Jump to content
Dogomania

Gdzie z psem nad morze ?


Natalia&Cody

Recommended Posts

Myślę, że tak na jeden dzień, także głównie chodzi mi o plaże dla psów, niektórzy mówią na nie dzikie, a niektórzy niestrzeżone, o takie właśnie plaże mi chodzi, mam nadzieję, że rozumiecie. Oczywiście po psiaku będę sprzątać. Zapomniałam dopisać, żeby dojazd do tej plaży był w miare bliski z Poznania, np. Pobierowo. Tylko proszę o nazwę miejscowości i tak mniej więcej, w którym miejscu miasta jest ta plaża.
Pozdrawiam i myślę, że mi pomożecie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']Myślę, że tak na jeden dzień, także głównie chodzi mi o plaże dla psów, niektórzy mówią na nie dzikie, a niektórzy niestrzeżone, o takie właśnie plaże mi chodzi, mam nadzieję, że rozumiecie. Oczywiście po psiaku będę sprzątać. Zapomniałam dopisać, żeby dojazd do tej plaży był w miare bliski z Poznania, np. Pobierowo. Tylko proszę o nazwę miejscowości i tak mniej więcej, w którym miejscu miasta jest ta plaża.
Pozdrawiam i myślę, że mi pomożecie. :)[/QUOTE]

Byłem w ubiegłym roku w Międzywodziu, psy siedziały na plaży i nie było żadnego problemu. Radzę jednak sprawdzić czy lokalni urzędnicy przed wyborami nie chcieli się przypadkiem wykazać wprowadzając kolejny zakaz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

koło Ustronia Morskiego nad Czerwoną rzeczką jest" psia plaża". Wygodny dojazd,parking steżony/był nie wiem jak w tym roku/ nawet możliwość biwaku pod własnym namiotem piękna szeroka plaza pełna kultura wsród psiarzy, w Kużnicy na Helu jest specjanie wydzielony oznakowany sektor dla psiarzy ,w ub roku byłam z Berneńczykiem w Dźwirzynie po drugiej /wstosunku do centrum/stronie portu na plaży sporo psów i bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

Przypomnialo mi się jeszcze jedno miejsce w Dziwnowie....Daleko od centrum ale 10 min spacerkiem z ośrodka jest plaża mało odwiedzana przez turystów, ale czy tam mozna z psem??? strzeżona plaża to nie jest... i z psem tam nie byłam, ale "ludziów"mało;)

Link to comment
Share on other sites

my dopiero co wróciliśmy z Unieścia (Mielno-Unieście)..w Mielnie oczywiście na większości plaż był zakaz wprowadzania piesków, ale my byliśmy w Unieściu i tam nie było żadnego problemu z przebywaniem pieska na plaży :) spacerowaliśmy po plaży wzdłuż całego Unieścia więc konkretnego zejścia ci nie podam..nawet raz straż miejska zawitała na plażę i tylko spytali czy pies jest szczepiony i czy mamy woreczki na kupy :D wszystko mieliśmy więc nie było problemu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']Myślę, że tak na jeden dzień, także głównie chodzi mi o plaże dla psów, niektórzy mówią na nie dzikie, a niektórzy niestrzeżone, o takie właśnie plaże mi chodzi, mam nadzieję, że rozumiecie. Oczywiście po psiaku będę sprzątać. Zapomniałam dopisać, żeby dojazd do tej plaży był w miare bliski z Poznania, np. Pobierowo. Tylko proszę o nazwę miejscowości i tak mniej więcej, w którym miejscu miasta jest ta plaża.
Pozdrawiam i myślę, że mi pomożecie. :)[/QUOTE]

Ja właśnie wróciłam z nad morza. Byliśmy całą rodzinką w Międzywodziu w Ośrodku Gabi, który mieści się na ul. Turystycznej 7. Polecam to miejsce, które jest oddalone od centrum ok. 1 km. Do plaży idzie się spacerkiem jakieś 5 min. przez las. Nasza Pusia codziennie z nami chodziła na plażę i nie był to jedyny psiak na plaży. Plaża szeroka i raczej mało zaludniona. Rano i wieczorami chodziłyśmy na specery po lesie, gdzie Puśka właściwie biegała spuszczona ze smyczy. Było naprawdę super!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

[quote name='roxy_labrador']Sa tez dwie psie plaze na polwyspie Helskim. Kolo Juraty i chyba Jastarni :)[/QUOTE]
Plaża jest w Jastarni, ale już bliżej Juraty. Plaża fantastyczna, nie ma tłumów jak naokoło, można spokojnie bawić się z psem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na pewno psie plaże są w Gdyni, Świnoujściu, Międzyzdrojach.
Jak do nich dojść i co jeszcze warto wiedzieć opisałam w [URL="http://podrozezpsem.blogspot.com/p/przewodnik-po-miastach.html"]PSICH PRZEWODNIKACH[/URL] po tych miastach. Zapraszam do czytania (i - jeśli ktoś był w tych miejscowościach - uzupełniania listy miejsc przyjaznych psom)

Link to comment
Share on other sites

W pobliżu Ustronia Morskiego przez "tubylców określane Czerowa rzeczka" jest wspaniała psia plaża ,Dojazd z Ustronia ok 3 min (,lub spacer plażą) jest parking strzeżony i punkt gastronomiczny.
Na pólwyspie helskim w Kużnicy jest sektor plazy wydzielony dla psiarzy.W Chalupach nad morzem nie ma tłoku na plaży i psiak swobodnie sobie biegał.

Link to comment
Share on other sites

Polecamy Świętouść koło Międzywodzia.Plaże puste,wystraczy pójśc kawałek.Jedno zejście z campingu,nastepne w Międzyzdrojacha wczesniej w Międzywodziu.
Fotki na wątku naszego psa:
[URL]http://forum.owczarkopedia.pl/aicha-t2454.html[/URL]
Byliśmy we wrześniu i teraz w czerwcu.Tam z koniem można przyjechać:evil_lol:
[URL]http://www.campingtramp.com/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

My za to byliśmy w świnoujściu, choć bez psa, bo został w domu to zauważyłam, żę ogólnie na całej plaży są zakazy wejścia z psem, chociaż nikt specjalnie tego nie przestrzegał, bo i nikt nie pilnował. Za to na końcu plaży, nie wiem jak to wytłumaczyć, powiem tak: na samym końcu plaży koło wiatraka blisko portu był oddzielny sektor właśnie dla psiaków, których było właściwie dość sporo.

Link to comment
Share on other sites

My właśnie wróciliśmy z psami z nad morza. Byliśmy w Pustkowie. To taka wieś między Rewalem a Pobierowem. Wszędzie pełno psiarzy. Przy wejściu na plażę koło repliki krzyża piękna tabliczka"teren spacerowy dla psów :D. Na plaży praktycznie można przebywać z psami 24/h polecam !

Link to comment
Share on other sites

Tak masz rację w Świnoujściu jest naprawdę fajnie na tej psiej plaży. Widzieliśmy tyle psch pociech, że nie mogłam się nadziwić, że one wszystkie tak żyją ze sobą w zgodzie, a jaką miałam radochę patrząc na ich zabawę. Jeśli kiedyś będę jechać z psem nad morze to na pewno wezmę pod uwagę właśnie Świnoujście.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='14ruda']Polecamy Świętouść koło Międzywodzia.Plaże puste,wystraczy pójśc kawałek.Jedno zejście z campingu,nastepne w Międzyzdrojacha wczesniej w Międzywodziu.
Fotki na wątku naszego psa:
[URL]http://forum.owczarkopedia.pl/aicha-t2454.html[/URL]
Byliśmy we wrześniu i teraz w czerwcu.Tam z koniem można przyjechać:evil_lol:
[URL]http://www.campingtramp.com/[/URL][/QUOTE]


trzeci rok z rzędu jeżdzimy w to miejsce - wszystkim psiarzom polecam serdecznie :) w przyszłym roku tez na pewno się tam udamy :)

[url]https://picasaweb.google.com/115009895026842236542/BrosNadMorzem2012?authkey=Gv1sRgCP_VpfyglfSnzAE#[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...