Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

Ahahahahaha :D ale się uśmiałam :loveu:

Kocykomania mówicie? :evil_lol: jej, ja już mam zakaz wchodzenia w sklepie w dział z czymkolwiek mięciutkim i przytulnym:diabloti::roflt::roflt:
Jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takie... eee.... upodobania :D

Ninuś mała jest prze słodka :loveu: i zdecydowanie bardzo, bardzo samotna :cool3:

Ulv, może podrzucisz Nince jednego maluszka:loveu:

Moje mają bardzo dużo kocyków... samych małych niemowlęcych - bo mięciutkie :lol: mają po 2 na głowę... do tego 4 duże, 4 podusie, 4 budki i dwie leżanki.. ogólnie to ja bym nadal kupowała, ale G na samo słowo kocyk dostaje drgawek :diabloti::evil_lol:

Zdjęcia myślę, że jutro zrobię, bo będzie wycieczka z psiurami moimi i mamy do parku w Pszczynie i jeżeli wpuszczają psy to może pojedziemy do Żubrów :)

Ciociu Vilenko trzeba by się umówić na małą sesyjkę, może zabierzemy też Lili i będzie psio ekipa :loveu:

Stęskniłam się za tymi śmiesznymi historyjkami :grins:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn']Eee tam. Ja wcale nie mam dużo kocyków. I poduszeczek. I ubranek. I [B]obróżek[/B],i szeleczek, i smyczek, i zabawek, i miseczek.... WCALE. :eviltong:

Chiq, nagrałam filmik- "Szyszka i szarpak", ale nie mam jak wrzucić bo mi czytnik padł.....[/QUOTE]
O obróżkach to u nas lepiej nawet nie wspominać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja na tym punkcie akurat nie mam bzika, mam jeden zestaw, czy dwa, jakieś różne obróżki i nie widzę w nich radości... za to kocyki... :evil_lol:

no i malutkie słodkie pluszowe zabaweczki... takie mięciutkie i słodziutkie :D

Ale podobno w każdym jest troszkę dziecka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']A Niutka ma wyhaftowane swoje imię i kokardę na pleckach, ale kleszczykiem nie jest, niestety.[/QUOTE]

No to cudnie, ja nie umiem haftować :) wiesz co moja Chiq tez jest indywidualistką, mocny charakter, typowa baba :lol: różnie bywa ;)

[quote name='Ewanka']Fajne te kocyki, ale ja jednak wolę przytulanie :eviltong: Bajka to uwielbia, gdy tylko siadam natychmiast wskakuje na kolana i wtula się, jest przesłodka :loveu:[/QUOTE]
To u mnie też, jak siądę na kanapę to mam 4 sztuki obok siebie, oczywiście królewny białaski na najlepszy miejscu, a reszcie jak się uda :lol:


[quote name='maryg22']Mi już zabawki przeszły, ale kiedyś to co chwilę jakieś nowe się kupowało :lol: Teraz i tak widzę, że Joy bawi się głównie kilkoma ulubionymi więc zabawki nowe dostaje okazjonalnie :P[/QUOTE]

No też tak mam, cały stos zabawek, a najfajniesza ta najbardziej zużyta ;)

[quote name='RUDA ZUZIA']Też mam słabość do pluszaków,Pcioła trochę tego sobie już uzbierała:evil_lol:[/QUOTE] Pcioła mówisz? :evil_lol:
No tak lepiej brzmi, że to jej :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']

Pcioła mówisz? :evil_lol:
No tak lepiej brzmi, że to jej :roflt:[/QUOTE]
Ciiiiiicho:cool3: no i się wydało:roflt:

[quote name='andegawenka']Też nie umiem haftować, zamówiłam ;)

Kleszczykiem nie jest , ale piętaszkiem tak.:evil_lol:[/QUOTE]

Ślicznym Piętaszkiem:lol:
Jeszcze się i to zmieni.Łóżko już zajęła:evil_lol: to i ręce zajmie z czasem:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='andegawenka']Też nie umiem haftować, zamówiłam ;)

Kleszczykiem nie jest , ale piętaszkiem tak.:evil_lol:[/QUOTE]

Hehe no widzisz, piętaszki są super :D

[quote name='RUDA ZUZIA']Ciiiiiicho:cool3: no i się wydało:roflt:



Ślicznym Piętaszkiem:lol:
Jeszcze się i to zmieni.Łóżko już zajęła:evil_lol: to i ręce zajmie z czasem:lol:[/QUOTE]

Pewnie, że się wydało, tu się nic nie ukryje :eviltong:

A jak Wasze dzieciaki radzą sobie z upałami ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'](...)

A jak Wasze dzieciaki radzą sobie z upałami ?[/QUOTE]

Moje uwielbiają upały, Bajka znosi je dobrze, a Orina wprost uwielbia, może leżeć godzinami na rozgrzanym betonie, oczywiście na siłę zabieram ją do domu, ale ona wcale nie chce wracać :evil_lol: Zorbiś to już starszy pan i chętnie leży lub wraca do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dziś przyszłam zapalić świeczuszkę za Naszego Kajuszko
[*] :candle:


Walczyliśmy do końca, odszedł przy Nas w swoim ukochanym kocyku. Miał 2,5 roczku z czego ostatnie 14 miesięcy był w Naszej rodzinie kochany i zadbany.

Biegaj Śledziku z innymi ogonkami.[/QUOTE]

:glaszcze: to i ja tez zapalę [']

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...