Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kajo jest niesamowity, nie dość, że dwa dni po zabiegu już dawno o nim zapomniał, to jeszcze wczoraj zbojkotował moją Dee :crazyeye:
Leżeli razem, a właściwie on na niej i Dee była zadowolona:evil_lol: cały czas łazikowali ze sobą.. no normalnie szok, moja terrorystka go polubiła bardzo:cool3:

A jak już jesteśmy przy Dee to wczoraj się uśmiałam... wzięła mojej mamie 100zł, zaniosła do domku i siadła przed nim by ich pilnować.. gdy ktoś się zbliżył to wark i zostawić jej zdobycz - to się nazywa porządny pies :diabloti:

Kajuś nie szczeka, jedynie popiskuje jak czegoś chce. Sądzimy, że nie będzie szczekał, a tyłeczek to mu tak goni, że szok :lol:
Wczoraj mnie wycałował i tak się cieszył, że go odwiedziłam :loveu:

A jak wychodziliśmy to ładował się z Deedee do transportera :evil_lol: hiehiehie

Link to comment
Share on other sites

Eeee co to za zabawa jak ktoś od razu zgaduje ? :eviltong:

Dokładnie tak, Kajosz zostaje w rodzinie - oficjalnie już od zeszłego tyg. Także aktualnie mam 6 sztuk małych gremlinowatych łobuzów, ale obiecaliśmy sobie, że na 7 pozostaniemy i więcej już nie będzie :p

Ahh, a ja mam prezent urodzinowy z głowy :roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Aż muszę zacytować siebie:evil_lol:

[quote name='RUDA ZUZIA']Cudo maleńkie:loveu:
Twoja Mami jeszcze nie poległa pod jego urokiem?
A tak swoją drogą kiedy Twoja Mami obchodzi urodzinki bo mi się zapomniało:p[/QUOTE]:roflt:


[quote name='Chiquita&DeeDee']Eeee co to za zabawa jak ktoś od razu zgaduje ? :eviltong:

Dokładnie tak, Kajosz zostaje w rodzinie - oficjalnie już od zeszłego tyg. Także aktualnie mam 6 sztuk małych gremlinowatych łobuzów, ale obiecaliśmy sobie, że na 7 pozostaniemy i więcej już nie będzie :p

Ahh, a ja mam prezent urodzinowy z głowy :roflt::roflt:[/QUOTE]

Jak dalej się utrzyma ta "nowa świecka tradycja"urodzinowa,to będzie niezłe stadko:roflt::roflt::roflt:
A więc Tzio mamy został przekabacony:evil_lol: Długo się opierał?:roflt:

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczyny dzieje się dzieje, może w sobotę będzie jakieś zdjęcie :loveu:

Nie wiem czy się uda grupowe, znaczy grupowe pewnie się i uda, ale czy każdy psiak będzie wyglądał na nim atrakcyjnie to nie wiem:evil_lol:
Ciężko będzie 7 psów na jednym zdjęciu uchwycić.. muszę pomyśleć jak to zrobić :hmmmm::hmmmm::hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Rami ciesze sie ze bedziesz miec malucha u siebie..mi ostatnio przeszedl kolo nosa yorczek zabiedzony..kuzynka za pozno pomyslala o mnie..najlepsze jest to ze ten piesek mial ok 1700 byl malutki tylko ze zaniedbany niedozywiony smierdzacy..podobno przeszedł przez kilka rodzin i zadna go dluzej nie chciala..

Asia czyzby nowy pies bokserek?

Link to comment
Share on other sites

Daria bokserek to nam sie nie zmieści w tych klitkach niestety,na swoim napewno ale jeszcze troszke musze poczekac...
Ramona a powiem chociaż miałam nie mówić,moge być domkiem tymczasowym:multi:ale tylko mikro pieski,takie do 5kg i nie ma szans na zostawienie na stałe,i plan jest taki że tylko znajdy takie które sama sobie znajde(a nie brakuje mi takich,tylko póki co same większe znajduje),nie przez dogo...teraz czatuje na taką malizne która zawsze leżała latem jak jeździłam z dziećmi do szkoły,na środku drogi,zawsze sie zatrzymywałam i mówiłam jej że nie moge jej wziąść i że ma nie leżeć na środku,a ona patrzyła tymi ślepkami zwinięta w kłębek,ma właścicieli ale idiotów...tylko nie wiem czy jeszcze żyje:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Oj dziewczyny dzieje się dzieje, może w sobotę będzie jakieś zdjęcie :loveu:

Nie wiem czy się uda grupowe, znaczy grupowe pewnie się i uda, ale czy każdy psiak będzie wyglądał na nim atrakcyjnie to nie wiem:evil_lol:
Ciężko będzie 7 psów na jednym zdjęciu uchwycić.. muszę pomyśleć jak to zrobić :hmmmm::hmmmm::hmmmm:[/QUOTE]
Całe życie byłam przekonana,że 3+3=6:hmmmm::hmmmm::hmmmm:
Dee+Chiq+Wiki+Aronik+Carmen no i + Kajo?
Ale pewnie słaba jestem w rachunkach:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUDA ZUZIA']Całe życie byłam przekonana,że 3+3=6:hmmmm::hmmmm::hmmmm:
Dee+Chiq+Wiki+Aronik+Carmen no i + Kajo?
Ale pewnie słaba jestem w rachunkach:hmmmm:[/QUOTE]

Przy takiej ilości można sie pogubić :) zresztą jeden w ta jeden w tamtą...
A może Rami widzi już oczyma wyobraźni tego brakującego siódmego do kompletu:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Rami ciesze sie ze bedziesz miec malucha u siebie..mi ostatnio przeszedl kolo nosa yorczek zabiedzony..kuzynka za pozno pomyslala o mnie..najlepsze jest to ze ten piesek mial ok 1700 byl malutki tylko ze zaniedbany niedozywiony smierdzacy..podobno przeszedł przez kilka rodzin i zadna go dluzej nie chciala..

Asia czyzby nowy pies bokserek?[/QUOTE]

Jejku biedny yorek.. ale jak bym miała na 'tapecie' jakiegoś bidoka to dam znać. Ludzie są okropni...

[quote name='Paulinka10']Daria bokserek to nam sie nie zmieści w tych klitkach niestety,na swoim napewno ale jeszcze troszke musze poczekac...
Ramona a powiem chociaż miałam nie mówić,moge być domkiem tymczasowym:multi:ale tylko mikro pieski,takie do 5kg i nie ma szans na zostawienie na stałe,i plan jest taki że tylko znajdy takie które sama sobie znajde(a nie brakuje mi takich,tylko póki co same większe znajduje),nie przez dogo...teraz czatuje na taką malizne która zawsze leżała latem jak jeździłam z dziećmi do szkoły,na środku drogi,zawsze sie zatrzymywałam i mówiłam jej że nie moge jej wziąść i że ma nie leżeć na środku,a ona patrzyła tymi ślepkami zwinięta w kłębek,ma właścicieli ale idiotów...tylko nie wiem czy jeszcze żyje:([/QUOTE]

O mamo, ale news.. Podziwiam Cię, bo ja nie daję rady :roll: super! :multi:

[quote name='RUDA ZUZIA']Całe życie byłam przekonana,że 3+3=6:hmmmm::hmmmm::hmmmm:
Dee+Chiq+Wiki+Aronik+Carmen no i + Kajo?
Ale pewnie słaba jestem w rachunkach:hmmmm:[/QUOTE]

Ja za to miałam zawsze 5 z matematyki :eviltong: hiehiehie :evil_lol:

[quote name='WeronikaM']czekam na zdjęcie :D[/QUOTE]

:) postaram się ;)

[quote name='Agnieszka Co.']Przy takiej ilości można sie pogubić :) zresztą jeden w ta jeden w tamtą...
A może Rami widzi już oczyma wyobraźni tego brakującego siódmego do kompletu:hmmmm:[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']Ma bujną wyobraźnię, to i wiele rzeczy 'widzi' :)[/QUOTE]

Tak wyobraźnie mam bujną i taką fajną :evil_lol: a fe Ty brzydka wyobraźnio :diabloti: hihihih

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...