Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie kochane słoneczka :loveu:

[quote name='Agnieszka Co.']Rami, a próbowałaś przemywać Dee przebarwienia przy oczkach wodą borową?[/QUOTE]

o, bardzo mnie interesuje odpowiedź :)
[COLOR=#A9A9A9]
Bajka ma też brązowe ślady pod oczkami, radzono mi różne preparaty w stołecznych sklepach, ale nie zdecydowałam się na żaden - z braku wiedzy o ich działaniu.

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja już kilka razy spotkałam się z poradą, żeby przemywać przebarwienia wodą borową. Czytałam też dziś w temacie maltańczyków, że dziewczyny przemywają tym psiakom ktore maja skłonność do łzawienia - ale nie wiem jak szybko jest efekt.
Wiem, że to nie zlikwiduje przyczyny łzawienia, daje tylko efekt kosmetyczny, no i być może w jakimś stopniu zapobiegnie też podrażnieniu skóry poprzez działanie wysuszające.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Cudne fotki, nareszcie :multi:, ta z główką - rozczulająca :loveu:

... u nas, czyli prawie w centrum, całkiem biało :crazyeye:[/QUOTE]

U mnie bialo, a ja płakam:placz: nie chcę jeszcze zimyyyyyyy:placz:

[quote name='Agnieszka Co.']Rami, a próbowałaś przemywać Dee przebarwienia przy oczkach wodą borową?[/QUOTE]

Nie, pierwsze słyszę, ja jej kropię i przemywam Tears Naturale.

[quote name='Pegaza']Rami to Ty chyba wstajesz niewyspana;) jak Cie psy wyrzucają z łóżka heh
poczekaj bedzie jeszcze piękna jesien:)[/QUOTE]

Hehehe, no wiesz ;) oby, oby :multi:

[quote name='Ewanka']Witajcie kochane słoneczka :loveu:



o, bardzo mnie interesuje odpowiedź :)
[COLOR=#A9A9A9]
Bajka ma też brązowe ślady pod oczkami, radzono mi różne preparaty w stołecznych sklepach, ale nie zdecydowałam się na żaden - z braku wiedzy o ich działaniu.

[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='Agnieszka Co.']Ja już kilka razy spotkałam się z poradą, żeby przemywać przebarwienia wodą borową. Czytałam też dziś w temacie maltańczyków, że dziewczyny przemywają tym psiakom ktore maja skłonność do łzawienia - ale nie wiem jak szybko jest efekt.
Wiem, że to nie zlikwiduje przyczyny łzawienia, daje tylko efekt kosmetyczny, no i być może w jakimś stopniu zapobiegnie też podrażnieniu skóry poprzez działanie wysuszające.[/QUOTE]

A gdzie to się kupuje?

Link to comment
Share on other sites

Wzruszające są historie Twoich kruszynek ... Aż trudno uwierzyć, że można być tak okrutnym dla takiego malenkiego pieska (Dee) wielkie szczescie miala że trafiła do Ciebie .. Jesli najsliczniejsza - choć oczywiście wszystkie 3 są cudowne i przesłodkie.. Pozdrawiamy ciepło całą Waszą rodzinkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Co sie dzieje z tymi dwoma szczeniaczkami o których wspominałaś?[/QUOTE]

Od niedzieli są w DS :)

[quote name='Agnieszka Co.']A miałaś się wybrać w odwiedzinki ;)
Może wyślij, jeśli nie sprawi Ci to problemu.[/QUOTE]

Widzisz, ciągle mi na wszystko brakuje czasu :shake: wiesz kiedy ostatni raz byłam w Lipowej u koni? Chyba z pół roku temu:wallbash:
To wyślę pocztą, mam 2 kombinezoniki;) mam nadzieję, że będą dobre;)

[quote name='Shellby']Wzruszające są historie Twoich kruszynek ... Aż trudno uwierzyć, że można być tak okrutnym dla takiego malenkiego pieska (Dee) wielkie szczescie miala że trafiła do Ciebie .. Jesli najsliczniejsza - choć oczywiście wszystkie 3 są cudowne i przesłodkie.. Pozdrawiamy ciepło całą Waszą rodzinkę.[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu: Tak, Dee mój okruszek mały jest oczkiem w głowie mamusi - jako jedyna sobie sama z wieloma rzeczami nie radzi, co sprawia, że muszę jej pomagać. Reszta to Łobuziary, które razem sobie doskonale radzą, czasami mam wrażenie, że już nawet mnie nie potrzebują:evil_lol:
Cieszymy się, że u nas zawitaliście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']buziaczki dla kruszynek:)[/QUOTE]

Dzięujemy :)

[quote name='Ewanka']Witamy się po południu ze Słoneczkami :loveu:
[COLOR=#A9A9A9]Bajeczka chyba troszkę chora, bardzo się martwię.[/COLOR][/QUOTE]

Witamy :)

Co się dzieje?

[quote name='Gosiapk']Czy to jest bezpieczne dla oka? :hmmmm:[/QUOTE]

[quote name='andegawenka']Może lepiej poczekać na decyzję lekarza....

Czy szczeniaczki trafiły do takiego domku jak Ty?[/QUOTE]

Zaczekam do wizyty u lekarza może faktycznie, bo nie wiem..

Nie wiem gdzie trafiły, bo trafiły do domów wybranych przez koleżankę, a nie przeze mnie.. a śliczne maluszki taka rudaska i beżyk:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Słodko śpiochają :loveu: moje jeszcze niedawno nie miały wstępu do łóżka jak mąż był w domu,ostatnio sam je na chwile zawołał do łóżka,zastanowił sie i mówi "ja już tych psów w łóżku nie ogarniam" ,a jak przychodzi w nocy i chce Tosie wygonić to na niego warczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...