywne wrażenie, szybkie, kompetentne odpowiedzi. I cena też nie wygórowana. Na razie polecam.[/QUOTE]
Sprawdzałam tutaj, ale 5 i pół tysiąca za dwa tygodnie to nie dam rady wyłożyć , niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']Ja też pytałam ale 80,- za dobę /1 osoba + pies/ bez wyzywienia to sporo za dużo.[/QUOTE]

Rzeczywiście 80zł za osobę to dużo :roll: Ja wynajmowałam mieszkanie w Sopocie za 50zł/osoba ;) Szkoda, że w Sopocie nie można wejść z psem na plażę :( bo ponownie bym tam pojechała ;)

Link to comment
Share on other sites

Ostatni urlop mieliśmy nad morzem pojechaliśmy 3 września do miejscowości Wisełka, Malutka mieścina do Morza 1,2 km przez Park Narodowy gdzie psa wprowadzać nie wolno ale widziałam i właścicieli którzy psy puszczali w nim luzem. Dla wędkarzy też się coś znajdzie, jeziorko i możliwość połowienia. Dla każdego coś dobrego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Sprawdzałam tutaj, ale 5 i pół tysiąca za dwa tygodnie to nie dam rady wyłożyć , niestety[/QUOTE]



Skąd taka kwota? Albo inaczej - ilo osobowa rodzinka? Bo 2 osoby na 2 tygodnie to koszt 2720 zł w najdroższej opcji. A jeśli rodzinka 2+2 to 2016 zł za tydzień...
No chyba że wyjazd na pojedyncze dni to na pewno drożej wychodzi za dobę. Ja raczej szukałam pełnych wczasów - pobyt tygodniowy lub dwu- z wyżywieniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A dasz jakieś konkretne namiary?[/QUOTE]
Szczerze mówiąc,jeszcze ich nie mam,bo w tym roku miałyśmy jechać,ale Pola niestety miała operację, i nici z wyjazdu.
Ale wujkowie jeżdżą już 6 rok(z dwoma psami), i jest ośrodek,wszystko, tylko ja na razie nie wiem dokładnie co to jest,gdzie to jest,ponieważ nie ja to załatwiałam
Gdy będę coś wiedziała-od razu dam znac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bibulec']Skąd taka kwota? Albo inaczej - ilo osobowa rodzinka? Bo 2 osoby na 2 tygodnie to koszt 2720 zł w najdroższej opcji. A jeśli rodzinka 2+2 to 2016 zł za tydzień...
No chyba że wyjazd na pojedyncze dni to na pewno drożej wychodzi za dobę. Ja raczej szukałam pełnych wczasów - pobyt tygodniowy lub dwu- z wyżywieniem.[/QUOTE][TABLE="width: 768"]
[TR]
[TD="class: imTD cbct7 cbcl8"][COLOR=#800000][FONT=Tahoma][B]Koszt pobytu 7 dni[/B][/FONT][/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: imTD cbct8 cbcl8"][COLOR=#800000][FONT=Tahoma][B]13.07 - 17.08
turnusy od soboty do soboty[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#800000][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/TD]
[TD="class: imTD cbct8 cbcl8"][COLOR=#800000][FONT=Tahoma][B]Dorośli [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma][B]680zł/os


[/B][/FONT][/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Razy 4 osoby razy 2 tygodnie = 5440zł
Jako nauczyciel niestety nie dostanę urlopu w innym terminie jak 13- 15 lipca do 20 - 22 sierpnia,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']Ja byłam na kwaterze w Kopalinie, gdzie psy były akceptowane:
[URL]http://www.mati.agrowakacje.pl/[/URL][/QUOTE]

Na tej stronce nie ma nr. telefonu ani mail'a :shake: Znalazłam na innej stronie, możliwość napisania do nich mail'a z zapytaniem o termin. Było to 21.01 jednak do dziś odpowiedzi brak, więc dla mnie ci państwo odpadają :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Ostatni urlop mieliśmy nad morzem pojechaliśmy 3 września do miejscowości Wisełka, Malutka mieścina do Morza 1,2 km przez Park Narodowy gdzie psa wprowadzać nie wolno ale widziałam i właścicieli którzy psy puszczali w nim luzem. Dla wędkarzy też się coś znajdzie, jeziorko i możliwość połowienia. Dla każdego coś dobrego :)[/QUOTE]

Bardzo dużo ofert z Wisełki jest z brakiem akceptacji psów :( Kilka minut temu rozmawiałam z panią, która akceptuje zwierzęta, jednak dostałam info, że na plażę jest zakaz wstępu z psami :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']A ja, jak zawsze polecam Kopalino i Lubiatowo, godzinę jazdy od Wejherowa. Można wynająć np. domek z ogrodem za ok. 120 zł za dobę i jechać w 4-6 osób plus psy, albo kwaterę już od 30 zł za osobę w pokoju z łazienką. Plaże dzikie, więc nie ma żadnych regulacji dotyczących psów, ładne lasy, fajne trasy, w Choczewie jest weterynarz, apteka, sklepy, bankomat. Stosunkowo blisko do Trójmiasta, na Hel... Bardzo fajne miejsce.[/QUOTE]

Sybel, spadłaś mi z nieba, kobieto:) właśnie zarezerwowałam na tydzień majowy jeden z tych domków - Domek Maciek:)
Właściciel bardzo sympatyczny, nie robił problemów z dwóch psów, a cena też super jak za cały domek i ogrodzony teren. Szukałam czegoś takiego, bo nie będę się musiała martwić, czy moje psy komuś przeszkadzają, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...